Započni novu temu Odgovori na temu  [ 74 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: ....
PostPoslato: 25.01.2005. 00:14:31 

Pridružio se: 19.10.2003. 20:18:50
Postovi: 27
Lokacija: Beograd
sto se tice proizvoda pogledaj u partnerske trgovine ali ne na hrvatskoj prezentaciji jer je nova pogledaj malo na drugim trzistima bice ti jasnije.
Trebas da udjes i da napravis listu imena ostalo prepusti meni da ti napravim novac kao sto su meni napravili ljudi iznad mene :) Uveri se da to moze i kod tebe nemoj da siskeptican kao i drugi ! Ukoliko nisi zadovoljan poslom vrati ugovor vracaju ti se pare i tako ma uzivajte bre ljudi sta su svi negativni ovde to mi nije jasno ja vam nudim pare a vi me odbacujete heh nemogu da verujem ala ste konzervativni:)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: паре?
PostPoslato: 25.01.2005. 00:17:05 

Pridružio se: 29.04.2002. 10:50:50
Postovi: 8454
Lokacija: НБГ
Godina: Dipl.
Smer: IS
United je napisao:
Ukoliko nisi zadovoljan poslom vrati ugovor vracaju ti se pare

чек, чек, ја Т


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: .....
PostPoslato: 25.01.2005. 00:31:01 

Pridružio se: 19.10.2003. 20:18:50
Postovi: 27
Lokacija: Beograd
Momo pa moras nesto da platis majku mu nisam znao da ti je problem dati 42 evra gde dobijas celokupno knjigovodstvo za godinu dana i veb prezentaciju preko koje narucujes i jos neke sitnice !


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.01.2005. 00:46:43 

Pridružio se: 29.04.2002. 10:50:50
Postovi: 8454
Lokacija: НБГ
Godina: Dipl.
Smer: IS
за те паре ћу сам да се бавим тим послом, не морам да дајем тамо некој фирми да бих радио са њима /једно је ако треба да се купи радно место, друго је да се дају паре за нешто што није сигурно)

свако располаже са својим ресурсима (време, новац, знање) како сматра да је најбоље


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: ....
PostPoslato: 25.01.2005. 00:51:23 

Pridružio se: 19.10.2003. 20:18:50
Postovi: 27
Lokacija: Beograd
Naravno zelim ti puno srece i uspeha u klasicnom biznisu ! Evo ako si dobar u IS dacu ti priliku da radis kod mene u mojoj firmi. Eto uzmi sve pare koje zaradis ali placaj staz i porez drzavi! nezelim vise sa papirologijom da imam veze! Mislim da je to fer sa moje strane jer ces u suprotnom imati platu od maksimum hiljadu evra i to ako ubodes nekog dobrog gazdu :) Ja sam video sta ovaj biznis pruza i meni je trenutno hiljadu evra malo da bih ziveo kao rob. Ako nisi znao jos uvek zivimo u robovlasnickom drustvu samo sada bez okova. pa ti razmisli malo . Pozdrav


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.01.2005. 01:18:00 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.10.2003. 14:04:31
Postovi: 4555
Lokacija: At the poker table
Godina: II
Smer: IS
e pricao si u pocetku da je to neka kompani ja ..blabla mi ovo mi ono..a onda se siipostavi da ti radis sa za sebe i da njima placas clanarinu 42 e i da ti oni srede knjige a da je sveostalo na tebi...


MLM bato!!!!

a objasni nam kako imas platu vecu od 1 000 e i koli o se dnevno bavis time? jel' imas striktno radno vreme?

_________________
I know that the spades are the swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But thats not the shape of my heart


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: .....
PostPoslato: 25.01.2005. 01:24:56 

Pridružio se: 19.10.2003. 20:18:50
Postovi: 27
Lokacija: Beograd
ja sve vreme pricam kako me putem interneta necete razumeti al meni niko neveruje....
To sto sam pricao momi je bilo da radi za mene u mojoj firmi, a sto se tice rada za kompaniju mislim da dnevno neprelazi 3 do 4 sata dnevno. Ako se pitas zasto dacu ti odgovor. Zato sto su neki ljudi pametniji od nas stvorili duplikaciju !


