Započni novu temu Odgovori na temu  [ 41 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Zaradite pare?
PostPoslato: 29.01.2007. 11:45:27 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.05.2005. 11:09:57
Postovi: 139
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Nedavno sam čuo za organizaciju Magic-Gold corporation (Korporacija preko koje kao se *KAO* mogu zaraditi neke pare ako se malo potrudiš), nisam se nešto zainteresovao, ali... kasnije me malo drug ubedio i eto kao ajde da probam. Tako sam ja krenuo sa najmanjim paketom (70evra što i njie neka svota novca koja može da ugrozi nečiju egzistenciju, bar što se tiče srednje klase ljudi ovde u Srbiji, a i svakog studenta, jer dajemo mi i više na svakake gluposti, a ovo je investicija sa mogućnošću zarade) i tako ubacio sam još nekih dvoje ljudi i to dvoje je ubacilo još po dvoje (zarađuješ kad ubaciš nove partnere), za otprilike nedelju dana i povratio mojih 70 evra i sad sam na nuli, ali valjda cu zaraditi još koji dinar :D.
Pa sam hteo da malo prokomentarišemo šta mislite o tom multilevel načinu zarade (svi smo to učili iz marketinga), odmah bi rekao da ovo nije čist piramidalan oblik multilevla jer sistem radi na principu binarnog pristupa. Mogu da se zarade pare (ja sam čist primer, doduše nisam zaradio još, ali sam vratio investiciju za nedelju dana), pa dajte neko svoje mišljenje o ovome.

P.S Nisam objasnio kako sistem funkcioniše tj. kako se zarađuju pare, ali mogu ako neko hoce i detaljnije da objasnim :yo: !

editovo bluz- tema je prebachena iz od u ovaj podforum.

_________________
Ne shvataj zivot ozbiljno-NIKAD SE NECES IZVUCI ZIV!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.01.2007. 12:02:32 

Pridružio se: 18.05.2003. 12:48:48
Postovi: 2331
Lokacija: Oslo, Norway
Godina: Dipl.
Smer: UK
Ја искрено немам поверења у такве компаније и лично никада не бих улазио у тако нешто. Пар људи који су радили такве послове су на крају имали само један циљ а то је да увлаче нове људе... Оно што је била као примарна услуга те компаније је за њих постало безначајно...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.01.2007. 12:04:18 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26.09.2003. 09:43:08
Postovi: 2484
Lokacija: Pančevo
Godina: Dipl.
Smer: IS
Previse mi lici kao da pokusavas nekog da navuces da se uclani preko tebe i ti da zaradis. Binarni, ne binarni, sve je to multileve!

_________________
Implementacija je materijalizacija specifikacije apstrakcije


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.01.2007. 12:13:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.02.2005. 00:01:52
Postovi: 1472
Lokacija: Majdanpek
Godina: Dipl.
Smer: IS
Bio sam ja na prezenatciji o tome pre nekih recimo 2 meseca i uopste me nije zainteresovalo..ne znam ja licno ne verujem u takve stvari, moja ortakinja je uzela paket mislim da je dala nesto oko 150 evra, nisam siguran tacno koliko, i jos nista nije uzela, kao ceka jos jednog da ubaci pa da uzme 100 dolara.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.01.2007. 13:18:02 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.05.2005. 11:09:57
Postovi: 139
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: ME
E vidis ja sam već digao svoje prve pare, tj.moraš da imaš potrebni balans da bi digao pare, tvojoj drugarici fali taj jedan čovek, ali kada ga ubaci diže sigurno 100 dolara. Moraš malo da se angažuješ i nađeš neke nove ljude i njima malo pomogneš da nađu nove ljude i ti si zaradio keš.

Ne pokušavam da navučem nove ljude, nego hoću da čujem mišljenje nekog ko je imao iskustva sa ovakvim načinom poslovanja, neke savete...

Kao što sam rekao za 70 evra nije neka para(doduše kako za koga) ali ja sam ih skupio tako što sam rekao kevi da mi trebaju patike, dala mi 70 evra, ja investirao u biznis(tj. registrovao se u Magic-Gold),70 evra zaradio za nedelju dana i kupio patike,a posao nastavljam.

_________________
Ne shvataj zivot ozbiljno-NIKAD SE NECES IZVUCI ZIV!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.01.2007. 13:26:42 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Jedini posao za koji bih JA morao da dam pare i da radim jeste da otvorim nešto svoje privatno. A svi ti ostali "plati pa se klati" poslovi i nisu poslovi... Posao je valjda kad te neko zaposli pa ti radiš i DOBIJAŠ pare, ne daješ ih...

