Započni novu temu Odgovori na temu  [ 163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autoru Poruka
PostPoslato: 05.11.2010. 00:39:42 

Pridružio se: 13.09.2009. 13:41:39
Postovi: 164
Godina: Dipl.
Aaa ok, pa dobro, ima smisla to sto je uradio, tako bih i ja, al srecom upadoh na budzet, a bilo je tesno. Znaci samo taj ETF-ovac je resio da ne promeni smer da bi bio na budzetu, i tako se stvorilo to 63ce mesto, znaci na kraju je samo 9 mesta za SIRN popunjeno? JA sam se skroz pogubio kad mi dadose indeks i sv obrasce, niceg posle toga se ne secam od desavanja iz spoljne okoline :D.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 05.11.2010. 01:03:54 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 20:43:10
Postovi: 613
Godina: Dipl.
Smer: IS
marx.alter je napisao:
Prošlo je glatko i mislim da br. 63 treba onog ETF-ovca da uzme za kuma i da na današnji datum nosi kolač u crkvu. :D
Ukratko, pored toga što se upis sastojao iz prozivke po listi i popunjavanja ŠV-ova, ugovora i indeksa, bio je Martić i objasnio da postoji varijanta za sufinansiranje i to valjda za one koji koji imaju do 2 poena manje od poslednjeg rangiranog na budžetu u iznosu od 50% od školarine. Tako sam ga ja razumeo.

u prevodu od 64 do 73 mesta ko je zavrsio FON ima pravo na sufinansiranje...

_________________
"I am not afraid of death, and less afraid of albanians. If it is necessary, I will put an atomic bomb on my back and jump from a plane on Tirana."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 05.11.2010. 05:22:27 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.01.2005. 15:11:36
Postovi: 601
Lokacija: svugde i nigde
Godina: Dipl.
Smer: IS
A da neko kaze kako je martic objavio danas da je spusten prag sa 61 na 55 poena??? to niko da se seti...

_________________
:gomila: Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming. You may think you can fly but you do better not try.People can fly.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 05.11.2010. 09:20:56 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27.05.2003. 10:40:59
Postovi: 782
Lokacija: Na lepom plavom Dunavu
Godina: Dipl.
Smer: IS
Pa ček onda se možda otvorilo i 64. mesto za budžet.
Ja nisam primetio tog lika što je hteo na SI, već je valjda neki lik na ETF-u već na budžetu, ali je ovde u prvih 62, pa ne može na dva faksa da bude na budžetu i zato mora na samofinansiranje... ili tako nešto... :pitamse:

_________________
Nauka zna za mnoštvo stvari koje postaju očigledne kada se objasne.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 05.11.2010. 12:04:08 

Pridružio se: 04.11.2010. 10:03:02
Postovi: 2
Godina: Padobranac
Smer: IS
Nije se otvorilo 64. mesto...a u čemu je fora sa tim sufinansiranjem? Zašto samo studenti koji su završili FON? :buljavi:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 05.11.2010. 14:13:13 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 20:43:10
Postovi: 613
Godina: Dipl.
Smer: IS
@op
Ja sam prilicno siguran da je pominjao da se spusta prag na 51... nisam 100% siguran, ali mislim da je tako rekao na prozivci
@marx.alter
pojavio se 63. lik i upisao se...
@moljac024
to su stipendije FON-a, FON-ovim studentima... toga ima svake godine, s time sto ove godine nisu pune stipendije, nego samo pola...

_________________
"I am not afraid of death, and less afraid of albanians. If it is necessary, I will put an atomic bomb on my back and jump from a plane on Tirana."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 05.11.2010. 15:46:48 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.01.2005. 15:11:36
Postovi: 601
Lokacija: svugde i nigde
Godina: Dipl.
Smer: IS
@uzas
Ne znam da li je rekao na pocetku, posto sam zakasnio 5minuta, ali na kraju sam sto posto siguran da je rekao da se spusta na 55 poena jer sam dosao pored njega i pitao ga a onda je on odgovrio da ga ceo amfiteatar cuje. Sad da li ga je neko cuo, pitanje je posto su svi popunjavali sv obrazac...

