Započni novu temu Odgovori na temu  [ 78 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 01.07.2004. 13:16:30 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.05.2004. 08:06:14
Postovi: 1088
Lokacija: Weedikovac
Hehe...ajmo ljudi ima tolko menadžera a niko ne posećuje ovaj pod forum...

Znači moje prvo pitanje je ... recimo da završim smer MEN za godinu dana (daće Bog :) ) ili BK ili bilo koji drugi men. faks.
Čime ja u stvari mogu da se bavim? Gde tražim posao? Od čega krećem?

molim što više odgovora :namig:

samo neću odgovore u smislu , radiću kao rukovodilac ili direktor, pa to nema nigde u svetu da završiš fax pa da odma' budeš direktor :namig:

_________________

I never apologize
I'm sorry, but that's the way I am


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.07.2004. 14:25:46 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16.12.2001. 17:03:40
Postovi: 1463
Lokacija: Manaus
Godina: Dipl.
Smer: IS
Da upravljaju firmom čiji sam ja vlasnik :)

_________________
www.slamarica.com - www.foliograph.com - www.turizamusrbiji.rs


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.07.2004. 20:30:51 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.03.2002. 03:16:01
Postovi: 1732
Lokacija: [Hall of fame]
Godina: Padobranac
Smer: IS
downt, ne mogu da verujem da si odslusao sve cetiri goine na FON-u i da ne znas cime sve moze da se bavi jedan menadzer? Stvarno ne znam sta vas uce na tom smeru, kad ne znate kakve poslovne opcije imate na raspolaganju? Zapitaj se malo, zbog cega si uopste odabrao menadzment ako ne znas sta ces sa diplomom (mozes uvek da je uramish :) ).
Preporucujem ti da krenes prvo od informatora za nas fakultet, tamo imas poduzi spisak mogucih zanimanja sa kratkim opisom, i to ne samo za menadzment, vec i za ostale smerove. Googluj malo, nemoj da si lenj. Internet je neiscrpan izvor informacija, samo treba znati gde i sta se tacno trazi!

Sa druge strane, mogu samo da pohvalim predmet Uvod u Informacione Sisteme koji se slusa na prvoj (do skora na drugoj) godini. Secam se da je profesorka na svakom predavanju bar 5-6 puta navela koja su to zanimanja kojima moze da se bavi jedan diplomirani inzenjer za informacione sisteme.


Izvinjavam se ako sam bio malo "tezak na recima", danas jednostavno nije moj dan...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.07.2004. 20:46:48 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.10.2003. 14:04:31
Postovi: 4555
Lokacija: At the poker table
Godina: II
Smer: IS
pa mozes ...... ili.........a mogao bi i ......... a preporucio bih ti .........

pa dje ces vise....

_________________
I know that the spades are the swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But thats not the shape of my heart


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.07.2004. 07:51:50 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.05.2004. 08:06:14
Postovi: 1088
Lokacija: Weedikovac
freeman je napisao:
Stvarno ne znam sta vas uce na tom smeru, kad ne znate kakve poslovne opcije imate na raspolaganju? Zapitaj se malo, zbog cega si uopste odabrao menadzment ako ne znas sta ces sa diplomom (mozes uvek da je uramish :) ).

:)

Da , moci cu da uramim diplomu pa da je stavim u sobu, kad neko dodje da se pravim vazan :)

Zbog cega sam odabrao menadzment? Pa dosta sam razmisljao o tome i dosao do zakljucka da mi je diploma potrebna sto pre (bio sam ranije na IS pa sam odustao...)
Recimo da na 3oj godini predmeti strasno smaraju na smeru IS (konkretno - 1.teorija sistema 2.pravnio osnovi IS 3. dve dodatne statistike 4. jos matematike (num.analiza, diskr.mat.strukt.) 5. razni predmeti tipa pjp ili oros / laki su ali ne sluze nicemu 6. blablabla

Ok, verovatno je po novom programu u prvoj godini uis dobar predmet, ali cuvaj se u trecoj :namig:

Zaista ne znam kojim poslom moze da se bavi zeleni menadzer sa diplomom...eto sto kaze vita mozes da se bavis ..... ili _ :)

Cak mi nijedna ideja ne pada na pamet :aaa:

Ajde, kupicu informator pa mozda tamo stvarno ima nesto

_________________

I never apologize
I'm sorry, but that's the way I am


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.07.2004. 22:00:57 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
downt, mozda je prednost naseg (buduceg?) zanimanja bas u tome sto zapravo niko ne zna sta radis :) (znas onaj vic o majmunima i project managerima? :))

Elem, mogucnosti su tolike da apsurdno da o tome pricamo. Mozda tebe zbunjuje okruzenje u kome zivimo i sto veliki broj ljudi pri pominjanju menadzera odmah dobija asocijacije na ameticke filmove iz druge polovine 80-ih kada su takvi likovi bili glavna tema...

Diplomu mozes da uramis, a i ne moras, a mozda je najbolje da je nosis sa sobom, jer ja to posmatram kao ulaznicu u lozu pozorista, ali sta ti vredi sto si u lozi ako ne znas na kojoj si predstavi :)
Iskustvo je ono sto nam ne obezbedjuje fakultet, a kako ces da stekens isto: zavisi samo od tebe.
Moze da se desi da ceo zivot posvetis sportu (hail to Braq :)), postanes baja u nekom timu i u 45. godini ukapiras da si zapravo maher za bankarsko poslovanje i krenes to da raidis....a da si poceo pre 20 godina....eeee....




Edited By Pedja on 1088810797

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.07.2004. 22:52:46 

Pridružio se: 29.04.2002. 10:50:50
Postovi: 8454
Lokacija: НБГ
Godina: Dipl.
Smer: IS
downt, zar smer ME nije pdoeljen na podsmerove tipa finasije, amrketing...? Eto ti posla :) 1 kolega je hteo da radi sa finansijama ali se predomislio pa 'oće da radi u marketingu, da ne dužim čo'ek ide na menadžment.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.07.2004. 02:13:44 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.10.2003. 14:04:31
Postovi: 4555
Lokacija: At the poker table
Godina: II
Smer: IS
pedja mogucnosti jesu velike ali downt pita KAD zavrsi faks...znaci koje moze biti njegovo prvo radno mesto...naravno da moze biti direktor,menadzer nekog sektora nekog doobrog preduzeca...ali pitanje ...kako sa tim poceti.....

evo upravo ucim iz psihologije da je najbolje da menadzer imas dobra strucna znanja iz oblasti u kojoj je menadzer....
znaci u fitmi koja se bavi proizvodnjom necega ima da menadzer bude neko ko zna da to proizvodi i ko ima iskustva u tome....a downt je menadzerski smer i nema ta znanja....

evo ti primer predstavnistvo eriksona......
moj buraz tamo radi...ko im je suport manager?
riba koja je prvo bila suport engineer pa postala menadzer....znaci zna da radi sa telefonskim centralama (verovatno je ETF zavrsilia) ....jedino ne moras da imaj jako strucno znanje ako si presao iz jedne forme u drugu a u prvoj si bio u vrhu menadzera pa si se pokazao pa presao u drugo.....
ali u toj prvoj firmi si ti napredovao duz hijerarhije a za to ti je bilo potrebno strucno znanje....

_________________
I know that the spades are the swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But thats not the shape of my heart


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.07.2004. 10:04:52 

Pridružio se: 04.12.2002. 11:26:56
Postovi: 211
Godina: Dipl.
Smer: ME
freeman je napisao:
downt, ne mogu da verujem da si odslusao sve cetiri goine na FON-u i da ne znas cime sve moze da se bavi jedan menadzer? Stvarno ne znam sta vas uce na tom smeru, kad ne znate kakve poslovne opcije imate na raspolaganju? Zapitaj se malo, zbog cega si uopste odabrao menadzment ako ne znas sta ces sa diplomom (mozes uvek da je uramish :) ).