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.01.2007. 13:32:54 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.02.2005. 00:01:52
Postovi: 1472
Lokacija: Majdanpek
Godina: Dipl.
Smer: IS
potpuno se slazem sa milex-om :yo: :yo: :yo:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.01.2007. 14:53:50 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.05.2005. 11:09:57
Postovi: 139
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Slažem se i ja sa vama, i ja bih voleo da otvorim nešto privatno, ali za to ti treba minimum 5000 evra(trafiku da otvoriš), a za nešto više i da ne pričam, a i tu je takođe prvo potreban trošak pa onda dobitak, svaki prihod je vezan takođe i sa troškom(ulaganjem), bez ulaganja nema ni dobitka, a ovde za 70 evra dobiješ šansu da zaradiš. ;)

_________________
Ne shvataj zivot ozbiljno-NIKAD SE NECES IZVUCI ZIV!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.01.2007. 15:04:56 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Pa čekaj, ako ti zarađuješ tu samo kada nalaziš partnere za posao i ne radiš konkretno ništa onda to JESTE piramidalna prevara... Zar to nisu kod nas zakonom zabranili???

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.01.2007. 15:18:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.05.2005. 11:09:57
Postovi: 139
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Upravu si, zarađuješ pare dok nalaziš nove partnere, konkretno, ne praviš neki proizvod, ali da bi našao nekog partnera treba da uložiš određeni rad u to.

A što se tiče legalnosti, to je dozvoljeno u svim balkanskim zemljama, tj. nema zakona koji zabranjuje tako nešto, a i Dinkić je 2004 zvanično dopustio ovakav vid poslovanja, kada je ovlašćena zvanična menjačnica za podizanje novca, sajt menjačnice,www.virtual-exchange.co.yu!

_________________
Ne shvataj zivot ozbiljno-NIKAD SE NECES IZVUCI ZIV!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.01.2007. 15:50:39 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Znaš onu staru: "Nema 'leba bez motike"

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.01.2007. 16:25:05 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
5.000€ i mnogo više para nije problem, ako imas dobru ideju (trafika nije ideja :) ). Sada postoji gomila investitora koji bi ulagali u tvoju ideju, ali samo ako si ozbiljan, ako imas dobar plan, itd, a trebaju ti samo pare. Raspitaj se malo o startup-ima kod nas, to je sada bas akutelno. Sve najjace današnje firme su tako uspele, a nisam čuo da je iko uspeo od takvoj vrsti posla.
Taj posao je kratkotrajan i moguće da ćeš mnogo više izgubiti, a tu ne mislim na novac, već na ljude i prijatelje zbog tog uvlačenja svih svojih prijatelja zbog neke bedne siće. Ne mogu tu svi zaraditi. I valjda znaš da ne trebaš poslovati sa prijateljima i rodbinom ako ti je stalo do njih :)

_________________
Autobuski prevoz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.01.2007. 16:32:28 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
salebab je napisao:
Taj posao je kratkotrajan i moguće da ćeš mnogo više izgubiti, a tu ne mislim na novac, već na ljude i prijatelje zbog tog uvlačenja svih svojih prijatelja zbog neke bedne siće. Ne mogu tu svi zaraditi. I valjda znaš da ne trebaš poslovati sa prijateljima i rodbinom ako ti je stalo do njih :)


So true. :)

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.01.2007. 19:02:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Mudro zbori Sale. Slažem se sa čovekom.

Nema bre leba bez motike :)

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.01.2007. 20:06:38 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.10.2006. 20:22:31
Postovi: 213
Lokacija: А5~Бг~СРБИЈА
Godina: I
Smer: IS
Ево и ја да се укључим у расправу јест да нисам стигао до маркетинга и мултилевела али ајде...Као што неко рече ту не могу сви зарадити већ само они који почињу па се од њих даље грана. Поставља се питање шта се дешава када дође до засићености тих улагача? Можеш ти поново да улетиш али ти си био на врху пирамиде а сада се појављујеш и у средини ње (а средина се много теже попуњава него врх!), а и друго, ти треба да нађеш још улагача, а обруч треба да се шири... Ту добијају само они који су почели (који су на врху пирамиде) док они који су на дну (дно је, логично, шире) губе. Е сад како ћеш ти да наговориш новог улагача да баш он неће бити у дну, да ће посао да се шири, да је он способан да увуче још некога а тај неко још некога...
Сваком то делује једноставно и примамљиво:
-Ја позовем десеторицу
-Свако од те десеторице позове још десеторицу
-Е сад свако од те нове десеторке позове још десеторцу
Па се каже: Ја ћу добити 10*10*10*(сума улагања)=1000*(сума улагања)
А колико добијају остали??? Неко ће рећи па кад она десеторица доведу још по десеторицу тада ће и остали зарадити...Проблем је у томе што ће то кад дође до засићења стати, а никад се не зна када ће стати и ко ће извисити...ко ће дебело зарадити, ко вратити паре а ко (не баш дебело) али изгубити (али њих је много више него оних који су зарадили!)...Е сад ако се узме у обзир и то што заврћеш своје пријатеље само да би ти зарадио...

