Započni novu temu Odgovori na temu  [ 163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01.11.2010. 15:29:28 

Pridružio se: 24.01.2006. 15:15:46
Postovi: 28
Godina: IV
Smer: IS
uzas je napisao:
Kakve su bre ovo podvale... odakve ovaj fantomski student??
Kod:
43 823 Stanic Srdjan 8.34 33.36 49.00 82.36

Ovog coveka uopste nema u rezultatima... pogledajte Bodovi_ISIT.pdf


Ma lik ima nevidjenu vezu. Ako si pratio temu MASTER 2010/2011 znao bi o cemu se radi.
Skini ponovo fajl Bodovi_ISIT.pdf videces da postoji nova n-torka sa podacima o tom Fantomskom studentu (Meni)

Fantomsko citanje (fantoms) – ako transakcija T1 preuzme upitom skup n-torki koje
zadovoljavaju dati uslov, a posle toga transakcija T2 doda novu n-torku koja
zadovoljava isti uslov, novo izvrsenje istog upita u transakciji T1 sadrzace i novu "Fantomsku n-torku"

_________________
http://xn----7sbabalbki4fflacatfdqgbn.xn--p1ai/2338f


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 01.11.2010. 15:59:49 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.10.2004. 00:25:28
Postovi: 1360
Lokacija: Beograd
Godina: Padobranac
Smer: IS
evo sada bash gledam tu listu...., koliko je glupo da recimo neki ljudi koji stvarno neke ispite bash dobro znaju (sutra da ih stavish bili bi 3 puta bolji asistenti od sadashnjih) a eto fali im koji poen i sada shta hocje li se fon otvoriti, 23 jbnih mesta su skresali za Soft+Isit zajedno

otprilike jedno 10-ak ljudi medju ovim budzhetlijama nije sa FON-a


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.11.2010. 00:28:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 20:43:10
Postovi: 613
Godina: Dipl.
Smer: IS
@srdjan(A9)
batice objavljeno je pred prijemni, da se za prijemni prijavilo 141. osoba...
pogledaj sad koliko je radilo.. na dnu pise 142
ne kazem da ti nesto podvaljujes, nego oni...
i ne kazem da si ti taj famozni 142... nego samo skrecem paznju da je neko naknadno upao...

jednostavno je previse mucki... a bice ih jos verujem... samo ne nadam se lose po nas smer

_________________
"I am not afraid of death, and less afraid of albanians. If it is necessary, I will put an atomic bomb on my back and jump from a plane on Tirana."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.11.2010. 10:41:06 

Pridružio se: 24.01.2006. 15:15:46
Postovi: 28
Godina: IV
Smer: IS
uzas je napisao:
@srdjan(A9)
batice objavljeno je pred prijemni, da se za prijemni prijavilo 141. osoba...
pogledaj sad koliko je radilo.. na dnu pise 142
ne kazem da ti nesto podvaljujes, nego oni...
i ne kazem da si ti taj famozni 142... nego samo skrecem paznju da je neko naknadno upao...

jednostavno je previse mucki... a bice ih jos verujem... samo ne nadam se lose po nas smer


Ne verujem ni da oni nesto podvaljuju, a ja jesam taj famozni 142.
Objasnicu ti citavu situaciju: Oni su u petak izbacili spisak po ucionicama sa 141-im studentom. Mozes pogledati na drugoj temi da sam u petak uvece pitao da li je jos neko ima problem kao ja jer mene nisu stavili na spisak a imam potvrdu da sam predao dokumenta. U subotu sam zvao master sluzbu i po njihovim recima slucajno se zaturila fascikla sa mojim dokumentima i oni su to ispravili i azurilali spisak. A onda u nedelju uvece su izbacili spisak sa poenima sa prijemnog i opet su me izostavili. U ponedeljak sam otisao do njih i rekli su mi da su me pronasli ali da je bio neki propust prilikom povezivanja podataka (verovatnu su radili po ne azuriranom prethodnom spisku) Tako da su me nakon toga dodali na spisak sa poenima sa prijemnog a zatim i na jedinstvenu rang listu.

