Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 11.03.2013. 11:10:54 

Pridružio se: 02.02.2012. 17:20:31
Postovi: 5
Godina: IV
Smer: IS
U ponedeljak, 18.03.2013. u 18h na Fakultetu organizacionih nauka u amfiteatru B009 održaće se prezentacija stručnih praksi koju organizuje međunarodna studentska organizacija AIESEC. Pozivamo sve studente završnih godina, apsolvente i master studente informacionih tehnologija, menadžmenta i stranih jezika da dođu i čuju iskustva ljudi koji su učestvovali u programu stručnih praksi. Pored toga, imaće priliku da se informišu o uslovima i mogućnostima za odlazak na stručnu praksu u inostranstvo.

Aleksandar Stojanović, koji se upravo vratio sa prakse u Brazilu, gde je radio na IT projektima u oblasti web development-a, kaže da je to bilo nezaboravno iskustvo koje mu je promenilo život: „U proteklih jedanaest meseci sam mnogo toga saznao o ovoj divnoj zemlji i njenoj kulturi. Ujedno sam i uživao i radio, naučio brazilsko-portugalski jezik bez ijednog časa. Upoznao sam ljude iz preko dvadeset različitih zemalja, obišao mnoga mesta i uradio stvari o kojima sam oduvek sanjao, a koje su nekada davno delovale neizvodljivo”.
Više o programu stručnih praksi možete pronaći na ovom linku: www.aiesec.org.rs/program-strucnih-praksi .

Prijavu za praksu možete pronaći na www.fon.aiesec.rs .


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group