Započni novu temu Odgovori na temu  [ 133 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: MASTER 2011/2012
PostPoslato: 31.10.2011. 18:59:57 

Pridružio se: 06.09.2011. 10:19:43
Postovi: 73
Godina: Dipl.
Smer: IS
Shane87 je napisao:
nikw95 je napisao:
brzi je napisao:
Fakultet je prosle godine, ako se ne varam procitao sam negde na forumu ili je link sa foruma, oslobodio skolarine izvestan broj studenata FON-a koji su bili ispod crte za budzet. S obzirom na haos koji su napravili sa ovom poklon cestitkom od 60 bodova, mogli bi sa svakog smera da oslobode jos po 20-ak ljudi. Recimo one koji su najbolje uradili prijemni npr.

:D (Znam da nema sanse, para im nikad dosta)


Upravo tako jer ipak ljudi koji su najbolje uradili prijemne bi trebalo da budu nagradjeni, mogli bi da napisemo peticiju


Podrzavam!Iako sam slabo uradio mislim da su ljudi koji su dobro uradili zasluzili da udju na budzet,ali ne zbog fonovaca koji imaju po 60 nego zbog prijemnog koji je bio poprilicno tezak.A sto se tice fonovaca sa 60 i oni su to zasluzili,jer su dali sve u roku za 4 godine i red je da ova nasa drzava pomogne dobre studente,a ne samo one sa 10,00 i radovima iz naucnih oblasti.


nikw95 je napisao:
ne znam za vas ali prijemni je bio pretezak i ja gledao sinoc niko na MiO od ljudi koji su polagali test nije imao 60 bodova

i dovoljno su para prikupili na kokursu pa nek stipendiraju ljude koji su najbolje uradili....


Da znas, ovo si dobro rekao. Kad bi samo one parice koje su uzeli za prijavu vratili studentima tako sto bi od njih finansirali neke studente, ne bi mi bilo zao bacenih 100e.
~1100 prijavljenih*9.900=10.890.000dinara/161.000= Stipendije za jos 67 studenata :D

U istom odnosu da raspodele mesta kao sto su i ova budzetska rasporedjena:
ISiT 33% 22
OIRS 6% 4
SIRN 6% 4
MiO 29% 19
DHN 6% 4
EPUS 6% 4
UK 9% 6
IOM 6% 4
∑ 100% 67

Eto ideje, ako neko hoce da pravi peticiju... :pp

_________________
Brži u objavljivanju Rang listi od FON-a. :p

A Ekstranet NIJE mrežna veza sa kupcima i dobavljačima.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: MASTER 2011/2012
PostPoslato: 31.10.2011. 19:12:39 

Pridružio se: 30.09.2011. 13:20:32
Postovi: 47
Godina: Dipl.
Smer: ME
Verovatno takva peticija ne bi prosla jer obrazlozenje bi im bilo: Prijavu nije podnelo 1100 studenata koliko ih se prijavilo vec za vise od 200 studenata manje xD Prema tome oko 900 je zapravo platilo tih 9900 din sto odmah sa sobom povlaci gresku u tvom proracunu xD


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 31.10.2011. 19:31:51 

Pridružio se: 06.09.2011. 10:19:43
Postovi: 73
Godina: Dipl.
Smer: IS
MrDrX je napisao:
Verovatno takva peticija ne bi prosla jer obrazlozenje bi im bilo: Prijavu nije podnelo 1100 studenata koliko ih se prijavilo vec za vise od 200 studenata manje xD Prema tome oko 900 je zapravo platilo tih 9900 din sto odmah sa sobom povlaci gresku u tvom proracunu xD


Dobro ovo je bio proracun za forum :D

Moze da se ide na 50 mesta (to je oko 800 prijava). Tako im ostane i kusur. :P

_________________
Brži u objavljivanju Rang listi od FON-a. :p

A Ekstranet NIJE mrežna veza sa kupcima i dobavljačima.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: MASTER 2011/2012
PostPoslato: 01.11.2011. 08:28:45 

Pridružio se: 31.10.2011. 10:17:25
Postovi: 23
Godina: Padobranac
Smer: IS
ŽAO MI JE ŠTO NEMA 931 BUDŽETSKO MESTO JER NAS JE TOLIKO KONKURISALO!

