Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20.09.2006. 13:05:05 

Pridružio se: 22.01.2006. 12:29:53
Postovi: 45
Jedan drug me je popalio da pokusam da zaradim nesto kinte preko neta, jer dosta vremena provodim na istom. Nesto mi on objasnjavao kako postoje razni mali ad barovi koji se instaliraju na kompu i vrte se dok si online i time sakupljas poene (odnosno novac). A i neka fora da mozes na mail da dobijas oglase i reklame i da za svaki takav mail dobijas u proseku 5 - 10 centi.
Ako ovo i radi, ja sam nesto skeptican, po pitanju da li uopste salju cekove i da li mogu kod nas da se unovce.
Ima li neko iskustva po ovom pitanju?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.09.2006. 13:11:15 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Jos uvek nisam upoznao nekoga ko je zaradio nesto na tome. Video sam nekoliko skeniranih cekova, shatro upalilo je, stigla kinta, ali to je sve bilo od strane ljudi koji poksuavaju da te uvedu u svoju mrezu, pa da tvoji klikovi/mailovi/sta vec i njima donose neke bodove/novac.

Sigurno da ima tih sistema koji funkcionisu, ali vecina su prevare.

S druge strane, dosta ljudi je imalo neprijatna iskustva i sa google adds (ili kako se vec zovu) iako je preko njih stvarno i stizao novac, a kamoli sa nekim manje poznatemi i neproverenim sistemima.

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.09.2006. 13:20:20 

Pridružio se: 28.09.2004. 16:24:43
Postovi: 1605
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Nema 'leba bez motike.

_________________
Most people have 23 pairs of chromosomes. Chuck Norris has 72... and they're all poisonous.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.09.2006. 13:21:14 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.09.2006. 21:02:24
Postovi: 1206
Lokacija: Port Royal
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Citiraj:
dosta ljudi je imalo neprijatna iskustva i sa google adds


Међу њима и ја... Ништа нисам изгубио у новцу али сам изгубио доста на неким другим пољима.

_________________
"Београд је машта грехом везана за асфалт!"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.09.2006. 13:29:54 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.03.2005. 15:03:45
Postovi: 3069
Lokacija: Cydonia
Godina: Padobranac
Smer: IS
Znaš kako, poenta je naći pravi i proveren servis na Internetu, što uopšte nije lako. Mnogo je onih koji varaju, ali ima i nekih gde može fino da se zaradi.
Princip kod tih koji funkcionišu je takav da instaliraš mali programčić na svom kompu (tzv ad-bar) i u tom malom delu ekrana ti se vrte reklame dok si online. Imaš i mogućnosti zarade, tako što primaš e-mail poruke u kojima su reklame (kao što ti tvoj ortak reče). Ma, ima milion načina... te neke online igrice, pa kupovina putem neta... svašta.

Ja sam se time intenzivno bavio pre 4-5 godina. I imao sam sreću da naiđem na sasvim ok servise. U par navrata sam mesečno zaradio oko 100-ak dolara. A tako neka kinta koja se zaradi usput, uvek dobro dođe. Kasnije, zbog faxa, a i posla, nekako sam prestao da se bakćem ovim stvarima. Povremeno pustim ad bar da se vrti na kompu, ali samo kad se setim... jaaako retko.
Ako provodiš mnogo na Internetu, svakako ti se isplati da pokušaš, nemaš šta da izgubiš. A ako se aktivno uključiš u to, pa uključiš i još par ljudi preko sebe, možeš fin džeparac da zaradiš ;)
Ja sam dobio nekih 15-ak čekova u prethodnih par godina, ako me sećanje ne vara što se tiče njihovog broja. Evo slike jednog od prošle godine (okačio bih sve, ali su mi po nekim CD-ovima, pa me mrzi da tražim :D ).
Inače, ti čekovi mogu da se unovče kod nas, samo je pitanje visine provizije banke... neke banke deru žešće, pa se ne isplati ni ići u njih...