Eto, da ne bude zabune

_________________
http://xn----7sbabalbki4fflacatfdqgbn.xn--p1ai/2338f


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.11.2010. 11:55:09 

Pridružio se: 13.09.2009. 13:41:39
Postovi: 164
Godina: Dipl.
Onaj Brka sto nam je doneo testove u nedelju je bas rekao pred test da se prijavilo 142 kandidata.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2010. 17:58:54 

Pridružio se: 14.09.2010. 18:40:58
Postovi: 17
Godina: Dipl.
Smer: IS
A po kojoj logici su nas oznacavali bojama i je l`samo prvih 62 (sa konacne rang liste ISiT) dolazi na upis kada je predvidjeno za upis na teret budzeta? S` obzirom da je rang lista za 3 smijera....


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2010. 18:01:47 

Pridružio se: 13.09.2009. 13:41:39
Postovi: 164
Godina: Dipl.
StaLy je napisao:
A po kojoj logici su nas oznacavali bojama i je l`samo prvih 62 (sa konacne rang liste ISiT) dolazi na upis kada je predvidjeno za upis na teret budzeta? S` obzirom da je rang lista za 3 smijera....


Staly, mislim da nema logike, nego samo da bismo lakse citali, da ti se ne pomesaju redovi :D.
Mislim, crveni nemaju prednost u odnosu na crnom oznacene :D.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2010. 18:09:12 

Pridružio se: 14.09.2010. 18:40:58
Postovi: 17
Godina: Dipl.
Smer: IS
hehehe... pa ispade da smo mi sa ISiT-a jedini kojima je potrebna posebna pomoc pri citanju :aaa: Na ostalim rang listama je normalno.... budzetlije jednom bojom, samofinansirajuci drugom hehehehehe.....


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2010. 18:11:18 

Pridružio se: 13.09.2009. 13:41:39
Postovi: 164
Godina: Dipl.
StaLy je napisao:
hehehe... pa ispade da smo mi sa ISiT-a jedini kojima je potrebna posebna pomoc pri citanju :aaa: Na ostalim rang listama je normalno.... budzetlije jednom bojom, samofinansirajuci drugom hehehehehe.....


Pa valjda racunaju da smo mi oslepeli od gledanja u komp :D.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2010. 18:14:22 

Pridružio se: 14.09.2010. 18:40:58
Postovi: 17
Godina: Dipl.
Smer: IS
hehehehe.... moguce ;) dakle 4 i 5 samo prvih 62... a sta ako neko ne bude htio na informacione sisteme nekim cudom hehe.... i ostane mjesta na budzetu i posle 62, a :yo:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2010. 19:47:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.01.2005. 15:11:36
Postovi: 601
Lokacija: svugde i nigde
Godina: Dipl.
Smer: IS
Jel cuo neko nesto o spustanju praga 61 na 51 za sve smerove? Ja sam nacuo nesto ali nisam siguran da li je to potvrdjeno jos uvek...

_________________
:gomila: Sometimes there is a moment as you are awakening when you become aware of the real world around you, but you are still dreaming. You may think you can fly but you do better not try.People can fly.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2010. 20:04:31 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 20:43:10
Postovi: 613
Godina: Dipl.
Smer: IS
te boje su za smerove, crni su ISIT, crveni su SI, a ovi malo tamnije crveni su OI...
nisu prvih 62 na budzetu, i ne mogu da budu... zato i nema kao sto vidite linije ispod 62 kao na drugim smerovima...

ja se iskreno nadam da ce bar tu da ispadnu fer, pa da moze da upisuje svako samo onaj smer na koji je konkurisao, a ukoliko zeli na neki drugi, da moze, ali na samofinansiranje... u suprotnom ce da naprave veliko sranje

ako su rekli 50 za ISIT budzet, onda neka upisu 50 najboljih ljudi na budzet koji su se prijavili za ISIT...
isto tako vazi i za SI 8 budzet i za OI 4 budzet...

nadam se da nam se fax nece pretvoriti sutra u buvljak, pa da radi ko sta hoce i da upisuje sta hoce...

