Započni novu temu Odgovori na temu  [ 74 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
 Tema posta: ..
PostPoslato: 01.02.2005. 17:44:31 

Pridružio se: 04.11.2001. 19:20:29
Postovi: 118
Lokacija: Bgd
United nisam ni sumnjao da ces odustati od svoje MLM demagogije.
Pre svega da te razuverim,MLM sam proucavao kao fenomen za semiarski rad i tako sam polozio jedan ispit na III god,daleko sam od bilo kakve ovce. Nikada u zivotu ne bi se ucalanio u bilo kakav MLM,jer je to obicna navlakusa. O toj materiji znam sigurno mnogo bolje od tebe, jer da si neki iskusni MLM-ovac do sada bi valjda nekoga sa ovog foruma i privoleo da se uclani u tu tvoju "firmu"

svim kolegama preporucujem:

http://www.quatloos.com/mlm/mlm.htm

ili ako hocete da cujete direktno od ljudi..

http://finance.groups.yahoo.com/group/mlmsurvivorsclub/


A tebi United preporucujem da svoje zrtve trazis negde drugo...npr Megatrend :) ..mozda tvoja prazna prica prodje tamo..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.02.2005. 17:54:22 

Pridružio se: 04.11.2001. 19:20:29
Postovi: 118
Lokacija: Bgd
za kolege koje mrzi da idu na link..

MLM: Once Legitimate, Now a Scam

Once upon a time, multi-level marketing was a legitimate business which provided a way for small companies to get their unique products to consumers in small towns and rural areas which had no access to these products. At this time, the products sold themselves, and the multi-level aspect was a way of giving a small reward to those who had worked hard to build the organization. But the focus was always on the product.

Today, and especially with the growth of the internet, it is possible for consumer to get about whatever they want at competitive prices. There is simply no real need for distribution “systems” as there once was, and indeed the focus of all the programs is not on the products they sell -- which are usually either bogus or are available somewhere else to the public at the same or lesser prices. Instead, the focus now is solely on recruiting new people to either buy into the program or else to buy products that are grossly overpriced (i.e., a $1 bottle of “herbal shampoo” for $26), with the idea that those people will recruit additional people who will also buy into the program or themselves buy the grossly overpriced products.

Thus, today just about ALL of the multi-level marketing programs are scams. In today’s internet economy, there is simply no need for multi-level marketing or the overpriced products that they sell -- meaning that the only thing they are selling are memberships in anticipation that future memberships will be sold in the future, which is the classic definition of a pyramid scheme, and thus securities fraud.

Because products are available over the internet to everybody at lower costs than ever before, claims that “Multi-Level Marketing will take over the World!” are completely bogus. Indeed, the fact that no MLM schemes sell significant product to anybody other than the people who bought into the programs is proof positive that MLM is a dinosaur in today’s economy, and exists only by defrauding people to buy memberships in anticipation of being able to make a profit defrauding other people into the program.

Indeed, as is discussed elsewhere, many of these programs have been broken up for securities fraud and the people in them now have criminal records. So, save your Quatloos and avoid MLM schemes.



:D

Uporedite ovo sto pise (pogotovu sa akcentom na sta ce vam MLM kada sve mozete da kupite u prodavnici ili na netu po nizim cenama!!) i postove Uniteda...mislim da je svaki moj dalji komentar izlisan.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.02.2005. 20:44:34 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.10.2003. 14:04:31
Postovi: 4555
Lokacija: At the poker table
Godina: II
Smer: IS
Slava Tebi O Veliki Cezare..
morituri te salutant :)

_________________
I know that the spades are the swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But thats not the shape of my heart


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: ....
PostPoslato: 02.02.2005. 00:50:05 

Pridružio se: 19.10.2003. 20:18:50
Postovi: 27
Lokacija: Beograd
Bravo cezare svaka cast ! Sad si mi upravo otkrio ameriku ! Mislim da cu da se ispisem definitivno ! :) Hehehe bas si lik :) Neka nema veze mislim da sam dosta vremena odvojio ovom forumu, sva sreca pa ima razumnih ljudi koji zele da cuju kako stvoriti novac. Aj sad uzivaj u tvom klasicnom biznisu :) Voleo bih da se nadjemo za nekoliko godina i da izmerimo stanje na racunu.

