Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17.03.2005. 16:37:06 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.01.2005. 14:24:11
Postovi: 547
Lokacija: Tamo gde treba
Godina: Dipl.
Smer: ME
Jel citao neko neku dobru knjigu o menadzmentu,marketingu i sl. (Brajan Trejsi, Robert Kiosaki, Tom Hopkins...) ?

_________________
Ljudi preziru one koji ne uspeju, a mrze one koji se uspnu iznad njih;navikni se na prezir, ako želis mir ili na mržnju ako pristaneš na borbu.
"Derviš i smrt"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.03.2005. 09:41:27 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.05.2004. 08:06:14
Postovi: 1088
Lokacija: Weedikovac
Evo tri odlične knjige:

Marketing Management by Phillip Kotler - "biblija" marketinga!

Fundamentals of Financial Management by Eugene F. Brigham and Joel F. Houston - isto biblija, samo druga oblast

Exploring Corporate Strategy by Gerry Johnson and Kevan Scholes

Torington svima nama poznat sa smera OM - za human resources

_________________

I never apologize
I'm sorry, but that's the way I am


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.03.2005. 09:00:17 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.01.2005. 14:24:11
Postovi: 547
Lokacija: Tamo gde treba
Godina: Dipl.
Smer: ME
Thanks ! :)
Jel si citao nesto od ovih autora? Sta mislis o tom tipu literature?

_________________
Ljudi preziru one koji ne uspeju, a mrze one koji se uspnu iznad njih;navikni se na prezir, ako želis mir ili na mržnju ako pristaneš na borbu.
"Derviš i smrt"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.03.2005. 10:24:57 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.05.2004. 08:06:14
Postovi: 1088
Lokacija: Weedikovac
Naravno da jesam :) Uostalom, polovina profana na smeru MEN prepisuje inostrane knjige (što je u stvari odlično jer tako imamo manje-više moderan program)

Jedini grm u zecu je da knjige koštaju ~50 evrića... ali ja sam za ove 3 dao teško zarađene pare i nimalo mi nije žao... posebno za Kotlera. Jednim potezom pokupiš sva najnovija "znanja" u oblasti marketinga a korisno je ako planiraš da počneš svoj "biznis" ;)

Jel još neko čitao interesantne knjige iz ove oblasti, javljajte se

_________________

I never apologize
I'm sorry, but that's the way I am


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.03.2005. 15:09:18 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.01.2005. 14:24:11
Postovi: 547
Lokacija: Tamo gde treba
Godina: Dipl.
Smer: ME
Pogledaj ovu temu http://www.fonforum.org/viewtopic.php?t=3392 Nisam uspeo da stignem u razgovoru do nekih drugih knjiga na temu menadzmenta i sl.Vec su me pokopali :P Hteo sam da vidim kakva su iskustva drugih po tom pitanju,ali... Izgleda da nema mnogo ljudi koji su zainteresovani za te stvari :zbun:

_________________
Ljudi preziru one koji ne uspeju, a mrze one koji se uspnu iznad njih;navikni se na prezir, ako želis mir ili na mržnju ako pristaneš na borbu.
"Derviš i smrt"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.05.2005. 14:54:36 