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 25.01.2005. 08:13:03 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.12.2001. 17:03:40
Postovi: 1463
Lokacija: Manaus
Godina: Dipl.
Smer: IS
Izgleda da je neko juče otkrio internet, pa izmišlja toplu vodu.

_________________
www.slamarica.com - www.foliograph.com - www.turizamusrbiji.rs


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: .....
PostPoslato: 25.01.2005. 14:26:12 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.04.2003. 20:16:31
Postovi: 553
Lokacija: Beograd
Godina: IV
Smer: UK
United je napisao:
... dobijas celokupno knjigovodstvo za godinu dana i veb prezentaciju preko koje narucujes i jos neke sitnice !


Sta narucujes ?
Ja opet nista ne razumem ... ne znam,… mozda sam glup ...
:(( :zbun:

_________________
HEAR ME ROAR !


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: 25.01.2005. 17:04:45 

Pridružio se: 29.04.2002. 10:50:50
Postovi: 8454
Lokacija: НБГ
Godina: Dipl.
Smer: IS
United je napisao:
To sto sam pricao Momi je bilo da radi za mene u mojoj firmi

кхм... ја радим за паре :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: ....
PostPoslato: 25.01.2005. 17:15:38 

Pridružio se: 19.10.2003. 20:18:50
Postovi: 27
Lokacija: Beograd
Vidim za jake pare radis :) al neka uzivaj legendo ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.01.2005. 17:10:00 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.05.2004. 08:06:14
Postovi: 1088
Lokacija: Weedikovac
Koja glupost

_________________

I never apologize
I'm sorry, but that's the way I am


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: .....
PostPoslato: 26.01.2005. 23:21:47 

Pridružio se: 19.10.2003. 20:18:50
Postovi: 27
Lokacija: Beograd
Mozda tebi, meni nije s obzirom da vec uzimam dobre pare.
Hvala na komentaru !


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.01.2005. 23:36:07 

Pridružio se: 29.04.2002. 10:50:50
Postovi: 8454
Lokacija: НБГ
Godina: Dipl.
Smer: IS
MLM na iternetu nije biznis 21. veka. U stvari, šta je posao (biznis) 2o veka? Automobili, hardver račuanra, softver PC-a (igrice, recimo), "kupovina iz fotelje"?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: ....
PostPoslato: 27.01.2005. 14:01:16 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.04.2003. 20:16:31
Postovi: 553
Lokacija: Beograd
Godina: IV
Smer: UK
United je napisao:
sto se tice proizvoda pogledaj u partnerske trgovine ali ne na hrvatskoj prezentaciji jer je nova pogledaj malo na drugim trzistima bice ti jasnije.
Trebas da udjes i da napravis listu imena ostalo prepusti meni da ti napravim novac kao sto su meni napravili ljudi iznad mene ...


Koliko vidim svako ima prezentaciju na svom jeziku tako da su mi kao jedini logican izbor ostali Hrvati, ali dobro, to je sada nebitno. Nego ajde ti lepo sedi i napisi jednu opsirnu, detaljnu poruku i razjasni svima o cemu se radi da ne lupamo vise bezveze. Kazes ne moze da se objasni preko neta a rekao si da moze da ti se pise na mail ? Ne razumem, mada mogu da ti posaljem ovo i na mail pa mi ti odgovori, pa cu ja onda da kopiram tvoj odgovor (ako dopustas) ovde.
Ne mozes da kazes idi na prezentaciju jer je ona namenjena musterijama a ne onima koji ce s tim da rade (bar se nadam).

