Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 06.02.2010. 15:54:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.12.2009. 12:34:30
Postovi: 93
Godina: Padobranac
Cecaa je napisao:
odlicno,super..pa cim ona trazi obavezno prisustvo zna se koliko je sati..bar ima jedna knjiga za taj predmet,ako nista drugo..ima vala da je naucim napamet sa sve predgovorom.. :D ..za onaj men. i organizacija ima da skupljam knjige i slajdove do marta i opet cu nesto da propustim.. :D ..


Svima su obavezna predavanja, nezavisno od smera, tako da smo svi na istom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: 3 izostanka
PostPoslato: 06.02.2010. 15:58:09 

Pridružio se: 06.02.2010. 15:29:51
Postovi: 18
Godina: Dipl.
Smer: ME
Meni uopšte nije jasan sistem obaveznog prisustva na nastavi na master studiju, a posebno što nikad nisam čuo da je neki profa zabranio nekome da polaže ispit na godinu dana zbog neprisustva na predavanjima. Nismo mi brucoši.
Pored toga, ne živimo svi u Bg, postoje ljudi koji žive u unutrašnjosti i koji dolaze iz CG i RS.
Zašto nisu organizovali nastavu petkom, subotom i nedjeljom ko na većini fakulteta!?

Za one koji su redovni na nastavi nek postoje neke olakšice, a za nas "luzere" samo očekujem da imamo pravo da polažemo ispit...

Ako nastava bude i sutra, ja već imam tri izostanka, a kako ne mogo biti na predavanjima zbog toga što radim, tako ću već ove sedmice biti u velikom minusu.
Nadam se da nisam jedini koji se našao u ovoj nezahvalnoj poziciji.

Kako je bilo danas na predavanjima?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.02.2010. 16:29:07 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19.11.2009. 09:35:29
Postovi: 22
Godina: Dipl.
Smer: ME
Orvel je napisao:
Prvo-mnogo stroga i zahtevna profesorka. Tajac u ucionici . Ako nesto i znas ,ne smes da progovoris.Bice sa njom veselo.
Drugo- knjiga cini mi se osnovi fin.trzista ,vesna bogojevic arsic. Polaze se usmeno i profesorka nam je rekla da je prolaznost ispod 10% ,pa ko voli,nek' izvoli.
Trece i najbitnije-predavanja obavezna i ko ima vise od 3 izostanka,ima zabranu na polagnje ispita godinu dana. Upisuje na kraju predavanja i ko diskutuje sa njom,upisuje im plusice pored imena.
Sve u svemu-uzas!


Sta?Znaci ja sam vec otpisan za ovu godinu.Ovo je bezobrazluk klasican!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.02.2010. 17:32:52 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.12.2009. 12:34:30
Postovi: 93
Godina: Padobranac
radasheen je napisao:
Orvel je napisao:
Prvo-mnogo stroga i zahtevna profesorka. Tajac u ucionici . Ako nesto i znas ,ne smes da progovoris.Bice sa njom veselo.
Drugo- knjiga cini mi se osnovi fin.trzista ,vesna bogojevic arsic. Polaze se usmeno i profesorka nam je rekla da je prolaznost ispod 10% ,pa ko voli,nek' izvoli.
Trece i najbitnije-predavanja obavezna i ko ima vise od 3 izostanka,ima zabranu na polagnje ispita godinu dana. Upisuje na kraju predavanja i ko diskutuje sa njom,upisuje im plusice pored imena.
Sve u svemu-uzas!


Sta?Znaci ja sam vec otpisan za ovu godinu.Ovo je bezobrazluk klasican!


da,da.... nažalost


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 08.02.2010. 20:11:18 

Pridružio se: 11.10.2009. 14:29:23
Postovi: 42
Godina: Dipl.
Smer: ME
Potpisali smo ugovore sa faksom u kojem je navedeno da treba da master studije zavrsimo zakljucno sa 17.01.2011, pa me sad interesuje kako mi neko sad ili u martu moze dati zabranu na polaganje ispita od godinu dana!?
Pored toga, da li postoji pravilnik po kojem na master studiju profesor moze da za 3 nedolaska zabrani polaganje ispita na godinu dana?
Sve je ovo toliko nebulozno i nelogicno da ja nemam rijeci...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 09.02.2010. 08:55:55 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.12.2009. 12:34:30
Postovi: 93
Godina: Padobranac
master77 je napisao:
Potpisali smo ugovore sa faksom u kojem je navedeno da treba da master studije zavrsimo zakljucno sa 17.01.2011, pa me sad interesuje kako mi neko sad ili u martu moze dati zabranu na polaganje ispita od godinu dana!?
Pored toga, da li postoji pravilnik po kojem na master studiju profesor moze da za 3 nedolaska zabrani polaganje ispita na godinu dana?
Sve je ovo toliko nebulozno i nelogicno da ja nemam rijeci...