Pridružio se: 02.05.2005. 14:38:16
Postovi: 2
Cao,

ja nisam sa FON-a, studiram ekonomiju ali me tema vrlo zanima. E sad, koliko vidim vi ste spremni da dajete pare za originalne knjige, a mene trenutno zanima mogucnost da se organizujem sa nekim odavde, da nadjemo neke dobre knjige i da ih kopiramo, taman cemo imati popust zbog broja strana? Ja sam na Ekonomskom fakultetu, problem je u tome sto se kod nas radi revizija knjiznog fonda stranih knjiga i moci ce da se uzimaju tek od oktobra. Ja sam htela da pozajmim i da iskopiram nesto ali nazalost nisam mogla... Mozda bi mogli da nadjemo nesto kod vas na FON-u u biblioteci? A mogu i domace knjige ili prevodi stranih, sve sto je dobro/korisno. Zanimaju me knjige koje imaju veze sa marketingom, marketing planovima i biznis planovima, mada mi je generalno okej sve sto ima veze sa menadzmentom/ekonomijom. Ako neko hoce da trazimo nesto dobro pa da kopiramo, neka mi se javi na pp. Hvala unapred :cool:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.05.2005. 10:43:42 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.06.2003. 01:21:05
Postovi: 4177
Lokacija: beograd/vračar
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Ako neko ima ko može da štampa veći broj strana po nekoj lepoj (niskoj) ceni imam pristupa dosta dobrim knjigama u elektrosnkom formatu.
Recimo:
- Principles Of Marketing (2nd European Edition 1999) - Philip Kotler
- Marketing Management (Millenium Edition) - Philip Kotler
- Financial Management and Analysis - FRANK J. FABOZZI & PAMELA P. PETERSON
- Think Like Your Customer
- Time Management
- Decision Analysis for Management Judgment 3rd Ed
- ...

_________________
"Veruj u svoje snove, samo ih ti možeš ostvariti!" - Le mois


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.05.2005. 13:16:45 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.05.2004. 08:06:14
Postovi: 1088
Lokacija: Weedikovac
Ima u biblioteci British Councila sjajnih knjiga koje mogu da se uzmu na 3 nedelje (i kopiraju)... Problem je što je članarina 2000 (mada je na godinu dana)

_________________

I never apologize
I'm sorry, but that's the way I am


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.12.2005. 20:15:51 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
britanski savet besplatno upisuje chlanove oko nove godine..
uskoro cje nova, pa.. ko je zainteresovan za dobru literaturu za dz - eto reshenja.

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.12.2005. 16:13:30 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01.10.2002. 17:36:16
Postovi: 411
Godina: Dipl.
Smer: ME
Ja sam naisla na neke zanimljive klipove na netu u kojima Robert Kiyosaki objasnjava principe zasto su neki ljudi bogati, a neki siromasni. Zanimljivo glediste sve u svemu.

_________________
The mind is like a parachute. It works best when it is opened.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.12.2005. 23:13:26 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.01.2005. 14:24:11
Postovi: 547
Lokacija: Tamo gde treba
Godina: Dipl.
Smer: ME
Well...Marija...Ne stidi se da ostavis link... :D
Ako te bude interesovalo nesto vise na tu i slicne teme, znam dosta dobrih linkova... "Samo reeeeeciii!" :)

_________________
Ljudi preziru one koji ne uspeju, a mrze one koji se uspnu iznad njih;navikni se na prezir, ako želis mir ili na mržnju ako pristaneš na borbu.
"Derviš i smrt"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 05.12.2005. 00:35:09 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01.10.2002. 17:36:16
Postovi: 411
Godina: Dipl.
Smer: ME
Nemam link, skidano je sa EMule-a... :(

_________________
The mind is like a parachute. It works best when it is opened.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.06.2006. 18:21:56 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2001. 08:45:08
Postovi: 4717
Lokacija: Novi Bgd.
Godina: Dipl.
Smer: IS
Bob Nelson, Peter Economy The Management Bible

The Management Bible is the most comprehensive book on the topic of management available anywhere. It offers in-depth coverage of the entire range of essential topics for today’s managers and supervisors—from beginners to seasoned veterans—and includes practical, effective solutions for the everyday problems every manager faces. In addition, the book also includes proven tips and tactics that help managers grow into more effective, efficient leaders.

Kod:
http://rapidshare.de/files/13914598/John.Wiley._.Sons_-_The.Management.Bible.rar.html

_________________
Oni hipotetički kostrukti o kojima se može govoriti kao o konzistentnim i relativno trajnim dinamičkim sistemima koji objašnjavaju veći deo procesa motivacije, obuhvatajući i ciljeve i motive kroz njihove međusobne relacije, čime se mogu uslovno..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 21.06.2006. 23:10:02 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2001. 08:45:08
Postovi: 4717
Lokacija: Novi Bgd.
Godina: Dipl.
Smer: IS
Kotlers notes.