_________________
HEAR ME ROAR !


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.01.2005. 14:19:47 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.10.2003. 14:04:31
Postovi: 4555
Lokacija: At the poker table
Godina: II
Smer: IS
pa da...mlm..
pa svako treba da vrbije sto vise njih....
pa United-u trebaju ljudi koje ce on da zaposli..
i tako u krug....

naravno da ce da ti prica da ima >1000 e da bi se nalozio da i da bi se potpisao...

na sam om sajtu kd kupujes ubosis svoj username i "preporucitelja" tj onog ko te je primio u "druzinu".. i deo kinte tebi deo njemu...
zato United hoce da svi radimo al da nas on prijavi i da dobija kintu....:)

_________________
I know that the spades are the swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But thats not the shape of my heart


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.01.2005. 18:15:26 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.04.2003. 20:16:31
Postovi: 553
Lokacija: Beograd
Godina: IV
Smer: UK
Ima smisla .... tako i meni deluje ali nisam hteo da pisem nista jer ne volim da pisem neproverene stvari......

_________________
HEAR ME ROAR !


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: ......
PostPoslato: 28.01.2005. 00:06:43 

Pridružio se: 19.10.2003. 20:18:50
Postovi: 27
Lokacija: Beograd
Da upravu ste!
Sta god da kazete vi ste u pravu, valjda zbog toga sto vise nemam strpljenja za vas jer ste svi dosta konzervativni ! Trazili ste opsirno da napisem i napisao sam ! To sto niste razumeli sta tamo pise to nije moj problem nego vas, jer ocigledno nerazumete kad sam nbapisao da se preko maila nemoze opisati. Niste razumeli i postavljate milion nekih nebuloznih pitanja eto samo da minirate. Nema veze ima ko hoce da radi! Nije ni bitno u svakom slucaju ko zeli da me saslusa to ce uraditi na nacin na koji sam i napisao u suprotnom uzivajte u vasim predivnim zivotima i trudite se da se sto vise bavite tudjom tematiko i time ko koliko zaradjuje i da li neko tu nekoga laze. Pozdravljam vas ovom prilikom jos jednom !


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.01.2005. 02:31:03 

Pridružio se: 18.05.2003. 12:48:48
Postovi: 2331
Lokacija: Oslo, Norway
Godina: Dipl.
Smer: UK
Nasednes i uclanis se... Ustvari platis tih 42e da bi usao u posao... I sta se ispostavi? Kaplje para, ali dosta slabo, pa i to sto kaplje delis sa nekima "gore"... Zdrava logika kaze "a zasto ja da se mucim kada mogu naci ovce koje ce biti "ispod" mene i od kojih kaplje procenat". I tako se zavrsi na ovom sajtu u potrazi za bas takvima... I onda nadjes par njih koji posle najvise par meseci izvale pricu i onda oni sami traze ljude za "ispod", a i odatle tebi procenat... I tako se piramida siri...

Jos nesto. Nije to posao to je navlacenje naivnih radi sticanja odredjenih novcanih sredstava... Super ako ti zaradjujes puno para to znaci da si mag u ovoj igri... Samo me zanima da li si i ti bio jedan od tih naivnih ili si usao svesno u ovo?!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 30.01.2005. 01:08:44 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.10.2002. 20:30:21
Postovi: 180
Godina: Dipl.
Smer: ME
Kao sto Moma kaze: treba stvarati a ne preprodavati!

Bravo za Momu! ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 31.01.2005. 00:31:44 

Pridružio se: 04.11.2001. 19:20:29
Postovi: 118
Lokacija: Bgd
Ajoj sto mi je zao sto sam se ovako kasno prikljucio diskusiji...
Pre svega da pohvalim United-a vidim da je odlicno savladao osnovna pravila MLM-a..a to je da prica sve pompezno,uopsteno i da udara na ono gde nas studentariju najvise boli..a to je cash :)
Pre svega odlicno znam o cemu govorim jer sam MLM proucavao duze vreme...
Kada vam neko nudi posao napisace vam o kojoj je firmi rec, sta prodaju,sta traze od vas i sl.
U MLM ce da govore o tome kako cete mnogo zaraditi,promeniti zivot i sl...a nigde o firmi i proizvodima..
Istina je da ce neki mogo zaraditi,ali sam ako su na vrhu piramide,a taj vrh ne pripada nama "obicnim smrtnicima" tako da kada cujete od nekog ortaka da postoji neka Kompanija i sl(kao sto ovde pise united)..znajte da su najbolja mesta vec popunjena i da cete samo za dz utrositi svoje pare.
Cela poenta MlM-a jeste u tom da se ne vidi kada dodje do tacke Saturnacije.
Ovo sve sam pisao da oni koji su se premisljali odustanu od ove gluposti...A i znam dosta likova kao United koji su se hvalili velikim zaradama a dolazili na te prezentacije GSP-om. :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: ....
PostPoslato: 01.02.2005. 01:03:22 