Mislim da to nije odluka samog profesora , nego samog fakulteta, jer je isti slučaj sa svim ostalim smerovima. Iz studentske službe su dobili spiskove studenata i šta su završili i tako ih prozivaju.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 09.02.2010. 10:22:27 

Pridružio se: 11.10.2009. 14:29:23
Postovi: 42
Godina: Dipl.
Smer: ME
Orvel je napisao:
master77 je napisao:
Potpisali smo ugovore sa faksom u kojem je navedeno da treba da master studije zavrsimo zakljucno sa 17.01.2011, pa me sad interesuje kako mi neko sad ili u martu moze dati zabranu na polaganje ispita od godinu dana!?
Pored toga, da li postoji pravilnik po kojem na master studiju profesor moze da za 3 nedolaska zabrani polaganje ispita na godinu dana?
Sve je ovo toliko nebulozno i nelogicno da ja nemam rijeci...


Mislim da to nije odluka samog profesora , nego samog fakulteta, jer je isti slučaj sa svim ostalim smerovima. Iz studentske službe su dobili spiskove studenata i šta su završili i tako ih prozivaju.


Zvao sam studentsku sluzbu i receno mi je da samo profesorica Finanskih trzista/Instrumenti upravljanja fin.rizikom striktno vodi evidenciju o prisustvu na predavanjima i da ne postoji odluka fakulteta o navedenom, a da ostali profesori imaju vise tolerancije o dolascima/nedolascima...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.02.2010. 19:47:01 

Pridružio se: 09.12.2009. 15:49:47
Postovi: 55
Godina: Dipl.
Smer: ME
Da li je danas bio neko na predavanjima? Nisam mogla da izadjem iz kuce zbog ovog vremena.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.02.2010. 18:57:49 

Pridružio se: 06.02.2010. 15:29:51
Postovi: 18
Godina: Dipl.
Smer: ME
Da li se zna koji će profa biti zadužen za predmet "Instrumenti upravljanja fin.rizikom" ?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.02.2010. 19:20:58 

Pridružio se: 09.12.2009. 15:49:47
Postovi: 55
Godina: Dipl.
Smer: ME
ista profesorka koja je drzala i finansijska trzista...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: master
PostPoslato: 14.02.2010. 23:23:53 

Pridružio se: 07.12.2009. 21:16:02
Postovi: 6
Godina: Padobranac
pozdrav svima, zamolio bih nekoga ako moze malo vise da mi kaze o smeru fin. men. jer bi i ja ovo godine trebao da upisem (mozda je malo preuranjeno) ali me zanima, kakav je smer, kakvi su profesori, i da li ima buducnosti sa ovim smerom
unapred hvala!!!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 15.02.2010. 13:11:02 

Pridružio se: 18.01.2010. 13:17:08
Postovi: 19
Godina: Dipl.
Smer: ME
Kolega,mozes da pises molbu dekanu da te oslobodi predavanja,donese mu potvrdu da si zaposlen,on ti odobri,ti potpises i to je to...Par kolega je to vec uradilo,samo pozuri,predavanja se zavrsavaju u petak...Pozzz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: ...
PostPoslato: 15.02.2010. 13:15:05 

Pridružio se: 18.01.2010. 13:17:08
Postovi: 19
Godina: Dipl.
Smer: ME
radasheen je napisao:
Orvel je napisao:
Prvo-mnogo stroga i zahtevna profesorka. Tajac u ucionici . Ako nesto i znas ,ne smes da progovoris.Bice sa njom veselo.
Drugo- knjiga cini mi se osnovi fin.trzista ,vesna bogojevic arsic. Polaze se usmeno i profesorka nam je rekla da je prolaznost ispod 10% ,pa ko voli,nek' izvoli.
Trece i najbitnije-predavanja obavezna i ko ima vise od 3 izostanka,ima zabranu na polagnje ispita godinu dana. Upisuje na kraju predavanja i ko diskutuje sa njom,upisuje im plusice pored imena.
Sve u svemu-uzas!


Sta?Znaci ja sam vec otpisan za ovu godinu.Ovo je bezobrazluk klasican!