Ја сам лично скептик и мислим да ЈА не бих могао да нађем нове улагаче...
...своје пријатеље волим...а још не планирам да бегам преко гране :)

_________________
Као и сваки угледни форумаш и ја водим бригу да моји постови буду лепи, уредни, модерни. Стога о мојим постовима брине читав тим модератора...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.01.2007. 22:51:45 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.05.2005. 11:09:57
Postovi: 139
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Bravo, konačno da čujem neku pravu konstataciju, sistem funkcioniše tačno kako je La:Dowina rekao, pa ako nisi skeptik ti nađeš nove ulagače i priča ide dalje, a ako jesi ostaviš se ovog posla. Kada će doći do zasićenja...pa reći ću ti samo da je trenutno u sistemu 0.01% ljudi iz Srbije, a 0.1% ljudi iz Sveta, pa neka dođe do zasićenja kod 3% ljudi iz Srbije, a za Svet neću ni da pričam, ja ću zaraditi pare i svi koje sam ja ubacio će zaraditi pare, to je sigurno! :hvala:

_________________
Ne shvataj zivot ozbiljno-NIKAD SE NECES IZVUCI ZIV!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.01.2007. 23:12:22 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Da, ali ovo što je La:Dowina rekao ne prikazuje takve poslove baš u najboljem svetlu.

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.01.2007. 00:03:27 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2004. 14:32:32
Postovi: 400
Godina: Apsolvent
Smer: IS
maxim je napisao:
Bravo, konačno da čujem neku pravu konstataciju, sistem funkcioniše tačno kako je La:Dowina rekao, pa ako nisi skeptik ti nađeš nove ulagače i priča ide dalje, a ako jesi ostaviš se ovog posla. Kada će doći do zasićenja...pa reći ću ti samo da je trenutno u sistemu 0.01% ljudi iz Srbije, a 0.1% ljudi iz Sveta, pa neka dođe do zasićenja kod 3% ljudi iz Srbije, a za Svet neću ni da pričam, ja ću zaraditi pare i svi koje sam ja ubacio će zaraditi pare, to je sigurno! :hvala:

ali to nije jedini sistem multilevela. ima ih jos dosta! plus odbacis one koji to nikad i ne bi poceli i plus one koji to i ne mogu da zapocnu... i dalje ima dosta ljudi ali ipak nije ceo svet pred vama.

a sto se tice zasicenja sistema, to me podseti - dinamika rulz :D :D :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.01.2007. 03:38:29 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Milex je napisao:
salebab je napisao:
Taj posao je kratkotrajan i moguće da ćeš mnogo više izgubiti, a tu ne mislim na novac, već na ljude i prijatelje zbog tog uvlačenja svih svojih prijatelja zbog neke bedne siće. Ne mogu tu svi zaraditi. I valjda znaš da ne trebaš poslovati sa prijateljima i rodbinom ako ti je stalo do njih :)


So true. :)


E, ne upajte gluposti...

Bio sam aktivan u nekoliko multilevel kompanija i jedini razlog zbog kojeg nisam uspeo da zaradim nesto ozbiljlno je moja malenkost!
Nisam se dovoljno trudio jer me je smorila sama filozofija takvih organizacija... Ono, kao stenica moras da smaras sve ljude i sl... Ali, ako hoces, i ako si uporan, osudjen si na uspeh....

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.01.2007. 04:05:02 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ceo taj sistem je zasnovan na tome da zaje*eš one koji su ispod tebe. Ne može NIŠTA da uspe i da zadovolji sve koji u tome učestvuju ako se ne proizvodi neka opšte priznata vrednost koja bi posle mogla da se proda.

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.01.2007. 04:33:35 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
To je kao da kazes da pekar u stvari hoce da te zezne: boli njega uvo za to sto tebi treba hleb, on ga pravi da bi ga zaradio :zbun:

Rec je o "obostranom zadovoljstvu"... Naravno, sigurno ima i nekih tupavih MLM kompanija, nisam bio u svima ( :D ), ali generalno je to nesto sto postoji i milioni ljudi u svetu zive od toga... Nije demagogija... ja cu tebi da prodam sminku ili usisivac, i oboje smo srecni... ja cu tebe da uvedem u posao da bih ja zaradio, naravno, ali te stavljam u poziciju u kojoj sam nekad ja bio, pa ces i ti jednog dana da zaradjujes kao ja... razumes?

