Započni novu temu Odgovori na temu  [ 502 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28.11.2013. 09:22:29 

Pridružio se: 28.10.2013. 14:52:54
Postovi: 11
Godina: Padobranac
Smer: ME
Tutumrakk je napisao:
Da li neko zna iz koje knjige se sprema predmet Menadzment i organizacija ( naziv i pisci), i kako se polaze ispit....koliko znam pismeno,ali kao izgleda test, da li su pitanja na zaokruzivanje,dopisivanje,esj pitanja....ako neko ima neki info, molim da napise,hvala unapred :)


Ispit se sprema iz knjige koja se zove kao i predmet "Menadzment i organizacija''. Bice 30 pitanja na zaokruzivanje kao na prijemnom. Ima dosta gradiva iz knjige koju smo spremali za prijemni. Prema prof. Petrovicu, ispitni rok ce biti nakon 2 odslusana predmet, negde u feb., ali je jedna asistentkinja rekla da ce biti u januaru, tako da vise se ne zna sta je tacno. Profesor je rekao da imamo 6 ispitnih rokova, ona 5.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 28.11.2013. 09:28:34 

Pridružio se: 28.10.2013. 14:52:54
Postovi: 11
Godina: Padobranac
Smer: ME
Jel znate koje cete predmete izabrati? :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 28.11.2013. 11:34:27 

Pridružio se: 21.10.2013. 18:05:43
Postovi: 74
Godina: Dipl.
Smer: ME
Mili1 je napisao:
Tutumrakk je napisao:
Da li neko zna iz koje knjige se sprema predmet Menadzment i organizacija ( naziv i pisci), i kako se polaze ispit....koliko znam pismeno,ali kao izgleda test, da li su pitanja na zaokruzivanje,dopisivanje,esj pitanja....ako neko ima neki info, molim da napise,hvala unapred :)


Ispit se sprema iz knjige koja se zove kao i predmet "Menadzment i organizacija''. Bice 30 pitanja na zaokruzivanje kao na prijemnom. Ima dosta gradiva iz knjige koju smo spremali za prijemni. Prema prof. Petrovicu, ispitni rok ce biti nakon 2 odslusana predmet, negde u feb., ali je jedna asistentkinja rekla da ce biti u januaru, tako da vise se ne zna sta je tacno. Profesor je rekao da imamo 6 ispitnih rokova, ona 5.


Hvala.
Nama je prof Jasko rekao da ce ispit biti 2-3 nedelje nakon sto se zavrsi i poslednje predavanje,sto bi znacilo da bi trebao da bude sredinom januara...
Koliko str ima knjiga? Sta mislite za koliko moze da se spremi...? Dal se zna kada je taj januarski rok uopste...? :pitamse:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 28.11.2013. 11:35:34 

Pridružio se: 21.10.2013. 18:05:43
Postovi: 74
Godina: Dipl.
Smer: ME
Mili1 je napisao:
Jel znate koje cete predmete izabrati? :)


Sta mislite o upravlj.racunovodstvu i analizi finan.izvestaja?
Ko to predaje, kako se polaze ispit,bilo sta...? :buljavi: hvala


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 28.11.2013. 16:16:59 

Pridružio se: 04.09.2013. 18:13:13
Postovi: 25
Godina: Padobranac
Smer: UK
Tutumrakk je napisao:
Mili1 je napisao:
Tutumrakk je napisao:
Da li neko zna iz koje knjige se sprema predmet Menadzment i organizacija ( naziv i pisci), i kako se polaze ispit....koliko znam pismeno,ali kao izgleda test, da li su pitanja na zaokruzivanje,dopisivanje,esj pitanja....ako neko ima neki info, molim da napise,hvala unapred :)


Ispit se sprema iz knjige koja se zove kao i predmet "Menadzment i organizacija''. Bice 30 pitanja na zaokruzivanje kao na prijemnom. Ima dosta gradiva iz knjige koju smo spremali za prijemni. Prema prof. Petrovicu, ispitni rok ce biti nakon 2 odslusana predmet, negde u feb., ali je jedna asistentkinja rekla da ce biti u januaru, tako da vise se ne zna sta je tacno. Profesor je rekao da imamo 6 ispitnih rokova, ona 5.