<adresu su sam iz bezbednosnih razloga sakrio, da ne bih navukao reketaše na gajbu :) >

Slika

_________________
Znaš, ja sam odnekud sa zvezda.
Sav sam od svetlosti stvoren.
Ništa se u meni neće
ugasiti, ni skratiti.
Samo ću, obično tako,
jedne slučajne zore,
svom nekom dalekom Suncu
zlatnih se očiju vratiti.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.09.2006. 14:03:02 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.02.2006. 11:56:05
Postovi: 4302
Godina: III
Smer: IS
Pa, nik, daj neki konkretniji savet, majku mu!! Adresa, štogod. .. .
Ako ti nećeš 100 dolara, oću ja . . . meni fucks ne smeta . .

_________________
Don't act your age - act your shoe size!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.09.2006. 14:15:05 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.01.2005. 21:34:29
Postovi: 4544
Godina: Padobranac
Smer: IS
Oću i ja bre... Nik daj adresu... :D
Ima sad da ih opelješimo... :D :lol:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.09.2006. 14:27:22 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.04.2006. 17:50:02
Postovi: 2618
Lokacija: Location
Godina: Dipl.
Smer: IS
Hehe evo vam nekoliko adresa ne znam koliko su pouzdane dao mi ih je ortak nisam se preterano bavio tim stvarima jer ne verujem u to ali posto vidim da se nik time bavio mozda se i ukljucim u celu stvar http://www.cashsurfers.com

http://www.spedia.net

http://www.cashfiesta.com

Ajde nik odaj nam svoju tajnu i mi bi leba bez motike :D :D :P :P

_________________
♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.09.2006. 14:43:39 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.02.2006. 11:56:05
Postovi: 4302
Godina: III
Smer: IS
Evo, sad sam malo probrowse-ovo i većina tih koji se reklamiraju su u fazonu platite 30 dolara samo jednom i novac će nastaviti da stiže . . . :P

A ima neke logike da radiš one surveys, ali nikako mi nije jasno kako neko zaradi pravljenjem tih ad-bar-ova . . .

_________________
Don't act your age - act your shoe size!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.09.2006. 14:50:34 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Evo prvi covek koga poznajem da je dobio neke apre na ovaj nacin :)

Webmastere ne brojim!

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.09.2006. 15:42:47 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.03.2005. 15:03:45
Postovi: 3069
Lokacija: Cydonia
Godina: Padobranac
Smer: IS
Zainteresovanima sam poslao objašnjenje i linkove na pp... čisto da ne bih spamovao sa svojim referal linkovima ovuda. Eto, da bude fer...
Ako nekoga još zanima... tu sam... ala ću da se obogatim :D , kad bi se šalili... :)

_________________
Znaš, ja sam odnekud sa zvezda.
Sav sam od svetlosti stvoren.
Ništa se u meni neće
ugasiti, ni skratiti.
Samo ću, obično tako,
jedne slučajne zore,
svom nekom dalekom Suncu
zlatnih se očiju vratiti.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.09.2006. 15:45:21 

Pridružio se: 22.01.2006. 12:29:53
Postovi: 45
Sibni i meni na pp... pa ja sam pokretac teme, valjda sam najzasluzniji :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.09.2006. 17:41:03 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Kako te stvari uopšte funkcionišu? Nije mi baš najjasnije. Znam za one fore da priihvatiš da primaš mailove i slično, ali kako su oni tu na dobitku?

I nik, pošalji i meni linkove. :)

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.09.2006. 22:03:07 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.02.2006. 11:56:05
Postovi: 4302
Godina: III
Smer: IS
Ljudi, ovo je glupo, sve što ima za cilj da zaradiš neke pare traži da probaš jednu od ovih sjajnih ponuda! A to košta tričavih 55,99 . . . . blah blah.... Jedino možeš da dobijaš je 10 centi za hiljadu poena, a to će se desiti za oko pola sata . .. 5 sati dolar . . .50 sati 10 dolara . . . z.*j***, platio bih 10 dolara da mi se ne šeta onaj mali kreten.....

