Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18.01.2010. 13:23:05 

Pridružio se: 18.01.2010. 13:17:08
Postovi: 19
Godina: Dipl.
Smer: ME
Pozzz,da li se neko raspitao koje profesore treba izbegavati,ako ima takvih :D?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.01.2010. 14:05:52 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 12:52:36
Postovi: 4863
Lokacija: coyote's nest
Godina: Dipl.
Smer: ME
koji te profesori i predmeti zanimaju konkretno, nece me mrzeti da ti ih sumiram

_________________
I've got an idea - an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about.
:ahhh:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.01.2010. 14:42:51 

Pridružio se: 18.01.2010. 13:17:08
Postovi: 19
Godina: Dipl.
Smer: ME
Predmeti:Analiza poslovanja i vredn. preduzeća,Upravljanje finansijskim rizikom,Finansijska tržišta

Profesori:Nevenka Ž. Joksimović, Slađana Benković,Vesna Bogojević Arsić, Milica Bulajić,Slađana B. Rakočević

Unapred hvala!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.01.2010. 15:26:29 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 12:52:36
Postovi: 4863
Lokacija: coyote's nest
Godina: Dipl.
Smer: ME
analiza poslovanja i vrednovanje preduzeca je meni drzala snezana knezevic, i super je prof. mada koliko se secam predavanja nisu imala veze sa polaganjem ispita (radio se obiman projekat i neki prevod sa engl, al u svakom slucaju je vredno posecivanja). i super je za saradnju.

rizike drzi vesna bogojevic arsic, i vazi za vrlo zahtevnu i nedokucivu profesorku. predmet kao predmet nije bas lak, tematika je obimna, mada se polaze (ili polagao) preko seminarskog (oko 35 str, strana literatura)

finansijska trzista - isto vesna bogojevic arsic, knjiga ima oko 250 strana, nije teska (osnove - akcije, obveznice, indeksi, trzista i sl) ali opet, profesorka vazi za jednu od tezih. misljenja su podeljena, nekima vazi za odlicnog strucnjaka dok neki ne mogu ocima da je gledaju. stvarno ne znam sta da ti kazem, ja sam radila dipl. kod nje i dusu sam ispustila, mada je ona jedina koja drzi odredjenu grupaciju predmeta (akcionarstvo, rizike, korporativne fin. i sl)

sladjana benkovic i sladjana rakocevic su korektne, dobri predavaci, umerene na ispitivanju (da ne kazem, pravedne), dok me nevenka nije nista ispitivala pa ne znam. milica bulajic drzi statisticke predmete, ne znam koliko te to interesuje, ali tematika nije laka ukoliko nemas predznanje iz istog. inace je korektan profesor.

nadam se da je ovo pomoglo, verovatno ce ti neko drugi reci nesto drugacije, pa se ti jos jednom raspitaj.

_________________
I've got an idea - an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about.
:ahhh:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Predmeti_profesori
PostPoslato: 18.01.2010. 21:27:50 

Pridružio se: 11.10.2009. 14:29:23
Postovi: 42
Godina: Dipl.
Smer: ME
S obzirom da sam zainteresovan za sljedece predmete: fin.menadzment, bankarski menadzment, fin.trzista i instrumenti upravljanja fin.rizicima i da je u "Knjizi predmeta" navedeno vise profesora za jedan predmet, da li to znaci da na primjer za fin.menadzment (Barjaktarovic Rakocevic M.Sladjana, Benkovic S.Sladjana, Knezevic P.Snezana i Zarkic Joksimovic A.Nevenka) mogu birati kod koje cu od navedenih polagati ili fakultet odredjuje (uopsteno da li student moze birati za svaki od pomenutih predmeta kod kojeg ce profesora polagati)?
Posto nisam sa FON-a sve mi je ovo nejasno...

Hvala unaprijed.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.01.2010. 15:47:52 

Pridružio se: 28.10.2009. 20:46:49
Postovi: 14
Godina: Padobranac
Smer: IS
mogu ti ja odgovoriti, iako nisam sa tvoga smjera, ali sam vec slusala predavanja pa znam sta je nama na ISiT-u profesor rekao: ne opredjeljujemo se mi za profesore, nego se po nekom kljucu dodjeljuju grupe, npr. G1 kod jednog profesora, G2 kod drugog itd.. promjene su dozvoljene samo ako ti nadjes nekog da bi se mijenjao s tobom, neukljucujujci profesore u cijelu pricu, jer ne zele da se opterecuju "glupostima".


