Započni novu temu Odgovori na temu  [ 402 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autoru Poruka
PostPoslato: 07.12.2012. 16:01:52 

Pridružio se: 04.11.2011. 08:55:28
Postovi: 13
Godina: Dipl.
Smer: UK
Zahtev: Peticija za produženje roka za predaju master radova do 31.01.2013. godine
Poštovani,
Mi, dole potpisani, molimo Vas da nam odobrite produženje roka za predaju završnog rada do kraja januara naredne godine.
Smatramo da je period od datuma poslednjeg ispita do propisanog roka za završetak svih obaveza na fakultetu na master studijama isuviše kratak da bi se prikupila i obradila sva neophodna literatura, istražila materija i na kraju napisao rad.
Mnogi studenti na master studijama su u radnom odnosu pa je to još jedan razlog zašto se ne može stići sa svim obavezama, a ujedno postići da radovi budu zadovoljavajućeg nivoa kvaliteta.
Ovo takođe povlači za sobom da sa neproduženjem roka, značajan broj studenata neće biti u mogućnosti da finansira dalje školovanje što dovodi u pitanje njihovo dalje studiranje.

stavite Ime i prezime, broj indeksa, licne karte

Ovo gore je za one koji hoce da napisu licno izjavu i da je posalju u pp... Mislim da je to bolja varijanta, ali neke kolege misle da je dovoljno da posaljete ime, prezime, br indeksa i licne.

Ja cu sve upisati u tabelu, a vi kako hocete :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 07.01.2013. 18:24:29 

Pridružio se: 01.11.2010. 15:57:53
Postovi: 4
Godina: Dipl.
Smer: ME
Ima li nekoga ko je upisao 2010 a da nece stići sa predajom do 18. januara?A i to mi nije jasno da li su to uveli kao zadnji rok ove godine ili ce nam produziti rok!?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 402 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group