_________________
Don't act your age - act your shoe size!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.09.2006. 13:59:27 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2004. 23:39:52
Postovi: 121
Lokacija: Benzen City
Godina: Dipl.
Smer: IS
@nik
Posalji i meni na PP. Bas me zanima o cemu se radi.
thx

_________________
==::[ |{ E B B /\ ]::==


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.09.2006. 23:54:02 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Abraxus je napisao:
Ljudi, ovo je glupo, sve što ima za cilj da zaradiš neke pare traži da probaš jednu od ovih sjajnih ponuda! A to košta tričavih 55,99 . . . . blah blah.... Jedino možeš da dobijaš je 10 centi za hiljadu poena, a to će se desiti za oko pola sata . .. 5 sati dolar . . .50 sati 10 dolara . . . z.*j***, platio bih 10 dolara da mi se ne šeta onaj mali kreten.....


Zaradiš 0.001 dolar na svakih hiljadu poena. Ta kvota se povećava kada prihvataš one specijalne ponude. Na kraju se svede na to da si puk'o tri puta više para nego što ćeš da zaradiš. :/

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.06.2007. 08:36:11 

Pridružio se: 14.06.2007. 08:33:37
Postovi: 1
Godina: I
Evo imate http://adbux.org/ na ovom sajtu dobivate novac tako sto posjetite odredjeni sajt i provedete 30 sekundi na njemu i samim tim dobijete 0,01$

Ono sto je potrebno jeste da imate account na paypal.com jer pomocu tog servisa vrse isplate. Registrovanje je jednostavno i za sve informacije mozete me kontaktirati na sarajman@gmail.com


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.07.2007. 09:46:30 

Pridružio se: 28.06.2007. 14:17:15
Postovi: 14
Godina: II
Smer: IS
Internet zarada je moguca, ali pristojna zarada, u rangu od 200 evra pa navise, moguca je samo uz ozbiljne programe tipa Google Adsense, Tribal Fusion, Value Click, CPX Interactive, uz posedovanje sajta gde bi postavili njihove reklame. Naravno sadrzaj se mora stalno update-ovati. Ja imam 2 sajta sa kojima zaradjuem preko nekih od pomenutih programa.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.08.2007. 22:51:37 

Pridružio se: 14.08.2007. 22:28:37
Postovi: 1
Godina: II
Smer: OM
Abraxus je napisao:
Ljudi, ovo je glupo, sve što ima za cilj da zaradiš neke pare traži da probaš jednu od ovih sjajnih ponuda! A to košta tričavih 55,99 . . . . blah blah.... Jedino možeš da dobijaš je 10 centi za hiljadu poena, a to će se desiti za oko pola sata . .. 5 sati dolar . . .50 sati 10 dolara . . . z.*j***, platio bih 10 dolara da mi se ne šeta onaj mali kreten.....


:D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.12.2007. 10:22:38 

Pridružio se: 16.10.2004. 12:19:48
Postovi: 261
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Mystic je napisao:
Internet zarada je moguca, ali pristojna zarada, u rangu od 200 evra pa navise, moguca je samo uz ozbiljne programe tipa Google Adsense, Tribal Fusion, Value Click, CPX Interactive, uz posedovanje sajta gde bi postavili njihove reklame. Naravno sadrzaj se mora stalno update-ovati. Ja imam 2 sajta sa kojima zaradjuem preko nekih od pomenutih programa.


pa sad...ne znam za koliko vremena nakupish 200$ na adsense-u.... jerbo ja koristim drugu stranu pomenutog sistema, tj. adwords i po kliku me izadje u proseku 0.07$ :cool: , što znači da ti verovatno dobiješ nešto tipa 0.04$ dakle...za dolar 20ak klikova a imajući u vidu da je CTR max 3-4% to znači da ti treba...joj...mnooogo matematike...al u konačnici, za pravu zaradu preko affiliate networka ti treba relativno jak sajt 1-2k poseta dnevno minimum :cool:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.12.2007. 00:29:35 