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Predmeti_profesori
PostPoslato: 20.01.2010. 17:32:51 

Pridružio se: 11.10.2009. 14:29:23
Postovi: 42
Godina: Dipl.
Smer: ME
Hvala.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.01.2010. 17:51:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 12:52:36
Postovi: 4863
Lokacija: coyote's nest
Godina: Dipl.
Smer: ME
ili zavisi ko ti u kom roku dodje na ispit (nekad dodje samo jedan prof, pa nemas izbora, a nekad dodje prof i par asistenata, pa mozes da biras u tom trenutku kod koga ces da sednes, ukoliko te neko ne pretekne). nema to mnogo veze sa predavanjima i vezbama.

_________________
I've got an idea - an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about.
:ahhh:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 22.01.2010. 14:27:46 

Pridružio se: 22.12.2009. 00:27:52
Postovi: 9
Godina: Padobranac
Smer: ME
ja bih samo da pitam, posto razmisljam cak da se opredelim za ovaj modul - da li neko zna, s obzirom na to da sam po struci filolog, koliko bi mi bilo tesko da se uklopim u sve to i da li bih konkretno imala dovoljno znanja da se zaposlim recimo u nekoj banci oko finansija? hvala puno :)

p.s. da neko ne zna nesto o profesorkama vesni milicevic i dragani kragulj, kakve su kao predavaci, da li su zahtevne na ispitu?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.01.2010. 18:49:15 

Pridružio se: 24.11.2009. 16:10:49
Postovi: 59
Godina: II
Smer: ME
Koje ste predmete izbrali na mogulu finansijski menadzment?

Mene zanima upravljacko racunovodstvo, analiza finansijskih izvestaja,upravljanje rizikom i vrednovanje preduzeca pa sad gledam koja 2 da izaberem ....
Pa bi htela da vidim hoce li se skupiti vise od 5 ljudi za neki predmet ne bi li imali predavanja, jer koliko sam videla nema bas puno zainteresovanih za finansije!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 23.01.2010. 23:32:23 

Pridružio se: 11.10.2009. 14:29:23
Postovi: 42
Godina: Dipl.
Smer: ME
Ja sam izabrao sljedece predmete: bankarski menadzment i instrumente upravljanja fin.rizikom.
I mene bas interesuje koliko ima zainteresovanih za ovaj modul!?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.01.2010. 08:13:15 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.12.2009. 12:34:30
Postovi: 93
Godina: Padobranac
modesty je napisao:
Koje ste predmete izbrali na mogulu finansijski menadzment?

Mene zanima upravljacko racunovodstvo, analiza finansijskih izvestaja,upravljanje rizikom i vrednovanje preduzeca pa sad gledam koja 2 da izaberem ....
Pa bi htela da vidim hoce li se skupiti vise od 5 ljudi za neki predmet ne bi li imali predavanja, jer koliko sam videla nema bas puno zainteresovanih za finansije!


Ja se isto dvoumim oko istih predmeta, ali najviše naginjem kao upravljačkom računovodstu i analizi finansijskih izveštaja, tako da ću najverovatnije to..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.01.2010. 10:20:10 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.12.2009. 12:34:30
Postovi: 93
Godina: Padobranac
Definitivno prijavila upravljačko računovodstvo i analiza finansijskih izveštaja... Ima li još ko?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.01.2010. 12:47:47 

Pridružio se: 24.11.2009. 16:10:49
Postovi: 59
Godina: II
Smer: ME
Ja sam prijavila upravljacko i upravljanje rizicima. Ok, za sad nas ima 2 na upravljackom :) ...i ja sam htela analalizu fin. izvestaja ali sam se kao predomislila jer je upravljacko manje vise to, pa sam onda uzela rizike i videla da je to kod te neke prof.Vesne Blagojevic Arsic za koju kazu da bas nije simpaticna zena....sta sad da se radi !
A upravljacko i analizu predaje ona Knezevicka, ona se cini skroz ok.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.01.2010. 13:07:12 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.10.2009. 21:17:44
Postovi: 65
Godina: Padobranac
Izgleda da je najvise ljudi zainteresovano za ovaj modul. I za marketing, tako mi se cini...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.01.2010. 14:01:14 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.12.2009. 12:34:30
Postovi: 93
Godina: Padobranac
lionking je napisao:
Izgleda da je najvise ljudi zainteresovano za ovaj modul. I za marketing, tako mi se cini...

Ja najviše ljudi znam koji su na finansijskom menadžmentu i ljudskim resursima...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.02.2010. 18:45:00 

Pridružio se: 11.10.2009. 14:29:23
Postovi: 42
Godina: Dipl.
Smer: ME
S obzirom da je objavljen raspored predavanja za februar, interesuje me koliko nas ima prijavljenih za predmet "Finansijska trzista"?
Predavanja pocinju 5. februara i traju do 19, a ja ne mogu biti prisutan na predavanjima u to vrijeme (opravdano sprijecen), pa sam htio da zamolim zajednicke kolege da me obavjestavaju o svemu u vezi sa nevedenim predmetom (literatura za ispit, profesor itd.).