Hvala.
Nama je prof Jasko rekao da ce ispit biti 2-3 nedelje nakon sto se zavrsi i poslednje predavanje,sto bi znacilo da bi trebao da bude sredinom januara...
Koliko str ima knjiga? Sta mislite za koliko moze da se spremi...? Dal se zna kada je taj januarski rok uopste...? :pitamse:


Nama (marketing) je Dejan Petrovic rekao da ce prvi rok biti kada se zavrse dva predmeta, sto znaci da nema sanse da bude u januaru, ali to niko od profesora/asistenata dalje nije potvrdio.

Inače, knjiga ima nešto preko 400 strana i na prvi pogled mi deluje da se ponavlja gradivo za prijemni.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 28.11.2013. 18:47:17 

Pridružio se: 21.10.2013. 18:05:43
Postovi: 74
Godina: Dipl.
Smer: ME
Koliko sam videla na sajtu faksa, u delu kalendar aktivnosti, prosle godine je bilo 6 ispitnih rokova, a januarski je bio sredinom januara... ko ce ga znati ove godine... :zbun:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 29.11.2013. 13:21:39 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27.06.2009. 20:08:20
Postovi: 636
Godina: Dipl.
Smer: ME
Ima li neko da je upisao smer EVROPSKI BIZNIS I MENADŽMENT, da mi kaže šta mi radimo sa izbornim predmetima obzirom da ni prezentaciju nismo imali? Ili ko je asistent da se obratimo, bilo kakva info je dobrodošla. :)

_________________
Impossible is fun :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 30.11.2013. 20:51:20 

Pridružio se: 30.11.2013. 20:38:58
Postovi: 1
Godina: Dipl.
Smer: ME
Cemu ovolika (ne)kolegijalnost na forumu? Ne konkretno na ovoj temi, ali pogledajte ostale. Sve se svodi na pitanja, a odgovora nigde...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 01.12.2013. 13:37:49 

Pridružio se: 20.11.2013. 13:08:24
Postovi: 8
Godina: Padobranac
Smer: ME
ivcha245 je napisao:
Cemu ovolika (ne)kolegijalnost na forumu? Ne konkretno na ovoj temi, ali pogledajte ostale. Sve se svodi na pitanja, a odgovora nigde...


И ја се питам...

Ако неко има искуства, могао би да нам олакша, и да предложи које премете изабрати на менаџменту дхн(менаџмент), нит' знамо какви су професори, нити пролазност а кад је требала да буде презентација за 2 предмета је речено у 2 реченице какви су а за остале да нису са њихове катедре и да се обратимо за детаље лично професорима који предају одређени(изборни) предмет :durisha: :zbun:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 01.12.2013. 16:44:01 

Pridružio se: 28.10.2013. 14:52:54
Postovi: 11
Godina: Padobranac
Smer: ME
djs je napisao:
ivcha245 je napisao:
Cemu ovolika (ne)kolegijalnost na forumu? Ne konkretno na ovoj temi, ali pogledajte ostale. Sve se svodi na pitanja, a odgovora nigde...


И ја се питам...

Ако неко има искуства, могао би да нам олакша, и да предложи које премете изабрати на менаџменту дхн(менаџмент), нит' знамо какви су професори, нити пролазност а кад је требала да буде презентација за 2 предмета је речено у 2 реченице какви су а за остале да нису са њихове катедре и да се обратимо за детаље лично професорима који предају одређени(изборни) предмет :durisha: :zbun:


I ja se pitam isto vec neko vreme....
Ljude ili mrzi ili ih ne zanima ni sta studiraju...Ne mozes ni na fakultet da se oslonis, obavestavaju u poslednji trenutak za prezentacije, tako da ne da ne znaju studenti nego ni profesori nisu obavesteni, izgleda da ne prate ni raspored sala za predavanje,jedan profesor prica jedno za ispitne rokove, drugi drugo, na indekse jos uvek cekamo, kao da ne postojimo, bitno je da samo nesto zahtevaju i da odvajamo ogromnu sumu za to...Nisam se jos susrela sa ovakvom neogranizovanosti na fakultetu, a ni sa nekolegijalnoscu...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 01.12.2013. 17:45:09 

Pridružio se: 28.10.2013. 14:52:54
Postovi: 11
Godina: Padobranac
Smer: ME
Slucajno nabasah na ovaj sajt : http://marketing-pr.fon.rs/naslovna
U donjoj levoj strani mozete naci predmete za master iz marketinga i za neke objasnjenja, ako to i dalje vazi, koliko vidim ovaj menadzment i organizacija ce nam biti najlaksi predmet, za ostale zahtevaju aktivnost, seminarske, usmene ispite itd...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.12.2013. 12:45:21 

Pridružio se: 21.10.2013. 18:05:43
Postovi: 74
Godina: Dipl.
Smer: ME
Da li neko zna kada bi trebao da bude ispitni rok, da li ce ga biti u januaru...kada ce moci predmet Menadzment i organizacija da se polaze...hvala :pitamse:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 06.12.2013. 01:23:00 

Pridružio se: 04.10.2013. 00:12:36
Postovi: 16
Godina: Padobranac
Smer: ME
Tutumrakk je napisao:
Da li neko zna kada bi trebao da bude ispitni rok, da li ce ga biti u januaru...kada ce moci predmet Menadzment i organizacija da se polaze...hvala :pitamse:

Ispitni rok je u januaru. Pretpostavljam oko 2 nedelje posle slušanja predavanja.
Da li neko ima možda prezentacije za MiO? I da li neko može da mi kaže da li se sprema cela knjiga za sve smerove ili imaju neki delovi iz knjige po smerovima?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 12.12.2013. 11:49:43 

Pridružio se: 12.12.2013. 10:46:42
Postovi: 1
Godina: Dipl.
Smer: ME
Pozdrav!
Kupio bih knjige za spremanje prijemnog DHN. Ponude na inbox
Hvala!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 11.01.2014. 14:01:32 

Pridružio se: 25.10.2013. 18:44:42
Postovi: 8
Godina: Padobranac
Smer: ME
Da li neko zna da li iz predmeta Menadžment i organizacija treba da se uči cela knjiga?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 11.01.2014. 20:00:55 

Pridružio se: 21.10.2013. 18:05:43
Postovi: 74
Godina: Dipl.
Smer: ME
koliko ja znam treba da se uci cela knjiga / ovo vazi za Menadzment DHN, neznam za ostale.....

Cula sam da postoji i neka skripta, ali nikako mi nije jasno gde da je nadjem...... :ovaj:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 20.01.2014. 15:22:30 

Pridružio se: 20.01.2014. 15:04:56
Postovi: 1
Godina: Padobranac
Smer: ME
Pozdrav svima,
potrebno mi je par informacija,
zavrsila sam Ekonomski fakultet i razmisljam da upisem Menadzment DHN,zanima me koliko je tesko upisati ovaj smer,odnosno kolika je potraznja,posto vidim da ljudi ovde mahom o njemu govore?
Kako izgleda prijemni?
Ima li neko mozda da preporuci ili da savet o nekom drugom smeru koji bi mogla uzeti u obzir kao alternativu?
I inace koliko je tesko upisati master na ovom fakultetu,secam se da je ranije bila guzva i za osnovne studije?
Hvala


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 23.01.2014. 13:34:52 

Pridružio se: 23.01.2014. 13:28:28
Postovi: 3
Godina: Dipl.
Smer: ME
Pozdrav! Ako ima neko ko bi prodao knjige za spremanje prijemnog na DHN ( Menadzment savremeni koncepti i primena i leksikon pojmova) neka se javi u pp :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.03.2014. 21:52:20 

Pridružio se: 02.03.2014. 21:19:35
Postovi: 5
Godina: Padobranac
Smer: ME
Pozdrav svima,

Interesuje me da li primaju sve koji konkurisu za master? Takodje me interesuje kako tretiraju ljude koji nisu zavrsili akademske studije na fonu, i kakvi su profesori na menadzmentu posto bih to upisao, a mozete mi dati savet i za neki drugi smer.