Pridružio se: 28.06.2007. 14:17:15
Postovi: 14
Godina: II
Smer: IS
webmaster1 je napisao:
Mystic je napisao:
Internet zarada je moguca, ali pristojna zarada, u rangu od 200 evra pa navise, moguca je samo uz ozbiljne programe tipa Google Adsense, Tribal Fusion, Value Click, CPX Interactive, uz posedovanje sajta gde bi postavili njihove reklame. Naravno sadrzaj se mora stalno update-ovati. Ja imam 2 sajta sa kojima zaradjuem preko nekih od pomenutih programa.


pa sad...ne znam za koliko vremena nakupish 200$ na adsense-u.... jerbo ja koristim drugu stranu pomenutog sistema, tj. adwords i po kliku me izadje u proseku 0.07$ :cool: , što znači da ti verovatno dobiješ nešto tipa 0.04$ dakle...za dolar 20ak klikova a imajući u vidu da je CTR max 3-4% to znači da ti treba...joj...mnooogo matematike...al u konačnici, za pravu zaradu preko affiliate networka ti treba relativno jak sajt 1-2k poseta dnevno minimum :cool:


ko kaze da nemam tolko posete :) a i klikovi zavise, meni je prosek 7-10 centi po kliku


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.01.2008. 15:26:43 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.09.2006. 07:37:57
Postovi: 148
Godina: III
Smer: IS
@nik i ostali
Zamolio bih vas da mi posaljete vase referale. Bas me zanimaju it ads barovi. Meni trenutno net radi nesto sporije(ne otvara neke sajtove) ali kad proradi napisacu par sajtova za koje znam da isplacuju i one druge.



- E ovako ja sam na jednom sajtu, koji slichan myspace.com-u, ali se za razliku od myspace tamo dobijaju neke sitne pare za blogove, slike itd. Ja mrzim sajtove kao sto su myspace, facebook, ali na ovom sam zato sto mi neko rece da mogu da se uzmu pare. I sad kad vec neki gube vreme na myspace-u, mislim da mogu i na ovom.
- Nebitno, u svakom sluchaju na njemu imam spisak laznih sajtova za zaradu para. Mogu da ga stavim i ovde, ali bojim se da ce popuniti chitavu stranu foruma, u svakom slucaju ako ste vec na nekom sajtu za zaradu, mislim da bi bilo korisno da pogledate da taj sajt nije neki od ovih sa spiska.
Spisak SCAM WEBSITE-ova:
http://ww1.yuwie.com/blog/entry.asp?id=101422&eid=76288

Ja volim sajtove gde ne treba nista da se plati da bi za svoj rad dobijao pare. Jedan od takvih je i no-minimum.com. Na njemu sam stvarno isplacen i kao sto i sam sajt kaze: ne postoji minimum. (Ja savetuejm da otvorite e-gold racun(www.e-gold.com) koji je takodje besplatan, jer taj sajt uzima najmanju proviziju od svih drugih.) Medjutim postoji problem kod ovog sajta i kod takvih koji isplacuju. Ovaj sajt vas placa po sistemu paid2Click. Problem je u tome sto se NE dobija bezgranicno mnogo sajtova na koje moze da se klikne u toku jendog dana, vec se dobija nekih 5-6, koji svi zajedno daju 0.05$. Sto je smeshno, ako nemate bar 10ak ljudi ispod vas.

Takodje sam na 2 sajta kod kojih se placa clanarina: Tu je zarada stvarna, ali se do nje teze dolazi.
Jedan od tih sajtova je:
worldgamersclub.com
To je nas sajt, napravili su ga nashi momciiz Srbije. Meni su vec neki ortaci tu uclanjeni, neki iznad neki ispod mene. Neki su dobili pare, neki cekaju isplatu. Clanirana se placa samo jednom i ona je 15 dolara(900din). Ovaj sajt nema veze sa paid2Click sistemom. Vise ima veze sa referralima. Ali u svakom slucaju ako se nekome dopadne, ja sam platio jedno mesto ispod mene, pa cu mu ga dati.




mene o5 vise zanima to sa ad barovima. voleo bi da mi neko (gledam u nik-a) posalje adrese njegovih referrala i mozda da mi malo bolje objasni kako oni rade. Ja sam vec probao sa Agloco sajtom ali kod njih mroa da se ceka na taj add bar

Pozdraw swima. sto se tiche ovog spiska, svi ti sajtovi su lazni, bez izuzetaka. taj spisak je sastavljen od ljudi koji su prevareni na internetu. Tako da ako ste na nekom od tih sajtova, bolje prekinite odmah.