ALI HAJMO DA PROBAMO DA SE IZBORIMO ZA JOŠ NEKOLIKO BUDŽETSKIH MESTA, OVIM PUTEM POZIVAM SVE STUDENTE KOJI SU DOBRO URADILI PRIJEMNI (NISU BILI OSLOBOĐENI PRIJEMNOG) A PRI TOME:

AKO SU U ~ PRVIH 10 NA IiST, OIiRS i SIiRN
U PRVIH 10 NA MiO
ili u prvih 2,3 na ostalim smerovima

da prodiskutujemo o peticiji (predlog, broj mesta ali realnih), pa ako žele da potišu peticiju to potvrde do sutra u 09h na mejl:
peticija_fon_master2011@yahoo.com

a sa ovog mejla dobićete do 09:15h informaciju kada se u sredu (02.nov) nalazimo na fakultetu da potpišemo peticiju i istu predamo dekanatu.

Naravno, sve ovo pod uslovom da se bar 20 gore navedenih ljudi prijavi da će podržati peticiju i naravno ne bi bilo loše da ih i drugi podrže, pokažimo kolegijalnost, da i studenti cene trud kolega.

U JEDNOM OD SLEDEĆIH POSTOVA, PRVI PREDLOG PETICIJE. PA ONDA KREĆEMO DA DISKUTUJEMO U SKLOPU OVE TEME ILI POSEBNE (AKO TREBA NEKA JE NEKO NAPRAVI).


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: MASTER 2011/2012
PostPoslato: 01.11.2011. 09:09:07 

Pridružio se: 06.09.2011. 10:19:43
Postovi: 73
Godina: Dipl.
Smer: IS
Stefane svaka cast za inicijativu. Mislim da uopste nije nerealno traziti 50-ak mesta da bude oslobodjeno placanja. Makar jedan student da bude oslobodjen placanja i to je nesto.

Moj potpis imate, bez obzira moglo to meni da pomogne ili ne.

Fonovci koji imaju iskustva sa peticijama bi, pored svog glasa i potpisa, mogli ovde da posavetuju kako da se realizuje ta anketa.

Pozdrav.

_________________
Brži u objavljivanju Rang listi od FON-a. :p

A Ekstranet NIJE mrežna veza sa kupcima i dobavljačima.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: MASTER 2011/2012
PostPoslato: 01.11.2011. 11:07:41 

Pridružio se: 31.10.2011. 10:17:25
Postovi: 23
Godina: Padobranac
Smer: IS
PETICIJA ZA STUDENTE KOJI SU RADILI PRIJEMNI, I IMAJU VEOMA DOBAR REZULTAT NA PRIJEMNOM

PREDLOG NOVE PETICIJE:

VERZIJA 2: http://www.megaupload.com/?d=GYEKI172

AKO ZNATE KOLEGINICU ILI KOLEGU KOJI SU DOBRO URADILI PRIJEMNI, MOLIM VAS DA IH OBAVESTITE KAKO BI SE UKLJUČILI U RAZGOVOR O PETICIJI. Svi koji misle da je korektno da se kolege podrže, neka se jave na mejl, kako bi kolegama javili kada će se potpisivati peticija, VEĆ OD SUTRA, ako bude odziva.
Mejl za kontakt: peticija_fon_master2011@yahoo.com

OBAVESTITE KOLEGINICE I KOLEGE O PETICIJI
*************************************


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.11.2011. 10:37:35 

Pridružio se: 31.10.2011. 10:17:25
Postovi: 23
Godina: Padobranac
Smer: IS
SLEDI MALO DUŽI POST, ALI TOLIKO TREBA ZA OBJEKTIVNO IZNOŠENJE ČINJENICA

CILJ PETICIJE NIJE DA SE NEKOM UZME "NJEGOV" BUDŽET,

NITI DA SE DOVEDE U PITANJE PRAVO OSLOBOĐAVANJA OD PRIJEMNOG PO OSNOVU 4G + 1M,
(i drugi fakulteti to rade na neki sličan mehanizam)

CILJ PETICIJE JE DA SE PREPOZNA TRUD ONIH STUDENATA KOJI SU SPREMALI I POLAGALI PRIJEMNI I ISTI NAJBOLJE URADILI (samo na osnovu truda),

STUDENTI KOJI NISU ISPUNILI 4 + 1 USLOV (bio to fonovac opravdano ili neopravdano ili pošto je student drugog fakulteta) IMAJU PRAVO DA ZATRAŽE DA SE TAKOĐE I TRUD ZA PRIJEMNI PREPOZNA!!!