This notes is prepared by profesers based on the book Marketing Management by Kotler
This is very help full to those who are writing exams and for those who wants to have understanding on marketing:

Kod:
http://rapidshare.de/files/23560383/Kotler.pdf.html

_________________
Oni hipotetički kostrukti o kojima se može govoriti kao o konzistentnim i relativno trajnim dinamičkim sistemima koji objašnjavaju veći deo procesa motivacije, obuhvatajući i ciljeve i motive kroz njihove međusobne relacije, čime se mogu uslovno..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.07.2006. 07:23:42 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2001. 08:45:08
Postovi: 4717
Lokacija: Novi Bgd.
Godina: Dipl.
Smer: IS
Evo jedne menadžment knjige čiji me opis zainteresovao. Em ju je pisao Taylor i to Taylor treći, em koristi matematiku i računare, em 9. izdanje jamči da je knjiga ažurna, sređena i tražena, em se pominje nauka!

Evo i opisa:
Taylor III: Introduction to Management Science 9th Edition

This widely-adopted introduction to the often mathematically rigorous techniques and applications of management science is designed to make the subject easy to understand, interesting — and accessible — for students with limited mathematical background or skills. Taylor focuses on management science not only as a collection of techniques and processes — but as a philosophy and method for approaching problems in a logical manner — a skill that is applicable across disciplines and endeavors — in all types of jobs in all types of organizations. His perspective is contemporary, his approach is “hands-on,” and his pedagogy is abundant, supportive, and user-friendly — for students and instructors alike. Computer usage is interwoven in every chapter, and tutorials are provided in appendices. Comprehensive in coverage and flexible in organization, the text is designed to accommodate a broad range of management science course structures.

Kod:
http://rapidshare.de/files/25878991/Introduction_to_Management_Science_9th_Edition_-_Prentice_Hall.rar.html

pass: wwwTAČKAebooksportalTAČKAorg

_________________
Oni hipotetički kostrukti o kojima se može govoriti kao o konzistentnim i relativno trajnim dinamičkim sistemima koji objašnjavaju veći deo procesa motivacije, obuhvatajući i ciljeve i motive kroz njihove međusobne relacije, čime se mogu uslovno..


Poslednji put menjao zlatko dana 28.08.2006. 08:02:28, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.07.2006. 10:55:51 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.10.2003. 14:04:31
Postovi: 4555
Lokacija: At the poker table
Godina: II
Smer: IS
e sto sam ja citao dobru knjugu ... nznm ko je autor ali knjiga se zvala nesto tipa "Osnivanje Organizacije" ili nesto tako....ako neko ime ne mozete da nadjete u zutim stranama pokusajte u njoj...stvarno kvalitetan telefonski imenik

a citao sam jos jednu odlicnu izvesne gospodje Vinke Filipovic gde je lepo objasnjeno kako danasnje poslovanje zavisi od nacina na koji se firma predstavi u konkurentnom okruzenju i kako mora stalno vrshiti adekvatne promee u cilju ostvarivanja maksimalne dobiti kako za sebe tako i za svoje kupce a sve preko informisanja javnosti o nacinima i metodama i postupcima koje firma koristi da bi bila uspesna jer je dansasnje okruzenje bez milosti i podseca na jedan veliki dzip koji mora da bude prilagodjen za sve terene i sve nachine ,metode,postupke,stilove i naravno vidove poslovanja...

preporucujem ovu knjugu svima..ne mogu samo da se setim kako se zove....

mislim da je nesto tipa "Marketing Organizacija" ili "Marketing ..."

_________________
I know that the spades are the swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But thats not the shape of my heart


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.07.2006. 11:13:49 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.09.2004. 10:00:09
Postovi: 5817
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
:D

Ja predlažem skirptu sa istim imenom :D

_________________
"Smej se i svet će se smejati s tobom, plači - plakaćeš sam"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.08.2006. 17:44:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.08.2006. 17:37:43
Postovi: 1297
Lokacija: on a horse.
Godina: IV
Smer: IS
@downt:

Jel su te knjige na srpskom ili engleskom ? Kako si dosao do njih, video sam da je "Marketing Management" od Kotlera preveden.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.08.2006. 07:59:49 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2001. 08:45:08
Postovi: 4717
Lokacija: Novi Bgd.
Godina: Dipl.
Smer: IS
New Trading Dimensions: How to Profit from Chaos in Stocks, Bonds, and Commodities