_________________
U raju je extra!!! Ali u paklu je ekipa!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 23.07.2008. 11:57:56 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19.07.2008. 09:08:44
Postovi: 9
Godina: Padobranac
Citiraj:
Evo, sad sam malo probrowse-ovo i većina tih koji se reklamiraju su u fazonu platite 30 dolara samo jednom i novac će nastaviti da stiže . . .

hm nesto mi ovo zvuci kao piramida... nece biti vecno priliva novca novoregistrovanih clanova. opet, bitno je gde se nalazis u trenutku njenog pucanja ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.10.2008. 22:29:51 

Pridružio se: 18.10.2008. 22:25:04
Postovi: 1
Godina: Apsolvent
Smer: OM
Slazem se u potunosti,to zaista radi.Evo poblizeg uputstva,u cemu je "fora":


1. odete na neki od dole navedenih sajtova
2.POTPUNO BESPLATNO se registrujete (MORATE UNETI TACNE PODATKE RADI ISPLATE VASE ZARADE).pre registracije morate otvoriti racun na AlertPay zato sto SVI sajtovi novac salju na vas racun koji otvarate na AlertPay odakle ga vi dalje preuzimate.
REGISTRACIJA NA ALERTPAY
====================
1. odete na stranicu AlertPay i kliknete na SING UP.Kada kliknete na SING UP otvorice vam se novi prozor gde trebate izabrati vasu zemlju ikliknuti na GET STARTED ali za PERSONAL STARTER.Kad kliknete na GET STARTED za PERSONAL STARTER otvorice vam se novi prozor gde morate da unesete TACNE podatke.Napominjem!!!PODATCI MORAJU DA BUDU TACNI UKOLIKO ZELITE DA PODIZETE SVOJU ZARADU!!!

Podatke koje trebate uneti su
First Name (IME)
Last Name (PREZIME)
Phone (TELEFON)
Address 1 ( ADRESA GDE ZIVITE)
Address 2 (OSTAVITE PRAZNO OVO POLJE)
City/town (IME GRADA U KOME ZIVITE)
country ( BICE NAPISANO IME I ZASTAVA ZEMLJE KOJU STE IZABRALI NA POCETKU)
Region ( OVDE MOZETE STAVITI NA PRIMER ISTOCNA, ZAPADNA, SEVERNA SRBIJA....ZAVISI GDE ZIVITE U KOM OKRUGU)
Postal code (PODATAK ZBOG KOJEG MNOGI PREKIDAJU PROCES REGISTRACIJE.U POSTAL CODE JE DOVOLJNO UKUCATI 381 I REGISTRACIJA CE BITI NASTAVLJENA)

Nakon popunjavanja podataka kliknete na next i sledi zavrsni proces u kome na vasu e-mail adresu dobijate verifikacioni link za aktiviranje vaseg racuna na alertpay-u.
Kada aktivirate racun mozete pristupiti registrovanju na sajtove.

REGISTRACIJA NA SAJTOVIMA
=====================
Registracija je na SVIM sajtovima ista.Sve sto trebate uneti je
Username ili Nick ( zavisi gde kako pise )
zatim Pass ( odaberete sifru, sto duza to bolja)
Confirm Pass ( ponovite sifru)
Email ( vas email)
Confirm Email ( potvrdite vasu email adresu )
AlerPay email ( email koji ste odabrali u registru na alertpay)
!!!NAPOMENA!!! NA NEKIM SAJTOVIMA SE POTREBNO SACEKATI VERIFIKACIONI MAIL DOK NA NEKIM NIJE POTREBNO CEKATI VEC ODMAH NAKON REGISTRACIJE JE MOGUCE ULOGOVATI SE.

