Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 03.04.2007. 00:22:17 

Pridružio se: 03.04.2007. 00:04:15
Postovi: 2
Godina: Apsolvent
pozdrav

zanima me da li ko od forumaša ima ikakve informacije vezane za ulaganje hita(HIT KAZINOI NOVA GORICA, SLOVENIJA) i otvaranje velikog kazinoa i zabavnog centra u beogradu. naime, to je tema mog diplomskog rada, a akcent će biti pre svega biti na zakonima i drugim propisima koji samo ulaganje čine povoljnim ili nepovoljnim. povezaću se, u pravnom kontekstu sa iskustvima koja su imali u bih i crno gori....
na internetu sam satima tražila informacije, i jedino šta sam našla je da je pre otprilike dve godine austrijski kazino dobio koncesiju i tada su slovenci izgubili. poslije sam u nekim internim krugivima u firmi(jer tamo radim) saznala da su se iduće godine prijavili ponovo na konkurs i dobili koncesiju. kažu da bi trebao da počne sa radom u decembru 2008.
išla sam i na stranicu vlade slovenije, medjutim ni tamo se ne spominje ta koncesija.
molim vas, da ako iko ima bilo kakve podatke o ovoj temi da mi pomogne...to je s jedne strane tako široka tema o kojoj bi se moglo puno napisati a sa druge strane nikakvi podaci nisu dostupni na internetu
toliko za sada, hvala unaprijed
p.s. korisna informacija bi bila i ako neko zna koji zakoni dolaze u obzir kada je u pitanju srbijansko zakonodavstvo, kada govorimo o ulaganju stranih firmi, posebno sada kada je srbija postala nezavisna država.
moje istraživanje je tek danas počelo i nadam se da ću ovdje moći dobiti barem neke početne informacije.
hvala


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.04.2007. 00:25:59 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14.02.2006. 00:56:09
Postovi: 2423
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Jel to ona prica oko hotela Jugoslavija, neki grande kazino i u oklini od, cini mi se, 10km ne sme da postoji nijedan?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.04.2007. 17:12:58 

Pridružio se: 03.04.2007. 00:04:15
Postovi: 2
Godina: Apsolvent
ma ja, to je austrija dobila koncesiju...30 km je u pitanju :zbun:
godinu poslije je i hit nova gorica dobila još jednu.....ali nigde ne mogu naći nikakav trag o tome na internetu.... :udri:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group