The book walks you step by step on how and what to look for when using Dr. Williams methodology. He reveals all his indicators in the book, so if you can’t afford his software/course, you can simply add it to your favorite charting software!
After reading some reviews here, I have found two extremes in regards to both his books. Not enough theory of chaos or “just a simple little trend following system”. If you’re looking for the scientfic version of trading chaos, don’t get this book. If you felt you’ve read your share of “trend methodology”, skip it. But if you are interested in implementing a robust trading system, and one that works, get this book now!
Few of the reviewers seem tied up in semantics on whether it is or it isn’t a “trend trading system” or “not really chaos theory”. None however mention anything remotely about making money trading futures!
Do yourself a favor and forget those reviews(unless you happen to fall into the two categories mentioned)and buy the book!

Kod:
Download Here: http://rapidshare.de/files/30812542/New_Trading_Dimensions_How_To_Profit_From_Chaos_In_Stocks__Bonds__And_Commodities.rar.html
Password: wwwTAČKAebooksportalTAČKAorg


Neural Networks in Finance Gaining Predictive Edge in the Market

This book explores the intuitive appeal of neural networks and the genetic algorithm in finance. It demonstrates how neural networks used in combination with evolutionary computation outperform classical econometric methods for accuracy in forecasting, classification and dimensionality reduction.
McNelis utilizes a variety of examples, from forecasting automobile production and corporate bond spread, to inflation and deflation processes in Hong Kong and Japan, to credit card default in Germany to bank failures in Texas, to cap-floor volatilities in New York and Hong Kong.
* Offers a balanced, critical review of the neural network methods and genetic algorithms used in finance
* Includes numerous examples and applications
* Numerical illustrations use MATLAB code and the book is accompanied by a website

Kod:
Download Here: http://rapidshare.de/files/30292208/Neural_Networks_in_Finance_Gaining_Predictive_Edge_in_the_Market.rar.html
Password: wwwTAČKAebooksportalTAČKAorg


Ove prve 2 knjige su bile za Mickey-a, PJ-a, bLoez-a i ostale informatičare željne menadžerisanja i menadžere sa informatičkim znanjem. Ostalima preporučujem:

Management for Dummies

Being a manager can be an intimidating and challenging task. Managing involves teaching new skills to employees, helping land a new customer, accomplishing an important assignment, increasing performance, and much more. The process of management can be very challenging at times, but it can also bring you a sense of fulfillment that you never imagined possible. Organizations rely on managers to make the most out of situations and get the best possible results.
Managing For Dummies, 2nd Edition, is perfect for all levels of managers. This clearly written, easy-to-understand guide will help anyone to
* Hire talented employees
* Master skills such as conflict resolution and coaching
* Initiate change and deal with resistance to change
* Set and communicate your goals
* Motivate employees to go above and beyond expectations
Discover real-life solutions to the most common situations that supervisors and managers face – solutions that stand up over time and can be used during turbulent times. Managing For Dummies, 2nd Edition, also covers the following topics and more:
* Delegating: the Manager’s No. 1 Tool
* Inspiring employees to better performance
* Getting your message across to your employees
* Measuring and monitoring individual and project performance
* Focusing on ethics and office politics
* Team building and collaboration
* Tools and techniques for managers
Managing in today’s lightning-speed business world requires that you have the latest information and techniques for getting the job done. This book provides you with straightforward advice and up-to-the-minute strategies for dealing with anything that comes your way.

Kod:
Download Here: http://rapidshare.de/files/30291789/Management_for_Dummies.rar.html
Password: wwwTAČKAebooksportalTAČKAorg

_________________
Oni hipotetički kostrukti o kojima se može govoriti kao o konzistentnim i relativno trajnim dinamičkim sistemima koji objašnjavaju veći deo procesa motivacije, obuhvatajući i ciljeve i motive kroz njihove međusobne relacije, čime se mogu uslovno..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.08.2006. 10:00:44 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
jedan veliki :respect: za Zlatka za doprinos ovom podforumu :]

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.08.2006. 11:09:50 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2001. 08:45:08
Postovi: 4717
Lokacija: Novi Bgd.
Godina: Dipl.
Smer: IS
kad se neće smilovati na vas
menadžer vaš, srca arđaskoga!