Pozdrav i tebi cezare i svim prisutnima.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.02.2005. 05:13:40 

Pridružio se: 04.11.2001. 19:20:29
Postovi: 118
Lokacija: Bgd
\/IT/ je napisao:
Slava Tebi O Veliki Cezare..
morituri te salutant :)


heheh to bi trebao da kaze United... :P


A sto se tice Uniteda.... Pre svega drago mi je sto ides sa foruma jer ti je ionako jedini cilj bio da nekima ovde iskamcis koji evric, pardon, mislim da im pokazes kako da zarade koji evric. :P Kome tacno treba elektronika/kozmetika/stagod da kupi od "komsije" kada lepo moze da ode u bilo koju prodavnicu i lepo vidi,testira,itd...za iste pare! Nebitno..
A da.. opet si pogresio (sto i ne cudi jer ide uz MLM demagogiju) ja svoj privatni biznis imam vec godinu dana, niko mi nije pomogao, nikog nisam terao da se uclani i da neke svoje pare pa,gle cuda, imam i vise nego odlicnu zaradu,vise nego sto ces ti ikada sigurno imati....toliko. :yo:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: ......
PostPoslato: 03.02.2005. 00:34:44 

Pridružio se: 19.10.2003. 20:18:50
Postovi: 27
Lokacija: Beograd
Izvini, a ko je rekao da idem sa foruma ?
Stobom se nevredi raspravljati i gubiti vreme sve sto kazes upravu si, samo mi nije jasno kad se toliko brines o "jadnim kolegama", zasto im onda ti ne pomognes da zarade toliko para kao sto si ih i ti zaradio! Da nije to slucajno zbog toga sto ti nije u interesu jer bi u tom slucaju imao konkurenciju i tvoja firma bi ti propala ???????
Vidis u ovom mom "losem poslu", koji nista nevredi, nemam konkurenciju i svi koji zele da zarade novac su dobrodosli a to sto se ulaz placa, pitao bih tebe da li ti je neko uradio besplatno web prezentaciju ako je uopste imas i da li ti neko uopste besplatno radi knjigovodstvo za 42 evra????
Koliko ja znam knjigovodstvo ti treba a ono nije jeftino. Uzivaj cezare uzivaj i pusti druge da uzivaju ako to zele !


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.02.2005. 14:58:10 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.12.2001. 17:03:40
Postovi: 1463
Lokacija: Manaus
Godina: Dipl.
Smer: IS
United kaže :"zasto im onda ti ne pomognes da zarade toliko para kao sto si ih i ti zaradio"

Samo ću se nasmejati i reći komunizam je otegao papke odavno. Neće valjda da deli koku nosilju, to uostalom ne bi ni ja radio...

_________________
www.slamarica.com - www.foliograph.com - www.turizamusrbiji.rs


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: ....
PostPoslato: 03.02.2005. 17:06:54 

Pridružio se: 19.10.2003. 20:18:50
Postovi: 27
Lokacija: Beograd
Pa o tome ja i pricam, naravno da nece da deli koku nosilju kako je nazivas, i naravno da ce sve te ljude sputavati i sklanjati sa pravog puta u njegovom biznis. U ovom mom biznisu ima mesta za sve i konkurencija ne postoji ! Djole hvala sto si potvrdio moje reci ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: ....
PostPoslato: 07.02.2005. 01:01:42 