NIJE KOLEGIJALNO NI RAZUMNO OSPORAVATI ZAHTEVE STUDENATA BEZ STEČENOG USLOVA 4 + 1, JER POSTOJI PUNO OPRAVDANIH SITUACIJA ZAŠTO NEKO NIJE MOGAO DA DIPLOMIRA U 4 + 1, JER PRVO:

USLOVI STUDIRANJA NISU ZA SVE GENERACIJE IDENTIČNI, A TREBA UZETI I:

FINANSIJSKE USLOVE (studije nisu besplatne),
ZDRAVSTVEN RAZLOGE (živi bili pa ne znali za primere),
PORODIČNU SITUACIJU (jednočlana porodica, tragedija, razvod, a sve ovo uglavnom prati i finansijski problem).

A SVE OVO VEROVATNO NAJVIŠE RAZUME NEKO KO SE U OVOME PRONALAZI!

Ovo nije nabrojano da bi zbog samo ovoga neko bio sada povlašćen.
I ovako je sramotno kako neki fakulteti pomažu ovim studentima, npr. link na ovom forumu ka pdf-u kako jedan fakultet smanjuje školarinu je smešan i žalostan, jer ako neko za 30 dana ima primanja između 0 i 3000din (0 - 30eura), bude oslobođen 50% školarine to znači da će njemu npr. za preostalih 50% školarine trebati bar 20meseci za otplatu školarine, a do tada će verovatno jesti visoko kaloričan vazduh.

DODANO TREBA REĆI DA JE PRAVO NA FER BORBU BILO I OTEŽANO JER POSLE SINOĆNE DETALJNE PROVERE I DOKAZANO DA JE VIŠE PITANJA NA PRIJEMNOM IZ IiST, OIiRS i SIiRN BILO VAN ZVANIČNE LITERATURE, PA SAMIM UZMITE RAČUNICU DA NPR. NA 3 PITANJA KOJA NE ZNATE JER NISTE NIGDE MOGLI NI DA NAUČITE GUBITE MIN. 6 POENA A TO VAS FAKTIČKI ODMAH NEUTRALIZUJE U BORBI ZA BUDŽETSKO MESTO.

Neko je spominjao da su razlozi za prolongiranje studija bili dom i kredit, pa valjda je iz prethodno jasnog da to nisu generalni razlozi, bio bi lepo da je to jedini razlog tj. "studentski problem".

Inače na istom ovom forumu okačen je link do peticije, u njoj je molba veoma skromna, zatraženo je ukupno 30 mesta za svih 6 studijskih programa, što je i više nego skromno. A razlozi su i više nego opravdani.

Zamolio bih vas da ova tema služi najpre prikupljanju podrške ili komentara zašto DA! koji sigurno čita i neki asistent, profesor ili neko iz uprave čime im možemo skrenuti pažnju NA NAJKULTURNIJ NAČIN i bez peticije, ali da pojasnim peticiija nije nešto što je loše i rđavo, a ni zahtevi nisu nerealni.

Da li je ovaj konkurs dobro isplaniran, da li je studentska služba bila transparentna ostavimo za neku drugu temu. Jer ovo je peticija za prepoznavanja truda onih koji su polagali prijemni. I ako će sad neko da kaže pa znali ste da će studenti 4 +1 imati 60 bodova, odgovorio bi da znali smo, ali nismo znali sledeće 3 činjenice:

1) da ima 200 budžetskih mesta i da je tačno (ali tačno) 200 studenta i oslobođeno po pravilu 4g+1m,
2) da su oslobođeni više prijemnih (dok student npr. 4g+3m!!!! mora da uči zauzvrat 10 knjiga za toliko smerova)
3) da će dolaziti pitanja van literature, toliko jaka filtracija na prijemnom kao da su svi radili prijemni.

NADALJE VAS MOLIM DA O PETICIJI PIŠETE U OVOJ TEMI, A SVE ŠTO NIJE PETICIJA U NOVOJ TEMI!

KOLEGIJALNO VIĐENJE SVEGA ŠTO SE NA FORUMU IZNOSI


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.11.2011. 12:16:52 

Pridružio se: 25.01.2011. 01:01:33
Postovi: 74
Godina: Dipl.
Smer: IS
Pa hajde da ne pocinjemo. Ko zeli da pomogne, neka da potpis. Ko ne zeli, neka zaobidje temu. I samo pisite zasto bi trebalo da prihvate zahtev, ako imate ideju. I jos nesto, ako neko danas ide na prozivku neka prenese utiske. Vrlo verovatno je da ce nesto reci po pitanju "povlascenog" upisa na samofinansiranje