Tad moram ja postavljati linkove :)

:respect: za nazaglupljene menadžere i informatičare

_________________
Oni hipotetički kostrukti o kojima se može govoriti kao o konzistentnim i relativno trajnim dinamičkim sistemima koji objašnjavaju veći deo procesa motivacije, obuhvatajući i ciljeve i motive kroz njihove međusobne relacije, čime se mogu uslovno..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.08.2006. 12:02:15 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
ma mislio sam na sveopcji doprinos, ne samo za ovaj for dummies :]

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.09.2006. 21:31:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.01.2005. 14:24:11
Postovi: 547
Lokacija: Tamo gde treba
Godina: Dipl.
Smer: ME
zlatko, klik ti se pozlatio ! :D

_________________
Ljudi preziru one koji ne uspeju, a mrze one koji se uspnu iznad njih;navikni se na prezir, ako želis mir ili na mržnju ako pristaneš na borbu.
"Derviš i smrt"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.09.2006. 11:37:11 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.11.2001. 08:45:08
Postovi: 4717
Lokacija: Novi Bgd.
Godina: Dipl.
Smer: IS
Encyclopedia Of Management (Encyclopedia of Management)

ISBN: 0787665568
Author: Marilyn M. Helms (Editor)
Publisher: Thomson Gale
Publication Date: 2005-12-09
Number Of Pages: 1003

This specialized desktop-style encyclopedia contains more than 300 essays covering management topics such as Angels and venture capitalists, Franchising, Japanese management, Outsourcing and offshoring, and Zero sum game. Arrangement is alphabetical, but so the volume may be used as a textbook as well as a ready-reference source, a "Guide to Functional-Area Readings" arranges entries into 18 curriculum-related topic areas such as "Emerging Topics in Management," "Leadership," and "Management Information Systems."
The previous edition of Encyclopedia of Management was published in 2000. Contributors to this collection are predominately scholars, practitioners, doctoral students, librarians, and professional business writers. The editor and advisory board selected topics in an attempt to "represent an authoritative treatment of the entire field of management, encompassing all the current theories and functional areas of this vast and growing discipline."
The Diversification strategy and Marketing concept and philosophy essays serve well as examples of the encyclopedia's writing style and focus. The former essay is relatively long, running to eight columns of tightly packed text. It begins with an explanation of diversification in the context of growth strategies and works its way through concentric diversification, conglomerate diversification, diversification strategies, and vertical versus horizontal diversification. Main sections and subsections are separated by eye-friendly areas of white space. The writing style is straightforward and should present no difficulty to beginners or casual browsers. The marketing essay is of the shorter variety and provides more of a summary than an in-depth treatment of its subject. The inclusion of anecdotal examples makes it a pleasure to read. All entries conclude with further reading lists, and the text is complemented by tables, graphs, and other figures.


Kod:
Download (5.2 Mb):
http://rapidshare.de/files/34131096/Encyclopedia_of_Management.5th.Edition.rar


Može biti da je dobra knjiga, mada nisam našao mnogo podataka na amazonu.

_________________
Oni hipotetički kostrukti o kojima se može govoriti kao o konzistentnim i relativno trajnim dinamičkim sistemima koji objašnjavaju veći deo procesa motivacije, obuhvatajući i ciljeve i motive kroz njihove međusobne relacije, čime se mogu uslovno..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.09.2006. 12:21:16 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25.01.2005. 14:24:11
Postovi: 547
Lokacija: Tamo gde treba
Godina: Dipl.
Smer: ME
jos da uzmem jednu shumu papira da to sve istampam...ili da oslepim citajuci...the question is now... :P

_________________
Ljudi preziru one koji ne uspeju, a mrze one koji se uspnu iznad njih;navikni se na prezir, ako želis mir ili na mržnju ako pristaneš na borbu.
"Derviš i smrt"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group