Pridružio se: 04.11.2001. 19:20:29
Postovi: 118
Lokacija: Bgd
Evo mene posle male pauze.....I dalje vrtis jednu istu pricu,valjda zato sto to jedino i znas..pet puta sam napisao a ti nikako da objasnis ljudima...ZASTO ali ZASTO bi neko radio za tebe i taj idiotski sajt kada sve to moze da se nabavi u bilo kojoj prodavnici u gradu, ne vidim sta je to toliko posebno,isto kao sto ne vidim ni sta je to toliko posebno kod Avona,Oriflame-a ili ne daj boze AmWay-a.Posebno je jedino sto se ljudima mazu oci da rade za "sebe",da ce zgrnuti brdo kesha, a u stvari samo gube vreme i novac i zato imamo horde koleginica koje jedna drugoj pokusavaju da uvale Oriflame,a ne kapiraju da su sve uclanjene, pa se pitaju "Boze, zasto mi ne ide", i tu piramida pada,a gube samo oni pri najnizoj lestvici.A ti mom biznisu nikada neces biti konkurencija jer je rec o muzici,zato molim te bez tih gluposti kako se ja plasim da mi kolege ne uzmu pare hahahaha.. United,ne shvataj ovo licno,ja jednstavno sam 100% ubedjen da si ovde dosao da prevaris moje kolege, jer onaj ko brani MLM ili je previse lakoveran ili se odavno pozdravio od bilo kakve savesti.

I ps.. tvoj web sajt je genericki..eno na Ebay sve radnja do radnje i napravis ih za 5 min..ne vidim sta je tu posebno...cena 0 EU
A s obzirom da sigurno nemas promet iznad 5000 EU(to ti je misaona imenica,predpostavljam)..ne vidim cemu kjigovodstvo,pa onda bi svaki STR imao svog knjigovodju,to i nije neko sveto pismo..znaci cena 0 EU.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.03.2005. 01:31:08 

Pridružio se: 29.04.2002. 10:50:50
Postovi: 8454
Lokacija: НБГ
Godina: Dipl.
Smer: IS
http://www.elitesecurity.org/tema/96768 ... otkrivanje


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.04.2005. 22:36:28 

Pridružio se: 29.04.2002. 10:50:50
Postovi: 8454
Lokacija: НБГ
Godina: Dipl.
Smer: IS
да оживимо ову тему :)

возио ме је комшија, који ради у MLM фирми близу нама драгог факултета, кући пре једно 2-3 седмице. почне он мени причу о свом послу: пита ме јесам ли чуо за те и те производе, затим ми рече како поред пензије зарађује ~120К динара захваљујући MLM-у (и ја бих тако радио да сам на његовом месту-пензија ~20K дианра, током радног века упознао сам много особа које су сигурно заинтересоване да купе нешто другачије а и ко воли да се смара по цео дан ако се навикао на рад), па рече како неки зарађују и преко 5К€ и тако то. питам ја шта се ту ради (као не знам да је у птиању MLM), он мени како је то поштен (није српски) MLM, како сигурно исплаћују своје људе (то је њихова дужност), да је дужност "радника" да прода робу купцима и да добијају део од тога а део иде "надређеном" (тј. ономе ко уводи друге у посао) и да у зависноти од залагања и рада најбољи радници у Европи добијају део од 2% укупне зараде на нашем континенту (једна жена је добила око 120K € као бонус, то јој је четврта додатна плата за неколико година)
ал' најбоље ми је било кад ми рече да је код њих и 1 доктор економије, који предаје на 11 универзитета у свету, чини ми се да се предмет зове "маркетинг мотивација". колико сам га разумео, имају и екипу лекара на располагању.

и,да не смарам више, ај онако бзвз питам да ли ја могу да се запослим тамо, он м ирече да би им добро дошао неко ко студира организационе науке и да ће ме, ако желим, одвести на презентацију у уторак ујутро, око 7 (ја тада могу да будем код лекара и то само ако је хитно)
заборавих да напишем да је купио нови домаћи ауто после 2 месеца рада у тој MLM фирми

наравно да смо се причали и о другим стварима, знамо се одраније :)


лично мислим да у MLM-у најбоље пролазе они који су се укључили на почетку (као споемнута жена која добија бонус)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.04.2005. 15:49:23 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Ql i cime se bavi taj MLM lanac? :)
Sitnica, a? :)