Pridružio se: 19.10.2003. 20:18:50
Postovi: 27
Lokacija: Beograd
Hvala cezare na dodatnim informacijama. I lepo je sto si sve to proucio ali tako pisu ljudi koji iz ovog posla nista nisu uzeli kao sto je neko gore nazvao takve ljude ovcama. Izgleda da si ti toj grupi pripadao. Meni je logincinje da ako si vec usao u neki posao sa nekim parama da se potrudis da barem njih povratis ako nista drugo. Ukoliko stvarno nisi ovca pa ostanes na dnu. Mi stvari kupujemo e sad ocemo li ih kupovatii u obicnim prodavnicama po 100% ceni ili 30% jeftinije kod nas i jos zaradjivati na tome to je stvar vaseg razuma. Ja nista nisam sakrio sto se tice kompanije i proizvoda dao sam adresu na kojoj mozete pogledati proizvode u razlicitim drzavama i rekao sam da je u pitanju altikor korporacija i da ideja traje 45 godina i u 97 zemalja pa nek ljudi biraju, ali znam da ja sebe ni u jednom trenutku nisam smatrao ovcom.

Ukoliko ima jos ovako pametnih izjava kao sto su sve ove gore voleo bih da ih procitam pa lepo da da vam razbijem smnje. Vidim da su ljudi ovde puni mrznje i da su jako skepticni, ali mi nije jasno zasto neko toliko bezi od para? Mozda zbog toga sto su lenji i sto ih mrzi da rade i cekaju kako cem i pasti sneba ili mozda zbog toga sto neveruju da se bez fakulteta moze dobro zaraditi . Ko zna, sigurno postoji neki razlog ali da je ovaj biznis navlakusa i sta ja znam neki lopovluk to garantujem da nije:) Tako da svi vi sto tako ruzno pricate o mom poslu i sto me minirate, slobodno dajte neko pametnije pitanje ova bas i nisu nesto ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.02.2005. 02:13:42 

Pridružio se: 18.05.2003. 12:48:48
Postovi: 2331
Lokacija: Oslo, Norway
Godina: Dipl.
Smer: UK
United opet pricas uopsteno. Takodje vise informacija su dali ljudi koji nisu u tom poslu nego ti... Mene naprimer zanima koliki deo tvoje zarade cini prodaja robe, a koliki deo dolazi od onih koji su se uclanili na tvoju preporuku? Ne zanima me koliko je to novca vec procentualno. Takodje mene zanima kako si ti usao u taj posao i kada si poceo da zaradjujes neku ozbiljniju kolicinu novca?
Sve ovo te pitam jer znam nekoliko ljudi koji su bili ili su idalje u tom poslu. Ono gore nikako nisam napisao bezveze vec iskljucivo na osnovu njihovog iskustva ti me razuveri da nije tako, ali molim te nemoj da mi pricas na duhovnom planu vec cinjenice.
Gore napises da su postovi puni mrznje, a kada tvoja prica nema prolaz ljudi su lenji i beze od para... Da li stvarno mislis da ovde svi samo studiraju i cekaju tu diplomu, a pare daju roditelji i bliza rodbina?!
Ja mozda ne vodim kompaniju, ali opet zaradjujem neke pare. Radim sa racunarima, a nemam nameru da upisem IS, drzao sam casove matematike, casove informatike, o trosku jedne privatne firme polazem za sertifikate za Konica Minolta servisera... To mi nikako nije palo sa neba vec je plod mog truda i rada... Zato bih voleo da cujem cinjenice koje idu u prilog tvom poslu i zaradi koja se moze postici...
Ovo pitanje nemoj da shvatis kao provokaciju, ali me zanima da li neki deo od tih 42e ide na tvoj racun ako se pristupi na tvoju preporuku i takodje me zanima koliko ljudi se do sada uclanilo preko tebe?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.02.2005. 02:16:21 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.06.2003. 01:21:05
Postovi: 4177
Lokacija: beograd/vračar
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Na ovom forumu niko nije pun mrženje.. Ljudi jednostavno imaju averziju prema mačkama u džaku. Mi nemam nikakav dokaz da su tvoje reči istinite.. nema čekova uplata i sličnih stvari kojima se drugi bave prilikom ubeđivanja. Postoji šansa da sve to tako lepo izgelda kao što ti pričaš ali dokaza nema.. nema izveštaja.. nema slika.. mada se sve to da napraviti.. ipak bi značilo.. što se tiče vređanja ljudi.. to nije dozvoljeno i nemoj to da pokušavaš više jer će ti poruke biti menjane ili brisane. Ja tebi zaista želim da zaradiš brdo para i da ne moraš da juriš po forumima ljude... već u kancelariju pa izvolte.. ali u našoj zemlji u kojoj sve proapda teško je poverovati da uz malo rada može lepo da se živi...