_________________
"I am not afraid of death, and less afraid of albanians. If it is necessary, I will put an atomic bomb on my back and jump from a plane on Tirana."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2010. 20:12:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.11.2006. 01:36:56
Postovi: 1673
Lokacija: Vozdovac
Godina: Dipl.
Smer: IS
^boje su estetskog karaktera, raspitao sam se ;)

uostalom, znamo da se 110 studenata prijavilo za ISIT, tako da...

a i izmedju ostalog, ja vidim 4 boje :)

_________________
Žena može postati prijatelj muškarcu samo ovim redom: prvo poznanica, zatim ljubavnica, pa tek onda prijatelj.
Anton Pavlovič Čehov


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2010. 20:28:33 

Pridružio se: 13.09.2009. 13:41:39
Postovi: 164
Godina: Dipl.
Uzase nije tako, ako malo bolje pogledas videces da ima 8 razlicitih boja, od crne do crvene sve su pomalo razlicite, i mislim da je to cisto estetski. Ako jos malo bolje pogledas boje prezimena i imena kandidata videces da se sve do kraja se tih 8 nijansi smenjuju ciklicno, a i od kandidata 1 do kandidata 6 se te boje pojavljuju po redu, s tim sto fali prva boja - crna.

Cika Brka je pre prijemnog, kada je doneo testove eksplicitno rekao da se tih prvih 62 kandidata upisuju na budzet i to tako sto nas prozivaju redom, onaj ko je pre nekog na konacnoj rang listi ima prvenstvo u izboru, tako da na primer ako su sva cetiri budzetska mesta na OIRS popunjena, i prozovu petog kandidata koji je konkurisao za OIRS a nalazi se u tih prvih 62 on ima pravo da izabere recimo ISIT, ako na njemu ima slobodnih budzetskih mesta. Tako ce to da ide.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2010. 20:29:16 

Pridružio se: 13.09.2009. 13:41:39
Postovi: 164
Godina: Dipl.
@Mile, nije 4 nego 8 nijansi svaki red je razlicit. :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2010. 20:33:37 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 20:43:10
Postovi: 613
Godina: Dipl.
Smer: IS
nesto cisto sumnjam da je nekome bilo dosadno, pa je lupao i mesao boje...
uostalom od ovih koje znam oni koji su se prijavili za ISIT su crni, a za SI su crveni... bez izuzetaka
mozda je slucajno, nemam pojma

ali i dalje mi nije jasno zasto su sve smerove razdvojili, a nas spojili...
Elektronsko i Upravljenje sistemima mislim da je polagalo isti prijemni, ali su im razdvojili liste...

kako god nisu ni oni nachisto, zato i nisu stavljali crtu...

_________________
"I am not afraid of death, and less afraid of albanians. If it is necessary, I will put an atomic bomb on my back and jump from a plane on Tirana."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.11.2010. 20:39:50 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.11.2006. 01:36:56
Postovi: 1673
Lokacija: Vozdovac
Godina: Dipl.
Smer: IS
nicefrog je napisao:
@Mile, nije 4 nego 8 nijansi svaki red je razlicit. :D


razumi me, musko sam, razlikujem samo osnovne boje... :) i 4 sto sam ubo je extra :D

bice valjda sutra sve u redu... :)

_________________
Žena može postati prijatelj muškarcu samo ovim redom: prvo poznanica, zatim ljubavnica, pa tek onda prijatelj.
Anton Pavlovič Čehov


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 04.11.2010. 09:28:37 

Pridružio se: 14.09.2010. 18:40:58
Postovi: 17
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja sam na ISiT ali nisam crna :pp I, dakle, samo prvih 62 ide na upis veceras? Sta ako neko odustane? KOliko nisu normalni.........


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 04.11.2010. 09:33:35 

Pridružio se: 14.09.2010. 18:40:58
Postovi: 17
Godina: Dipl.
Smer: IS
Citiraj:
nadam se da nam se fax nece pretvoriti sutra u buvljak, pa da radi ko sta hoce i da upisuje sta hoce...

@uzas
Bas tako jeste buvljak....


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 04.11.2010. 10:29:06 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27.05.2003. 10:40:59
Postovi: 782
Lokacija: Na lepom plavom Dunavu
Godina: Dipl.
Smer: IS
StaLy je napisao:
Ja sam na ISiT ali nisam crna :pp I, dakle, samo prvih 62 ide na upis veceras? Sta ako neko odustane? KOliko nisu normalni.........