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.04.2005. 20:47:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14.03.2002. 19:35:19
Postovi: 157
Godina: Dipl.
Smer: UK
Najbolje prolazis ako si dublje u lancu. Ne mora da znaci da si se ukljucio na pocetku, bitno je da ofornis svoju mrezu. Uclanis troje, svako od njih po jos troje, i svako od njih... (imate lepu sliku toga u knjizi za marketing... osim ako nije promenjena u nekom novijem izdanju). Kako god, MLM je lepa stvar ali ni malo jednostavna. Nece pare sa neba da padaju, nikad!
A sve to rece iz iskustva!
Verovatno na zaradu malo utice i faktor da li prodajete bisere ili lonce, ali princip je isti!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.04.2005. 06:57:01 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.05.2004. 08:06:14
Postovi: 1088
Lokacija: Weedikovac
Koji je najbolji MLM lanac trenutno u Srbiji, mislim, čija je roba najintreresantnija tj. za namamljivanje novih članova, isplata itd... ?
Ja koga god znam da je probao sa oriflameom, svi su ga is...šili, jer koga god su probali da učlane svi su bili u fazonu "ma daj, j..o te oriflame"... :)

_________________

I never apologize
I'm sorry, but that's the way I am


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 20.04.2005. 02:11:37 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
E, sad da se ubacim i ja u tu pricu...

Prvo, MLM nije za mene nepoznanica. Bavio sam se time, a konkrento za ovu "firmu" za koju nas vrbuje United je hteo mene i moju mamu da zavrbuje jedan Hrvat koji to siri ka Srbiji.

Sto se tice ovog MLM-a kojim sam se bavio, mogu vam reci da tu mogu da se zarade pare, i to dobro. Stvarno samo treba biti uporan (koliko god to stereotipno zvucalo). Bio sam na 4-5 seminara i okupljanja u Hajatu, upoznao sve ljude, 50% njih je krenulo od nule, sa dna...

Cezar kaze da je to navlakusa... Mozda. Navlakusa da oni iznad tebe zarade vise, ali da i ti zaradis. Tacno je da niko od nas nece da zaradjuje kao ovaj na vrhu, ali da mi je 10% njegove zarade, to bi bila pooozamasna suma...

Sad, postoje dve grupe firmi u kojiuma mozes da pocnes sa radom.
Prve su tipa Avon. Njihove proizvode sad "svi" kupuju, skoro niko ne smatra njihove rpoizvode "sektaskim", ali zato ima isuveise distributera njihovih proizvoda...
Druf\ge su firme kao ova Unitedova ili neke firme koje se bave Wellnesom. To je kod nas jos nepoznanica, tesko se to jos distribuira kod nas. Onaj ko to pocne sad, imace muke, ali ce zato biti na vrhu kad se to "primi" kao sad Avon i Oriflame.

Zasto ja nisam uspeo u MLM? Jednostavno: mrzelo me je da budem uporan. Inace bih uspeo.
Ali, meni se MLM ne svidja zato sto su ti distributeri kao gubari, stenice. Odvratan mi je taj njihov stav.

Sto se tice WEBSO, to je okej, niko ne slusa Uniteda, pa svi pitaju: zasto bih od tebe kupio? Zato sto vam on nudi po ceni 33% manjoj od "klasicne", zbog drasticno manjeg broja karika u lancu distribucije.

Elem, sam United mi je smesan jer ima stav "ma boli me uvo sto ste glupi, ima ko ce to da radi", a opet se vraca ovde na nas.

PS: ona fora da karike iznad tebe ne rade nista, nego zive od procenata onih ispod sebe, nije tacna! To je bilo pre 5, 6 godina. Danas skoro svi MLM imaju mehanizme koji to sprecavaju.

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 10.05.2005. 00:45:45 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.08.2004. 22:48:39
Postovi: 218
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Neki oblici ovog delovanja mogu biti na piramidalnoj osnovi i nisu uopste legalni...

_________________
Singin': "Don't worry about a thing,
'Cause every little thing gonna be all right."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 15.05.2005. 10:41:07 

Pridružio se: 04.11.2001. 19:20:29
Postovi: 118
Lokacija: Bgd
evo i mene.

Razgovarao sam sa jednim drugarom koji proucava MLM mnogo vise od mene. On je bio u kontaktu sa nekim ljudima koji su duboko zaglibili u AmWay.. price su jezive. Ima jedan e book na netu (malo je veci 300str) "Merchants Of Deception" - tu je jedan lik opisao ceo njegov put u AmWay-u, od 0 do vrha pa nizbrdo do -1000. Elem cela poenta je da sa enormnim zalaganjem mozes zaraditi samo 2-3K$ godisnje, a obecavaju ti 100K$.

