Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 13.01.2007. 20:45:17 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.06.2005. 21:01:23
Postovi: 2046
Lokacija: Novi Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Preuzeto sa B92.

Predsednik Vlade Srbije Vojislav Koštunica primio je predsednika Upravnog odbora i većinskog vlasnika "Formule 1" Bernija Eklstona, saopštila je Vladina pres služba.

"Berni Eklston je kazao da je došao u Beograd zato što je Srbija učinila veliki napredak na ekonomskom planu i kako bi na licu mesta razmotrio mogućnosti za investiranje. Srbija je dobro mesto za ulaganja i investicije, naglasio je Eklston", navodi se u saopštenju.

Na sastanku u Vladi Srbije bio je i Miloš Pavlović, naš jedini profesionalni vozač formule koji poseduje licencu za takmičenje u "Formuli 1".

Većinski vlasnik "Formule 1" rekao je da je Srbija veoma uspešna u sportu i ima sjajne sportiste koji svoju zemlju predstavljaju na najbolji način i ponudio svu pomoć i podršku Milošu Pavloviću da što pre nastupi u takmičenju "Formule 1".

Koštunica je pozdravio dolazak Bernija Eklstona u Beograd i naglasio da je Vlada Srbije zainteresovana da pruži podršku za sve projekte koje će Ekleston pokrenuti u Srbiji.

Berni Eklston i njegova supruga Slavica prihvatili su poziv da zajedno sa predsednikom Vlade Srbije i predsednikom i premijerom Republike Srpske i ministrima večeras dočekaju Srpsku Novu godinu na platou ispred Doma Narodne skupštine Srbije.

_________________
"Some will win, some will lose, Some were born to sing the blues" - Journey, "Don' stop believing"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.01.2007. 20:48:59 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Kad Ekleston vidi Cecu, ima da padne jedna velika nagrada Srbije od sezone 2010.

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.01.2007. 20:56:07 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.09.2006. 21:02:24
Postovi: 1206
Lokacija: Port Royal
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Па био је и Платини а ја не верујем да ће то нешто значајније утицати на наш фудбал/ аутомобилизам.
Мислим, лепо је видети овде њега, али верујем да се то више Славка ужелела кајмака него што он верује у наше возаче : )


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.01.2007. 21:05:55 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
jel reko berni da narod najbolje zna?

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.01.2007. 23:51:10 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2001. 08:45:08
Postovi: 4717
Lokacija: Novi Bgd.
Godina: Dipl.
Smer: IS
Da smo pametni ko što nismo sada bismo mi imali veliku nagradu Jugoslavije a ne bi formula 1 otišla u Budimpeštu. Mađarska je drpila učešće u cirkusu a da je još bila komunistička zemlja, a Beograd je pre 2. sv. rata učestvovao kao domaćin preteče formule 1. Kolika bi to reklama bila za nas i koliko para bi se zaradilo (samo od prostitiucije bi zaradili koliko od slovenačkih turista za godinu dana :) ).

_________________
Oni hipotetički kostrukti o kojima se može govoriti kao o konzistentnim i relativno trajnim dinamičkim sistemima koji objašnjavaju veći deo procesa motivacije, obuhvatajući i ciljeve i motive kroz njihove međusobne relacije, čime se mogu uslovno..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.01.2007. 04:44:35 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Baš bi bilo do ja*a kad bi bila formula 1 kod nas (pusti snovi)... Jeste da je ne volim... Dosadna mi je... Ali kada se takvo nešto uživo prati, e to mogu i želim. :)

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 14.01.2007. 09:56:57 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.10.2006. 18:22:48
Postovi: 1094
Godina: Dipl.
Smer: IS
Vlacke je napisao:
Berni Eklston i njegova supruga Slavica prihvatili su poziv da zajedno sa predsednikom Vlade Srbije i predsednikom i premijerom Republike Srpske i ministrima večeras dočekaju Srpsku Novu godinu na platou ispred Doma Narodne skupštine Srbije.


Je li neko vidio Slavicu? Za Bernija ne pitam, onako sitan se sigurno izgubio u masi... :D

_________________
Nomi Malone: Life sucks, you know.
James Smith: "Life sucks," "Shit happens." Where do you get this stuff, off of T-shirts?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.01.2007. 10:51:30 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.09.2006. 21:02:24
Postovi: 1206
Lokacija: Port Royal
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Milex je napisao:
Baš bi bilo do ja*a kad bi bila formula 1 kod nas (pusti snovi)... Jeste da je ne volim... Dosadna mi je... Ali kada se takvo nešto uživo prati, e to mogu i želim. :)


Продао бих све своје да одем на један такав догађа... али као што ти рече - пусти снови : (


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.01.2007. 16:25:25 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Milex je napisao:
... Dosadna mi je... Ali kada se takvo nešto uživo prati, e to mogu i želim. :)


E tek bi se na stazi smorio :)
Svakih nekoliko sekundi pored tebe prolecu bolidi. Prepoznas timove, ali vozace uglavnom nema sanse. Ukoliko zelis da znas poredak/vremena, moras da keshiras upad na neku tribini sa koje se vide ekrani, koji su uglavnom namesteni tako da se i vide samo sa tih sedecih mesta i sa jako malog broja mesta sa okolnih prostora (poljane/zidovi/drvece/gradjevine i sl ....zavisi od staze). Najefikasniji nacin da znas rezultate - da ti ih javlja neko ko gleda prenos preko TVa :)

Ako ti se ukaze prilika da posetis trke - ne propustaj! Jako lepo iskustvo. Posle toga odlucis da li ih vredi ponovo posetiti ili se drzis TVa...

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.01.2007. 16:43:11 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ma ne bi mene ni interesovalo ko vodi a ko je na kraju i slično. To je ono što je u formuli monotono, što se sve dešava tako retko. Meni bi bio doživljaj samo da čujem kada proleti formula... Ne interesuju me toliko ni obične trke (sem uličnih) koliko volim da ih pratim uživo zbog automobila. :D

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group