Kolega,mozes da pises molbu dekanu da te oslobodi predavanja,donese mu potvrdu da si zaposlen,on ti odobri,ti potpises i to je to...Par kolega je to vec uradilo,samo pozuri,predavanja se zavrsavaju u petak...Pozzz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: ...
PostPoslato: 15.02.2010. 18:36:40 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19.11.2009. 09:35:29
Postovi: 22
Godina: Dipl.
Smer: ME
bankarka85 je napisao:
Kolega,mozes da pises molbu dekanu da te oslobodi predavanja,donese mu potvrdu da si zaposlen,on ti odobri,ti potpises i to je to...Par kolega je to vec uradilo,samo pozuri,predavanja se zavrsavaju u petak...Pozzz


Hvala na savetu koleginice.Pozdrav.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.03.2010. 11:19:45 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19.11.2009. 09:35:29
Postovi: 22
Godina: Dipl.
Smer: ME
Mogao bi neko ko je juce polagao a posecuje forum da napise svoje utiske sa polaganja.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.03.2010. 20:17:38 

Pridružio se: 18.01.2010. 13:17:08
Postovi: 19
Godina: Dipl.
Smer: ME
Koliko ja znam,a cula sam od koleginice koja je isla da slusa ispit,polagalo ih je samo troje i naravno niko nije prosao.Ako nesto lupis,to je kraj...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.04.2010. 13:23:15 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19.11.2009. 09:35:29
Postovi: 22
Godina: Dipl.
Smer: ME
Kolege,moze li neko da napise nesto o tome kako je prosao ispit iz fin.menadzmenta kod S.Benkovic.Prolaznost,literatura,tezina ispita i sl.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 10.04.2010. 11:51:39 

Pridružio se: 06.02.2010. 15:29:51
Postovi: 18
Godina: Dipl.
Smer: ME
U četvrtak je bio ispit iz fin.menadžmenta, pa molim kolege koje su izlazile na ispit da napišu kako je bilo (koliko pitanja, pitanja zatvorenog ili otvorenog tipa, da li je dovoljno naučiti pitanja iz knjige (na kraju svakog poglavlja itd.)?

Hvala.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.04.2010. 10:17:31 

Pridružio se: 21.09.2009. 10:05:59
Postovi: 140
Godina: I
a gde se nosi ta molba??kome se predaje,studentskoj sluzbi (molba dekanu da me oslobodi od prisustva na predavanju)?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.04.2010. 10:49:54 

Pridružio se: 11.10.2009. 14:29:23
Postovi: 42
Godina: Dipl.
Smer: ME
Obrazac za Molbu dobijes/trazis u studenstkoj sluzbi (za master studije) i kada oni istu "protokolisu" onda se odnese u dekanat.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.04.2010. 12:07:53 

Pridružio se: 21.09.2009. 10:05:59
Postovi: 140
Godina: I
a gde je taj dekanat?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.04.2010. 17:45:46 

Pridružio se: 11.10.2009. 14:29:23
Postovi: 42
Godina: Dipl.
Smer: ME
dekanat je na istom spratu kao i sluzba za master studije, ne znam tacno koji je broj!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 20.04.2010. 18:29:57 

Pridružio se: 06.02.2010. 15:29:51
Postovi: 18
Godina: Dipl.
Smer: ME
Sutra počinju predavanja iz Analize finansijskih izveštaja, pa molim kolege da napišu opšte informacije o: profi, literaturi, načinu polaganja ispita i da li su predavanja obavezna!?

Hvala.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 22.04.2010. 11:41:12 

Pridružio se: 18.01.2010. 13:17:08
Postovi: 19
Godina: Dipl.
Smer: ME
big ben je napisao:
Sutra počinju predavanja iz Analize finansijskih izveštaja, pa molim kolege da napišu opšte informacije o: profi, literaturi, načinu polaganja ispita i da li su predavanja obavezna!?

Hvala.


Profesorka je Snezana Knezevic,ispit ce verovatno moci da se polozi do kraja predavanja,radice se studija slucaja gde treba da se analizira poslovanje preduzeca na osnovu bilansa,rekla je i da ce mozda biti i dva teorijska pitanja ali se jos nista ne zna konkretnije,treba danas da nam da literaturu i malo detaljnije kaze o ispitu.Predavanja su obavazna,naravno,ali moze da se pise izjava i da se ne dolazi


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 22.04.2010. 19:32:25 

Pridružio se: 06.02.2010. 15:29:51
Postovi: 18
Godina: Dipl.
Smer: ME
bankarka85 je napisao:
big ben je napisao:
Sutra počinju predavanja iz Analize finansijskih izveštaja, pa molim kolege da napišu opšte informacije o: profi, literaturi, načinu polaganja ispita i da li su predavanja obavezna!?

Hvala.


Profesorka je Snezana Knezevic,ispit ce verovatno moci da se polozi do kraja predavanja,radice se studija slucaja gde treba da se analizira poslovanje preduzeca na osnovu bilansa,rekla je i da ce mozda biti i dva teorijska pitanja ali se jos nista ne zna konkretnije,treba danas da nam da literaturu i malo detaljnije kaze o ispitu.Predavanja su obavazna,naravno,ali moze da se pise izjava i da se ne dolazi



Hvala na informacijama, a kad budeš znala detalje u vezi sa prethodnim obavesti nas ponovo!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group