Evo jos jednog primera koji ja znam.
Keva od moje bivse ribe se totalno primila na MLM. Uclanila se u Avon ostavila svoj posao u firmi (8h 250eu) i krenula da siri mrezu. Ovo je pocelo jos pre 5-6 godina kada Avon nije bio toliko jak kod nas. Pre neki dan sam sreo tu devojku i pricali smo o tome. Posle toliko godina, zena radi 15h dnevno SVAKI dan i jedva skrpi 150-170eu mesecno... Ko voli nek izvoli!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.05.2005. 00:07:22 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14.03.2002. 19:35:19
Postovi: 157
Godina: Dipl.
Smer: UK
Evo vam jedam mail koji sam dobila (kao mozda i jos mnogo ljudi), ali ako ima zainteresovanih....


Postovani,
koristim priliku da Vam predstavim novu mogucnost dobre zarade sa kojim
cete obezbediti Vasu finansijsku nezavisnost. Ovo je posao gde ne
zavisite od sefova, a ni od Vasih saradnika, svoju platu odredjujete sami i
zavisi samo od Vaseg angazovanja. Plata zavisi samo od vaseg rada. Vasa
plata moze da iznosi i do 50.000 evra mesecno, a te pare nisu za
bacanje. Ovaj posao moze da radi svako.

Vasa nova sansa se zove Multi Level Marketing.(www.thebestjob.co.sr)
Pitate se sta je potrebno da bi znali da radite ovaj posao? Ukoliko
citate ove redove, to je vec dovoljno, posto je Vas posao da saljete drugima
e-mailove sa ponudom za Multi Level Marketing, i primate porudzbine.
Detalje mozete videti u tekstualnom uputstvu koji se nalazi na adresi
www.thebestjob.co.sr u sekciji DOWNLOAD, ili klikni na sledeci link za
skidanje http://thebestjob.freestarthost.com/dow ... utstvo.zip
Predlazemo da uputstvo odstampate i pazljivo procitate, da bi ste ga sto
bolje razumeli.

Za eventualna pitanja obratite se na email thebestjob@gmail.com

S postovanjem,
Vas MLM saradnik


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.05.2005. 01:25:36 

Pridružio se: 25.05.2005. 01:06:52
Postovi: 1
Prvo da se izvinim sto se ovako kasno uključujem u temu, nažalost tek sad sam je video. Pošto sam bio na prezentaciji o kojoj United govori, i uz još malo istraživanja po netu, mislim da sam shvatio o čemu se radi.

Prvo bih zamolio Uniteda da objasni zašto laže ljude i kaže da se otvara novi projekat na FON-u kada je u pitanju klasični MLM i u stvari on radi za Alticor (iliti Amway/Quixtar). Lepo je to što je on ambiciozan, ali treba biti iskren bar prema kolegama.

Već je dosta rečeno o tome, a ja samo mogu da preporučim onima koje zanima da odu na http://www-2.cs.cmu.edu/~dst/Amway/ ili zvanične prezentacije pomenutih firmi (to je ista firma, s tim što je Alticor orijentisan na prodaju preko interneta) i malo se raspitaju o čemu se radi. Možete i ukucati u Google neki od pomenutih naziva i dobićete goooomile rezultata. Dalje je vaša lična odluka da li vas zanima da pristupite. Uostalom, uvek će biti ovaca za šišanje. Pozdrav!

P.S.
Ako nekoga zanima moje iskustvo, neka pošalje PM.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.05.2005. 08:41:27 

Pridružio se: 20.08.2004. 12:35:18
Postovi: 293
Lokacija: Beograd
Godina: IV
Smer: ME
Još se mlatite sa ovom temom

_________________
Ne očekujte NIKADA da će neko drugi dati smisao vašem životu. TO MORATE SAMI !!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.06.2005. 12:38:13 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.06.2002. 23:54:59
Postovi: 236
Sad tek videh ovu temu, slabo zalazim u ovu sobu...
Prvo da naglasim da ne zelim da ulazim u tematiku velicine zarade preko MLM sistema, sigurno ima onih koji zaradjuju prilicno dobro, kao i onih koji rade po 15h dnevno za sicu, kao sto neko rece.