_________________
"Veruj u svoje snove, samo ih ti možeš ostvariti!" - Le mois


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: ....
PostPoslato: 01.02.2005. 13:57:28 

Pridružio se: 19.10.2003. 20:18:50
Postovi: 27
Lokacija: Beograd
Ok ajde da krenemo iz pocetka....

1) Mi nemam nikakav dokaz da su tvoje reči istinite.... Imacete ukoliko odvojite pola sata i sednete samnom i popijete pice.
2)nema čekova uplata i sličnih stvari kojima se drugi bave prilikom ubeđivanja..... Cekovi u ovom poslu nepostoje jer pokrecemo privatan biznis, sto znaci otvaramo nasu firmu preko koje podizemo pare. To je jedini legalan nacin za podizanje para! Ja inace nezelim nikoga da ubedjujem ovde jednostavno zelim da ljudima pomognem u sticanju para na sto laksi nacin, a samim tim i sebi pomazem da dobijem jos vise para sto ce i oni isto raditi.
3)ali u našoj zemlji u kojoj sve proapda teško je poverovati da uz malo rada može lepo da se živi... Budi naivan pa poveruj. Znam da nije lako, ali ces se uveriti!
E sad malo da odgovaram na pitanja od "samozvezda"
1)Mene naprimer zanima koliki deo tvoje zarade cini prodaja robe, a koliki deo dolazi od onih koji su se uclanili na tvoju preporuku?
pa da kazem da nekih 2400 eur sto imam prometa u celloj grupi ja imam nekih 350 eur sto se moze steci za neka tri meseca rada.
2)Takodje mene zanima kako si ti usao u taj posao i kada si poceo da zaradjujes neku ozbiljniju kolicinu novca?
Ja sam usao preko interneta isto neki decko me je obavestio pa smo seli na pice i uclanio se a vec prvog meseca sam imao zaradu na osnovu razlike po kojoj proizvode distribuiram od 30%.
3) Da li stvarno mislis da ovde svi samo studiraju i cekaju tu diplomu, a pare daju roditelji i bliza rodbina?!
Da li svi samo studiraju to neznam, ali da malo zaradjuju to znam jer je klasican biznis i nemoze mnogo da se zaradi ako si zaposlenik.
4)Ovo pitanje nemoj da shvatis kao provokaciju, ali me zanima da li neki deo od tih 42e ide na tvoj racun ako se pristupi na tvoju preporuku i takodje me zanima koliko ljudi se do sada uclanilo preko tebe?
Lepo sam napisao da u ta 42 eur ulaze internet prezentacija celokupno knjigovodstvo i neki dodatni katalozi o svakom proizvodu. Naravno da ne dobijam nista time sto se neko uclanio. cela moja zarada potice od ukupnog prometa u mojoj mrezi. Trenutno stanje u mrezi se neprica ali trenutno ih imam preko deset a ispod sto !



Drago mi jer sto ste mi postavili neka pitanja, voleo bih da vam jos neke stvari razjasnim ukoliko ih ima .

S postovanjem,

Boris najdanovic


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 74 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group