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.01.2007. 04:40:24 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
kliford je napisao:
To je kao da kazes da pekar u stvari hoce da te zezne: boli njega uvo za to sto tebi treba hleb, on ga pravi da bi ga zaradio :zbun:


A? :zbun: Znači stvarno mi nije najjasnije šta si želeo ovim da kažeš.

To je kao da kažem da pekar u stvari hoće da te zezne: boli njega uvo za to sto tebi treba hleb, on pokušava da te ubedi da će ti biti bolje i da ćeš zaraditi ako mu daš pare... :P

LM, pekar pravi, čitaj PRAVI nešto što ljudima treba i on to može da proda (u ovo "pravi" se podrazumevaju i razni uslužni poslovi, čisto da me neko ne pita: "A kako onda može npr. prevodilac da zarađuje kad ništa ne pravi?", a znam da bi neko pitao). Ne prodaje maglu.

Da dodam. Ovo je ostvarenje snova svakog prosečnog Srbina. Da ladi mu*a, ne radi ništa a da opet "zaradi". Posle se pitamo što nam je zemlja u go*nima...

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.01.2007. 04:49:23 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Da li je magla kad ti neko proda zivotno osiguranje ili usisivach ili shminku i kozmetiku? :zbun:
Neisu to neophodni proizvodi, kao sto je hleb, a, s druge strane, hleb mozes i sam da umesish...
Sve jedno, ako bi neko dao novac za to, shto da ne... Kad bi hteli da kupe, ja bih i Eskimima zamrzivache prodavao, ko im je rkiv kad su glupi :P

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.01.2007. 08:53:25 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.05.2005. 11:09:57
Postovi: 139
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Problem je u tome što ljudi ne razumeju odakle se stvara novac? Pa su skeptici, ali evo objasniću...
Svaki član koji uđe u sistem, nebitno sa koliko novca (70 evra, 140 evra ili 270evra) deo tog novca zadržavaš, mislim negde oko 3%, 5.8% novca ide osnivačim sistema, a sve ostalo samom sistemu (tj. Banci). Banka se koristi tvojim novcem da bi ulagala u nekim posao na tržištu plementih metala, uglavnom trguju sa zlatom, pa se banci isplati da tebi i celom sistemu plaća 10 evra na svakih 9 profitnih centara (profitni centri nisu ljudi, več jedan čovek može da poseduje od 3 do 15 profitnih centara, a naravno ako ubacuje nove ljude može i mnogo,mnogo više) i kad sve poplaća tj. kada da sistemu, njoj ostane velika svota novca, ustvari banka najviše profitira, ali i ti možeš ako se malo potrudiš i nađeš nove ljude, u svakom slušaju sistem je nepogrešiv i ako si malo komunikativan i znaš kako ljude da zainteresuješ mozeš da zaradiš dobru svotu novca.


Milex je napisao:
kliford je napisao:
To je kao da kazes da pekar u stvari hoce da te zezne: boli njega uvo za to sto tebi treba hleb, on ga pravi da bi ga zaradio :zbun:


Da dodam. Ovo je ostvarenje snova svakog prosečnog Srbina. Da ladi mu*a, ne radi ništa a da opet "zaradi". Posle se pitamo što nam je zemlja u go*nima...


Slušaj, prodavac automobila treba da se razbije od ubeđivanja tj. posla da bi prodao kupcu automobil, zamisli kako tek ja treba da se razbijem od posla da bi ljudima objasnio kako ovaj sistm funkcioniše i svi ostali u sistemu (sistem je stvarno dobar, u ničemu nemožeš da uspeš ako to neprobaš), pa ako je to po tebi ljađenje muda,onda ti nerazumeš da lađenje muda znači leženju u krevetu. :D

_________________
Ne shvataj zivot ozbiljno-NIKAD SE NECES IZVUCI ZIV!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.01.2007. 09:31:57 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.07.2005. 10:11:29
Postovi: 3783
Godina: Dipl.
Smer: ME
zašto jednostavno ne uložiš novac u neku start-up firmu, akcije.... potrudi se malo...



mislim sve je to sjajno, ali multilevel je prevaziđen... realno... zato što svi misle da su pri vrhu. Nisu. Vrh je mnogo visoko... :)

nisam skeptik, ali da bi uspeli trebate da radite 20 sati dnevno. Multilevel nije zezanje. Posao je kao i svaki drugi, samo što ste stalno u poslu. 24h. Što više vremena uložite to se više vraća.

_________________
"If you don’t have the best of everything, make the best of everything you have."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 41 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group