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.11.2011. 12:24:54 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.08.2011. 14:45:09
Postovi: 35
Godina: Padobranac
Smer: UK
Izvinjavam se ako sam preskocila, ali napisite jasno vreme i mesto za potpise, i da se radi nesto konkretno :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.11.2011. 12:30:44 

Pridružio se: 01.11.2011. 17:34:33
Postovi: 17
Godina: Dipl.
Smer: ME
Za pocetak, svi koji zele da pomognu treba da potvrde na peticija_fon_master2011@yahoo.com da ce potpisati da bismo videli koliko nas uopste ima.

hvala unapred svima koji su kolegijalni!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.11.2011. 16:47:08 

Pridružio se: 06.09.2011. 10:19:43
Postovi: 73
Godina: Dipl.
Smer: IS
Jos nije izasla nikakva odluka fakulteta o oslobadjanju skolarine...

:durisha:

_________________
Brži u objavljivanju Rang listi od FON-a. :p

A Ekstranet NIJE mrežna veza sa kupcima i dobavljačima.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.11.2011. 20:40:09 

Pridružio se: 18.01.2008. 23:08:14
Postovi: 238
Godina: I
Ako nekog zanima, Martic je danas na upisu MiO rekao da studenti FON-a koji imaju preko 90 bodova, a nisu na budzetu, mogu da budu oslobodjeni dela skolarine, i placaju 48000 u 6 rata.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.11.2011. 20:42:56 

Pridružio se: 27.12.2008. 20:54:07
Postovi: 145
Godina: Dipl.
Smer: IS
sjajna odluka! na taj nacin ce na isitu samo i preostale ljude oslobodjene prijemnog nagraditi... i opet nema resenja za ljude koji su radili prijemni...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.11.2011. 21:42:48 

Pridružio se: 31.10.2011. 10:17:25
Postovi: 23
Godina: Padobranac
Smer: IS
Uh kakva odluka fakulteta :( opet bi se zanemarili svi oni koji su radili prijemni, mislim u velikoj većini, mrvici studenata koji su radili prijemni to možda i bude značilo, možda, MOŽDA!

Nadam se da je neko spomenuo peticiju Marticu, a ako nije onda lepo sutra od 17h do 19h svratite u salu 201, imajte pri ruci odstampanu prvu stranu peticije pa ćemo mu se obratiti sa pitanjem šta misli o tome. Šta mislite o ovome? Nadam se da će dekan biti i sutra na upisu.

Hajmo komentare, kako da iznesemo naš stav! Inače treba podržati i ovaj stav "svi preko 90bodova plaćaju 30%" ali ETO neka to onda važi i za famoznih 30 koji su bili najbolji na prijemnom a nisu na budžetu (predlog za peticiju B).

Hajmo i na ovu peticiju B da čujem vaše komentare...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.11.2011. 22:26:12 

Pridružio se: 26.10.2011. 15:42:04
Postovi: 20
Godina: Dipl.
Smer: ME
natashaaaa je napisao:
Ako nekog zanima, Martic je danas na upisu MiO rekao da studenti FON-a koji imaju preko 90 bodova, a nisu na budzetu, mogu da budu oslobodjeni dela skolarine, i placaju 48000 u 6 rata.


ahahahhah pa to su opet samo ljudi koji nisu polagali prijemni i to SVI OSLOBODJENI evo sad gledam rang listu za MIO
jos jedna olaksica za njih svaka cast za fakultet....


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.11.2011. 23:19:29 

Pridružio se: 26.10.2011. 15:42:04
Postovi: 20
Godina: Dipl.
Smer: ME
mozemo da pisemo peticiju da ljudi koji imaju od 80 do 90 bodova isto budu oslobodjeni dela skolarine jer su to oni koji su polagali prijemni i imali dobar rezultat

e sad ova odluka o oslobadjanju skolarine studenata koji imaju preko 90 bodova ce biti postaljena na sajt sigurno do petka pa mozda bude i nesto za ostale...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.11.2011. 23:36:22 

Pridružio se: 06.09.2011. 10:19:43
Postovi: 73
Godina: Dipl.
Smer: IS
Kad bi meni ponudili 48K mozda bi i prihvatio. Ali...
... nisam bivsi FON-ovac i nemam 90 bodova jer sam zapravo radio prijemni.

Potpuno suprotno od svega sto mi trazimo pa samim tim veoma uvredljiva ponuda.