Hvala :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.03.2014. 14:59:49 

Pridružio se: 24.10.2013. 12:03:49
Postovi: 3
Godina: Dipl.
Smer: ME
nemanja222 je napisao:
Pozdrav svima,

Interesuje me da li primaju sve koji konkurisu za master? Takodje me interesuje kako tretiraju ljude koji nisu zavrsili akademske studije na fonu, i kakvi su profesori na menadzmentu posto bih to upisao, a mozete mi dati savet i za neki drugi smer.


Ne primaju sve, moraš da budeš iznad crte na prijemnom.

Ljude sa drugih fakulteta profesori tretiraju normalno, a kod diplomaca FON-a možda i postoji neka rezerva ali s njima ćeš imati malo kontakta jer je Menadžment DHN namenjen isključivo diplomcima drugih fakulteta.

Ja sam na Upravljanju projektima i zadovoljan sam kvalitetom predavanja i vežbi, mada neke od kolega imaju zamerke oko određenih asistenata.

Srećno, i pročitaj malo pažljivije informacije na http://master.fon.bg.ac.rs/ pošto si odgovore na neka od pitanja koja postavljaš mogao da nađeš i tamo.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.03.2014. 17:07:03 

Pridružio se: 02.03.2014. 21:19:35
Postovi: 5
Godina: Padobranac
Smer: ME
Hvala. :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.03.2014. 17:13:33 

Pridružio se: 02.03.2014. 21:19:35
Postovi: 5
Godina: Padobranac
Smer: ME
A da jel se ponavljaju pitanja od predhodne generacije?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 05.03.2014. 18:21:54 

Pridružio se: 02.03.2014. 21:19:35
Postovi: 5
Godina: Padobranac
Smer: ME
A da jel se ponavljaju pitanja od predhodne generacije?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 06.03.2014. 11:31:13 

Pridružio se: 24.10.2013. 12:03:49
Postovi: 3
Godina: Dipl.
Smer: ME
Čisto sumnjam da će naleteti neko ko je polagao prijemni više puta pa je kvalifikovan da ti odgovori na to pitanje. Nije mi namera da budem grub, al sedi i nauči tih 300 strana literature za prijemni, jer ako ti je to problem, tek ćeš posle da se mučiš.

Ono što mogu da ti kažem je da Leksikon ne moraš da učiš (trebalo bi da se podrazumeva al vidim da su ovde neki učili pojmove iz dotičnog napamet) i da obratiš posebnu pažnju na pitanja iz marketinga jer dolaze u formi pet varijanti iste definicije koje se razlikuju u po jednoj reči. To se onda ponovi i na prvom ispitu na DHN-u (Menadžmeni i organizacija).

Takođe, za popularne studijske grupe u okviru DHN-a (opšti menadžment i PR ako me sećanje dobro služi) će ti trebati što bolji rezultat na prijemnom jer se tu mesta brzo popune. Na projektima i finansijama nemamo tih problema. :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 06.03.2014. 15:51:20 

Pridružio se: 02.03.2014. 21:19:35
Postovi: 5
Godina: Padobranac
Smer: ME
Koji smer se lagano zavrsava? cuo sam da je na menadzmentu najlakse, ispravi me ako gresim. Na projektima i finansijama je mnogo tesko, a i nemam pred znanje iz tih oblasti, ipak zavrsavam menadzment tako da bih nastavio na menadzment
.
U svakom slucaju, hvala puno.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 502 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group