Polazna osnova MLM marketinga mi je ok, znaci smanjenje troskova itd, ali zato kada cujem taj stil komunikacije i obracanja clanova MLM-a, pa blago receno - smeta mi! Taj fazon "u suprotnom uzivajte u vasim predivnim zivotima" stvarno ne podnosim, ceo taj sistem manipulacije i koriscenja ljudskih slabosti u bilo kom biznisu mi je nekako... pa sta znam... jadan!

Ali dobro, svakom po zasluzi, sto kaze united - godine ce biti merilo uspeha... finansijskog i svakog drugog. Samo jedno za kraj:
United rece:
"U ovom mom biznisu ima mesta za sve i konkurencija ne postoji"
- konkurencija mora da postoji, ona je dobra i pozeljna. Ne volim sisteme gde su svi jednaki. Jednostavno nisu i nikada nece ni biti.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.06.2005. 16:21:43 

Pridružio se: 05.06.2005. 15:53:59
Postovi: 13
Prvo , Unitede , zelim ti sve najbolje.Biznis je dobar onoliko koliko ljudi uloze u njega , pa samim tim i ovaj tvoj poduhvat podleze istim pravilima.
Pored lepih zelja bih ti savetovao da malo pripazis na gramatiku i stil izrazavanja, jer , kao sto si video iz samih postova pre ovog,
ljudi se odlucuju da udju ili ne u neki posao precizno procenjujuci svog potencijalnog saradnika, a kod ovakvog vida komunikacije je gramatika posebno vazna.
Mene je to kod tebe u prvom trenutku odbilo, jer sam pomislio: " Pa ovaj covek ne ume posteno ni poruku da napise...".Trenutak je da i u ovoj nasoj Srbiji pocnemo da posvecujemo paznju takvim detaljima jer oni cine onu razliku izmedju uspesnih i prosecnih ljudi.Molim te da sve ovo shvatis dobronamerno jer sam u tom cilju i napisao post.Pozdrav Slobelix

p.s.Nadam se samo da i ja sam nisam napravio neku gramaticku gresku.

_________________
www.slobelix.fotopic.net


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.02.2006. 03:40:26 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.10.2003. 14:04:31
Postovi: 4555
Lokacija: At the poker table
Godina: II
Smer: IS
pazite mail koji sam dobio :)
Citiraj:
Ukazala vam se prilika za FENOMENALAN POSAO. Ovo je MLM, Multi Level Marketing. Nemojte ovo propustiti !!! Ovo je GENIJALAN i PROVEREN biznis koji vam moze promeniti zivot. Mozete zaradjivati i vise hiljada eura mesecno. Nisu u pitanju bilo kakvi affiliate programi ili firme koje vas placaju za citanje mailova - OVO JE LEGALNO, GENIJALNO I PROVERENO!!! Sve sto vam je potrebno je Internet konekcija, jer cete od nas dobiti svu obuku koja vam je potrebna. Nije vam potrebno nikakvo iskustvo ili predznanje! Necu vam otkrivati dalje detalje ovog fantasticnog posla. Ako ste zainteresovani posetite nas sajt http://www.freewebs.com/lakamlmzarada , ili nam posaljite e-mail, a mi cemo Vam poslati detalje o ovom poslu. Ako vam je nesto nejasno ili imate bilo kakvih sumnji slobodno nas kontaktirajte.

web site: http://www.freewebs.com/lakamlmzarada

kontakt e-mail: superzarada@gmail.com





S postovanjem,

Nikola Kalcic


koja prevara... oce ceo zivot ce mi promeni budjavi MLM... :(

_________________
I know that the spades are the swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But thats not the shape of my heart


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.02.2006. 12:48:13 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.05.2004. 08:06:14
Postovi: 1088
Lokacija: Weedikovac
Joj Vito nemoj da opet počinjemo o MLM-u :aaa: :) :D

_________________

I never apologize
I'm sorry, but that's the way I am


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 74 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group