Pa pazi, nije nemoguće da se desi da u prvih 62 neko baš hoće npr. Softversko inženjerstvo iako nije upao na budžet (tj. u onih 8 koliko primaju), a pritom ima da plati. To automatski znači da onaj ko je 63. na listi (i tako redom) može da upadne na budžet na nekom od druga dva smera, tj. tamo gde još ima mesta za budžet. Ja bih zato savetovao svima koji su negde do 90. mesta da dođu večeras.

_________________
Nauka zna za mnoštvo stvari koje postaju očigledne kada se objasne.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 04.11.2010. 11:24:23 

Pridružio se: 13.09.2009. 13:41:39
Postovi: 164
Godina: Dipl.
A gde je ta sala 015, u odnosu na B009 koju umem da nadjem? :D

I kad se bira modul u okviru studijske grupe? :zbun:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 04.11.2010. 21:39:40 

Pridružio se: 14.09.2010. 18:40:58
Postovi: 17
Godina: Dipl.
Smer: IS
Je l` moze neko ko je isao danas na upis da mi kaze kako je proslo?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 05.11.2010. 00:02:15 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27.05.2003. 10:40:59
Postovi: 782
Lokacija: Na lepom plavom Dunavu
Godina: Dipl.
Smer: IS
Prošlo je glatko i mislim da br. 63 treba onog ETF-ovca da uzme za kuma i da na današnji datum nosi kolač u crkvu. :D
Ukratko, pored toga što se upis sastojao iz prozivke po listi i popunjavanja ŠV-ova, ugovora i indeksa, bio je Martić i objasnio da postoji varijanta za sufinansiranje i to valjda za one koji koji imaju do 2 poena manje od poslednjeg rangiranog na budžetu u iznosu od 50% od školarine. Tako sam ga ja razumeo.

_________________
Nauka zna za mnoštvo stvari koje postaju očigledne kada se objasne.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 05.11.2010. 00:17:50 

Pridružio se: 13.09.2009. 13:41:39
Postovi: 164
Godina: Dipl.
marx.alter je napisao:
Prošlo je glatko i mislim da br. 63 treba onog ETF-ovca da uzme za kuma i da na današnji datum nosi kolač u crkvu. :D
Ukratko, pored toga što se upis sastojao iz prozivke po listi i popunjavanja ŠV-ova, ugovora i indeksa, bio je Martić i objasnio da postoji varijanta za sufinansiranje i to valjda za one koji koji imaju do 2 poena manje od poslednjeg rangiranog na budžetu u iznosu od 50% od školarine. Tako sam ga ja razumeo.


Cek sta se to desilo sa brojem 63, video sam da je bilo nesto al sam se zadubio u svoj sv obrazac :D. Jeste, ovo za sufinansiranje sam i ja tako razumeo, samo bih dodao da se to odnosi samo na one koji su zavrsili FON, ispravi me ako gresim.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 05.11.2010. 00:27:41 

Pridružio se: 24.01.2006. 15:15:46
Postovi: 28
Godina: IV
Smer: IS
nicefrog je napisao:
marx.alter je napisao:
Prošlo je glatko i mislim da br. 63 treba onog ETF-ovca da uzme za kuma i da na današnji datum nosi kolač u crkvu. :D
Ukratko, pored toga što se upis sastojao iz prozivke po listi i popunjavanja ŠV-ova, ugovora i indeksa, bio je Martić i objasnio da postoji varijanta za sufinansiranje i to valjda za one koji koji imaju do 2 poena manje od poslednjeg rangiranog na budžetu u iznosu od 50% od školarine. Tako sam ga ja razumeo.


Cek sta se to desilo sa brojem 63, video sam da je bilo nesto al sam se zadubio u svoj sv obrazac :D. Jeste, ovo za sufinansiranje sam i ja tako razumeo, samo bih dodao da se to odnosi samo na one koji su zavrsili FON, ispravi me ako gresim.


Pa jedan lik koji je bio negde oko tridesetog mesta mislim,je hteo da upise softversko inzenjerstvo ali u tom trenutku su bila popunjena sva budzetska mesta za SI, tako da je mogao samo na isit da udje. Ali je odlucio da ne uzima to budzetsko mesto na isit-u vec da ide sufinansirajuci na SI, i zahvaljujuci njemu je 63. student uspeo da upise isit na budzet.

_________________
http://xn----7sbabalbki4fflacatfdqgbn.xn--p1ai/2338f


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 163 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group