_________________
Brži u objavljivanju Rang listi od FON-a. :p

A Ekstranet NIJE mrežna veza sa kupcima i dobavljačima.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.11.2011. 23:43:46 

Pridružio se: 06.09.2011. 10:19:43
Postovi: 73
Godina: Dipl.
Smer: IS
StefanMax je napisao:
Hajmo i na ovu peticiju B da čujem vaše komentare...

nikw95 je napisao:
mozemo da pisemo peticiju da ljudi koji imaju od 80 do 90 bodova isto budu oslobodjeni dela skolarine jer su to oni koji su polagali prijemni i imali dobar rezultat


Eto neka peticija B bude 30% skolarine za SVE preko 80 bodova. Ljudi sa 80 bodova su prosle godine opusteno bili na budzetu na ISiT-u, tako da ako tako gledamo na stvar i to je opet na nasu stetu ali bar podnosljivo.

_________________
Brži u objavljivanju Rang listi od FON-a. :p

A Ekstranet NIJE mrežna veza sa kupcima i dobavljačima.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2011. 01:05:04 

Pridružio se: 01.11.2011. 17:34:33
Postovi: 17
Godina: Dipl.
Smer: ME
Obzirom da na MiO preko 90 imaju samo oni koji imaju 60 poena ( ja mislim da je to samo generacija 07, ne znam da li je neko dobio 60 poena na prijemnom, ja sam cula da nije) mislim da bi bilo pravedno zahtevati to manje placanje skolarine za one koji imaju preko 80 poena jer su to stvarno oni koji su polagali i dobro uradili. a drzala bih se i stare peticije.

sutra u 17h dolazim. pa da direktno prodiskutujemo mi, i pricamo sa Marticem. ko dolazi jos,osim StefanMax-a?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2011. 08:09:19 

Pridružio se: 27.12.2008. 20:54:07
Postovi: 145
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ista je stvar sa Isitom, preko 90 poena ima samo 1 osoba koja nema maksimalnih 60 poena...
dolazi i nas dvoje sa dobrim prijmenim i preko 80 poena,pa cemo videti sta ce reci...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2011. 08:32:49 

Pridružio se: 25.01.2011. 01:01:33
Postovi: 74
Godina: Dipl.
Smer: IS
Sto se elektronskog tice, poklapa se. Dvoje koji nisu radili prijemni, imaju preko 90. Tako da je tu isti djavo. Ali i ja mislim da treba da se ide na preko 80. Ili neka varijanta, za ove preko 90, skolarina 48000, a za ove od 80 do 90, na primer 60 000, Mislim da je realnije da pristanu na tako neku varijantu


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2011. 08:46:28 

Pridružio se: 31.10.2011. 10:17:25
Postovi: 23
Godina: Padobranac
Smer: IS
Najbolje bi bilo da se posmatra:

ukupni bodovi (svi preko 90) -> 30% skolarine (48 000din)
ukupni bodovi (svi preko 80) -> 40% skolarine (64 400din)
i obavezno oni koji su radili prijemni (npr. svi preko 50) -> 30% skolarine (48 000)

svi na 6 rata


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2011. 09:19:25 

Pridružio se: 06.09.2011. 10:19:43
Postovi: 73
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja mislim da treba da zauzmemo neki jedan stav.
Originalna ideja da 30 studenata koji su najbolje uradili prijemni a nisu uspeli da upisu budzet budu oslobodjeni placanja a da svi ostali koji imaju >80 bodova plate 30% skolarine.

Evo na ISiT-u ima 14 studenata koji su u rasponu 80-90 bodova. U proslogodisnjim uslovima svi oni bi bili na budzetu.
Tako da ni 48 000 ne bi trebalo da plate ali bolje ista nego nista.

_________________
Brži u objavljivanju Rang listi od FON-a. :p

A Ekstranet NIJE mrežna veza sa kupcima i dobavljačima.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2011. 10:20:57 

Pridružio se: 31.10.2011. 10:17:25
Postovi: 23
Godina: Padobranac
Smer: IS
Evo tabelarnog prikaza koliko studenta dobija ili gubi na osnovu više od 90 bodova, a da je na Isit listi.

U sledećem post-u MiO lista.


Prikačeni fajlovi:
ISIT KONACNA.xls [58.5 KiB]
219 puta
Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2011. 11:28:58 

Pridružio se: 31.10.2011. 10:17:25
Postovi: 23
Godina: Padobranac
Smer: IS
Tabelarni prikaz studenta iz MiO konačne liste, ko dobija, a ko gubi na osnovu povlastica "više od 90 bodova":


Prikačeni fajlovi:
MiO konacna.xls [58 KiB]
236 puta
Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 133 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group