Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 29.05.2012. 14:50:32 

Pridružio se: 13.05.2012. 11:35:55
Postovi: 6
Godina: Padobranac
Smer: ME
Video sam da su ranijih godina to radili, pa bismo mogli i ove. S obzirom da 80% nas nije sa fona, nismo od ranije upoznati sa profesorima, njihovim metodama, nacinom ispitivanja i slicno. Bilo bi lepo kada bismo pomogli jedni drugima sa informacijama.

Ja sam bio na ispitu iz Menadzmenta i organizacije, uci se iz knjige Menadzment, savremeni koncepti i primena, od grupe autora. Knjiga moze da se kupi u skriptarnici fakulteta. Ispit je zatvorenog tipa, 30 pitanja na zaokruzivanje, po 5 ponudjenih odgovora. Meni licno je delovalo da je bar 25% pitanja istih kao na prijemnom ispitu. Polozio sam iz prve. Pored knjige postoje i skirpte, slajdovi sa predavanja.

Drugi predmet koji sam spremao za aprilski rok je Menadzment ljudskih resursa, knjiga je Kadrovski menadzment autora Ranka Orlica, koja se kupuje fotokopirana u kopirnici pored fakulteta. Ispit se polaze usmeno, a asistentkinja mi je mailom rekla da se sprema cela knjiga. Otisao sam na ispit, ali sam se u poslednjem trenutku povukao, uhvatila me trema :P

Pisite ljudi svoja iskustva sa ispita, svima ce nam znaciti!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group