Hvala.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.02.2010. 19:08:25 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.12.2009. 12:34:30
Postovi: 93
Godina: Padobranac
master77 je napisao:
S obzirom da je objavljen raspored predavanja za februar, interesuje me koliko nas ima prijavljenih za predmet "Finansijska trzista"?
Predavanja pocinju 5. februara i traju do 19, a ja ne mogu biti prisutan na predavanjima u to vrijeme (opravdano sprijecen), pa sam htio da zamolim zajednicke kolege da me obavjestavaju o svemu u vezi sa nevedenim predmetom (literatura za ispit, profesor itd.).

Hvala.


Ja te obavestavam o svemu! Ne brini.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 02.02.2010. 19:51:31 

Pridružio se: 11.10.2009. 14:29:23
Postovi: 42
Godina: Dipl.
Smer: ME
Orvel je napisao:
master77 je napisao:
S obzirom da je objavljen raspored predavanja za februar, interesuje me koliko nas ima prijavljenih za predmet "Finansijska trzista"?
Predavanja pocinju 5. februara i traju do 19, a ja ne mogu biti prisutan na predavanjima u to vrijeme (opravdano sprijecen), pa sam htio da zamolim zajednicke kolege da me obavjestavaju o svemu u vezi sa nevedenim predmetom (literatura za ispit, profesor itd.).

Hvala.


Ja te obavestavam o svemu! Ne brini.



Hvala jos jednom. Sad mi je "pao kamen sa srca".:)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 03.02.2010. 08:12:21 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.12.2009. 12:34:30
Postovi: 93
Godina: Padobranac
master77 je napisao:
Orvel je napisao:
master77 je napisao:
S obzirom da je objavljen raspored predavanja za februar, interesuje me koliko nas ima prijavljenih za predmet "Finansijska trzista"?
Predavanja pocinju 5. februara i traju do 19, a ja ne mogu biti prisutan na predavanjima u to vrijeme (opravdano sprijecen), pa sam htio da zamolim zajednicke kolege da me obavjestavaju o svemu u vezi sa nevedenim predmetom (literatura za ispit, profesor itd.).

Hvala.


Ja te obavestavam o svemu! Ne brini.



Hvala jos jednom. Sad mi je "pao kamen sa srca".:)


:lol:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.02.2010. 09:50:34 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.12.2009. 12:34:30
Postovi: 93
Godina: Padobranac
Kako je moguće da u istom terminu i u istoj sali imamo mi predavanja iz finansijskih tržišta i ISIT upravljanja razvojem inf.sistema? Pogledajte u rasporedu od 5-19 februara u sali 200.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 05.02.2010. 10:14:45 

Pridružio se: 05.02.2010. 10:11:50
Postovi: 2
Godina: Padobranac
Zvala sam sad sluzbu da im kazem da su predavanja u isto vreme u istoj sali, ali nesto su bili neljubazni, rekli su da ce videti da promene :bljak:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 05.02.2010. 12:01:56 

Pridružio se: 24.11.2009. 16:10:49
Postovi: 59
Godina: II
Smer: ME
Zamolila bih kolege koji danas budu slusali predavanja iz finansijskih trzista da napisu, kako je bilo, ko predaje, koja nam literatura treba itd.


Unapred hvala!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 05.02.2010. 23:37:21 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.12.2009. 12:34:30
Postovi: 93
Godina: Padobranac
modesty je napisao:
Zamolila bih kolege koji danas budu slusali predavanja iz finansijskih trzista da napisu, kako je bilo, ko predaje, koja nam literatura treba itd.


Unapred hvala!

Prvo-mnogo stroga i zahtevna profesorka. Tajac u ucionici . Ako nesto i znas ,ne smes da progovoris.Bice sa njom veselo.
Drugo- knjiga cini mi se osnovi fin.trzista ,vesna bogojevic arsic. Polaze se usmeno i profesorka nam je rekla da je prolaznost ispod 10% ,pa ko voli,nek' izvoli.
Trece i najbitnije-predavanja obavezna i ko ima vise od 3 izostanka,ima zabranu na polagnje ispita godinu dana. Upisuje na kraju predavanja i ko diskutuje sa njom,upisuje im plusice pored imena.
Sve u svemu-uzas!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.02.2010. 02:34:00 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.01.2010. 03:15:22
Postovi: 17
Godina: Dipl.
Smer: ME
odlicno,super..pa cim ona trazi obavezno prisustvo zna se koliko je sati..bar ima jedna knjiga za taj predmet,ako nista drugo..ima vala da je naucim napamet sa sve predgovorom.. :D ..za onaj men. i organizacija ima da skupljam knjige i slajdove do marta i opet cu nesto da propustim.. :D ..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 81 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group