PRINCIP RADA NA SAJTOVIMA
=====================
Kada se ulogijete na neki sajt kliknete na VIEW ADS ili na SURF ADS ( zavisi gde sta pise ) i dobicete listi sajtova na kojima trebate kliknuti.Nakon klika otvara van se nova strana ( strana sajta na kome ste kliknuli ) i u gornjem levom ili desnom uglu ( zavisno od sajta ) pojavice vam se odbrojavanje od 30 ka 0 (30.29.28.27....10.9.8...0) kada dodje do nule pisace Done i tada mozete zatvoriti taj prozor i vratiti se na listu sajtova.U slicaju kada se zagubite na sajtu tj da ne znate gde ste kliknuli a gde niste samo pritisnite F5 ( refresh page ) i svi sajtovi na kojima ste bili bice precrtani.
!!!NAPOMENA!!! NA SAJTOVIMA JE MOGUCA SAMO POSETA JEDNOM U TOKU DANA. TJ JEDNOM U TOKU DANA MOZETE KLIKNUTIU NA LINK SPONZORSKIH SAJTOVA

LISTA SAJTOVA
===========
Evo posto od jednog sajta ne mozete zaradeti dovoljno novca ( moze ali vam treba dosta vremena) ja sam izvukao sajtove na kojima su isplate redove i na kojima se DOSTA zaradjuje i sto je najbitnije veoma brzo uvecavate vasu zaradu.
Odvojite sat vreme dnevno i klikcite na sponzore sajtova na kojima ste se registrovali i za mesec dana imacete dosta veliku zaradu.
Evo tih sajtova


1.http://bux3.com/

2.http://earn3.com/

3.http://www.thinkbux.com/register.php

4.http://idealbux.com/

5.http://bux.to/

6.http://www.splurgebux.com/register.php

7.https://www.neobux.com/

8.http://angelbux.com/register.php

9.http://b-u-x.net/signup.php

10.http://www.view-ads.net/register.php

11.http://www.10bux.net/signup.php

12.http://www.jillsclickcorner.com/members/register.php

13.http://www.TakeTheGlobe.com/index.php?page=register

14.http://www.champbux.com/register.php

15.http://clickptc.us/index.php

16.http://www.bux4you.net/register.php

17.http://www.buxdol.net/register.php

18.http://5ivebux.com/

19.http://click-cents.com/index.php

PREPORUKA!!!
UKOLIKO SE UCLANITE NA SAMO JEDNOM SAJTU ZARADA IMA DA VAM BUDE VEOMA MALA.MEDJUTIM UKOLIKO SE UCLANITE NA SVE OVE SAJTOVE, I SVAKOG DANA ODVOJITE PO SAT VREMENA DA KLIKNETE NA SPONZORSKE SAJTOVE VASA ZARADA CE BITI VEOMA VEOMA VELIKA.SKUPICE SE TU DOSTA PARA.UOSTALOM KOLIKO STE SEBE PUTA DNEVNO ZATEKLI KAKO SEDITE ISPRED KOMPA I NISTA NE RADITE.EVO JA SAM VAM OLAKSAO STVAR I IZDVOJIO NAJBOLJE SAJTOVE GDE JE ISPLATA REDOVNA I SIGURNA.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.10.2008. 23:49:56 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.02.2007. 11:36:48
Postovi: 1851
Godina: Dipl.
Smer: IS
Проблем је што док ти пребациш паре на AlertPay можеш да се отелиш.
Него ајмо овако. Ја лепо да се региструјем преко тебе на тих 20 сајтова и сваки дан да кликнем на 20 реклама а да ти мени плаћаш сваки тај клик по 0.01 долар (а од мене зарадиш бар 0.02). То те изађе 20 сајтова х 20 реклама х 0.01 долара х 30 дана = 120 долара месечно. Дакле, 6000 дин да ми сваки месец уплаћујеш. Теби остаје чист профит 0.01 и више по мом клику. Јел договорено? :)

_________________
-


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group