_________________
:gomila: Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming. You may think you can fly but you do better not try.People can fly.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 05.11.2010. 20:41:33 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.12.2005. 14:14:13
Postovi: 111
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
uzas je napisao:
marx.alter je napisao:
Prošlo je glatko i mislim da br. 63 treba onog ETF-ovca da uzme za kuma i da na današnji datum nosi kolač u crkvu. :D
Ukratko, pored toga što se upis sastojao iz prozivke po listi i popunjavanja ŠV-ova, ugovora i indeksa, bio je Martić i objasnio da postoji varijanta za sufinansiranje i to valjda za one koji koji imaju do 2 poena manje od poslednjeg rangiranog na budžetu u iznosu od 50% od školarine. Tako sam ga ja razumeo.

u prevodu od 64 do 73 mesta ko je zavrsio FON ima pravo na sufinansiranje...
a sta ako medju tih 10 ima onih koji nece da placaju ni pola, dal postoji varijanta da se ponudi sledecima na spisku?

_________________
single moment for eternal bleeding
sacrificing all for pointless living
caress the past to ease the future
striving to become a decent creature


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 05.11.2010. 23:44:33 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 20:43:10
Postovi: 613
Godina: Dipl.
Smer: IS
@nikornla
nema to veze sa brojem upisanih, nego ko ima do 2 boda manje od poslednjeg upisanog na budzetu ima pravo na sufinansiranje... a da je pritom zavrsio FON

a s obzirom da poslednji upisani ima 78.60 to mu dodje svi koji imaju preko 76.60 sto je prvih 10...

@op
sasvim moguce da ja nisam dobro cuo, odnosno ja nisam ni cuo nego mi je rekao lik koji je sedeo pored mene...

_________________
"I am not afraid of death, and less afraid of albanians. If it is necessary, I will put an atomic bomb on my back and jump from a plane on Tirana."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 11.11.2010. 19:45:16 

Pridružio se: 11.11.2010. 19:38:49
Postovi: 4
Godina: Dipl.
Smer: IS
srdjan(A9) je napisao:
nicefrog je napisao:
marx.alter je napisao:
Prošlo je glatko i mislim da br. 63 treba onog ETF-ovca da uzme za kuma i da na današnji datum nosi kolač u crkvu. :D
Ukratko, pored toga što se upis sastojao iz prozivke po listi i popunjavanja ŠV-ova, ugovora i indeksa, bio je Martić i objasnio da postoji varijanta za sufinansiranje i to valjda za one koji koji imaju do 2 poena manje od poslednjeg rangiranog na budžetu u iznosu od 50% od školarine. Tako sam ga ja razumeo.


Cek sta se to desilo sa brojem 63, video sam da je bilo nesto al sam se zadubio u svoj sv obrazac :D. Jeste, ovo za sufinansiranje sam i ja tako razumeo, samo bih dodao da se to odnosi samo na one koji su zavrsili FON, ispravi me ako gresim.


Pa jedan lik koji je bio negde oko tridesetog mesta mislim,je hteo da upise softversko inzenjerstvo ali u tom trenutku su bila popunjena sva budzetska mesta za SI, tako da je mogao samo na isit da udje. Ali je odlucio da ne uzima to budzetsko mesto na isit-u vec da ide sufinansirajuci na SI, i zahvaljujuci njemu je 63. student uspeo da upise isit na budzet.


E ovako nisam upisao SI, tako da to nije razlog zasto je na budzet upao 63. na listi. Jednostavno vec sam na budzetu na ETFu, a posto mi VIP placa master odlucio sam da upisem i FON na samofinansiranju, ali eto posle prijemnog se ispostavilo da sam upao i ovde na budzet. Tako da eto drago mi je da je 63. upao na budzet! :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 08.02.2011. 12:20:16 

Pridružio se: 17.11.2010. 14:45:08
Postovi: 2
Godina: Dipl.
Smer: IS
Da li neko moze da mi kaze da li je moguce upisati master na FON-u kao dodatne studije.
Zavrsio sam master studije na ETF-u, a planirao sam da upisem i master iz informacionih sistema na FON- pa me interesuje da li je to moguce.

Hvala


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 08.02.2011. 13:04:05 

Pridružio se: 11.11.2010. 19:38:49
Postovi: 4
Godina: Dipl.
Smer: IS
Druže,
da si malo prelistao ovu temu video bi da je moguće da se upišeš!
Potrebno je da spremiš prijemni!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 19.03.2011. 13:26:37 

Pridružio se: 17.11.2010. 14:45:08
Postovi: 2
Godina: Dipl.
Smer: IS
Hvala na odgovoru.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group