Stvarno Downt ako ces da završis fax za -dinu dana a još uvek ne znas šta ti je posao bojim se da moram otvoreno da ti kažem da ili si sve ispite prepisao i štrebao napamet ili si brate jednostavno kreten! Mislim sramota jedna, brukaš nas pred informatičarima, pred sobom, pred svetom... :ljutko:

_________________
Pobednik je onaj koji veruje u pobedu!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.07.2004. 10:30:28 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Cest oglasi za posao su sledeceg tipa:
trazi se bla_bla_truc....potrebno: zavrsen FON, Ekonomski....do 25 godina, fluency in english, B kategorija, 5 godina radnog sikustva na slicnim poslovima......onda se ja kao malo zbunim, pa pomislim da je stamparska greska....25 godina, a 5 (cesce 3, ako je limit godina ispod 30) godina iskustva :)
Ipak se moramo sloziti da nam sama diploma ne vredi mnogo...

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.07.2004. 13:00:56 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
dal si lud da se ne javish na posao ako ispunjavash sve uslove osim tog iskustva od 5 godina?

niko tebi ne brani da odesh tamo, ocharash ih i izmuzesh nekako da te prime makar na neko drugo radno mesto iako nemash iskustvo..
a mozhesh uvek da lazhesh, muljash, i nabavish od nekud preporuke ;)

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.07.2004. 14:54:49 

Pridružio se: 27.12.2003. 16:39:58
Postovi: 215
Godina: Dipl.
Smer: UK
Mozes da cuvas ovce posto niko drugi nece,
kopas, kuvas, peres, da okopavas useve, beres visnje i maline sta bi vise hteo, salu na stranu, u sustini apsolutno nista, bilo ti zavrsio men. ili IS nemoj previse ocekivati od faksa sve je na tebi, pocni da se laktas idi na net trazi, gledaj, muljaj,pisi i salji biografiju na sto mesta, snadji se.I to pocni ODMAH ne cekaj da prvo zavrsis.

_________________
Kad nam je bilo gore bilo nam je bolje
Ko dipr taj dismr.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.07.2004. 15:49:29 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
stole je napisao:
Mozes da cuvas ovce posto niko drugi nece,

E, da, plata je od 500e, pa na dalje...zavisi od godisnjeg doba, uslov i stada :D
Bar je tako pisalo u nekim novinama....ali ja njima nesto ne verujem...

bLooez, verujem da se ovo nije odnosilo na mene (lood), ali kako god, posao imam, a ako bude srece, mozda zaposlim jos ponekog FON-ovca (vidis da bi smo bili dobri pastiri)....jednog vec jesam :) (i ja koji jos nema ono dipl.ing.....skoro pa 2 :D ).

Mozes da pokusas da se prijavis, ali sta ces da postignes.....ono sto ja znam: uglavnom nista....mada mi takvi oglasi (sa prakticno nemogucim uslovima) uvek deluju "namontirano" i da se vec zna ko ce da dobije posao...

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.07.2004. 21:09:01 

Pridružio se: 19.04.2002. 09:26:00
Postovi: 130
Lokacija: Bg
Malo je kasno da sebi postavljas ovakva pitanja, mada nisi jedini. Trebao bi da se pronadjes u nekoj oblasti: marketingu, finansijama, prodaja, project managementu... Pogledaj organizacionu semu bilo koje organizacije pa se pronadji u nekoj funkciji. Naravno neces odmah biti rukovodilac, ali neces ni samo kupovati burek kolegama... valjda... ;)

_________________
Akcija oslobadja straha i sumnje.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 05.07.2004. 09:23:33 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.05.2004. 08:06:14
Postovi: 1088
Lokacija: Weedikovac
vicep je napisao:
Stvarno Downt ako ces da završis fax za -dinu dana a još uvek ne znas šta ti je posao bojim se da moram otvoreno da ti kažem da ili si sve ispite prepisao i štrebao napamet ili si brate jednostavno kreten! Mislim sramota jedna, brukaš nas pred informatičarima, pred sobom, pred svetom... :ljutko:

[color=#000000]Eto , ko će da napada nego kolega sa sopstvenog smera? :)


_________________

I never apologize
I'm sorry, but that's the way I am


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 05.07.2004. 14:21:27 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Downt, problem sa iskustvom se racva tj. da li posedujes iskustvo, pa nemas dokaz ili nemas iskustvo, a imas papir koji tvrdi suprotno.....evo ti primer iz moje firme....uskoro cemo da zaposlimo jednog "zastitara" (poljoprivredni fax, ranije je to bio smer zastitia bilja, a sada je fito_nesto) i gledacu da to bude neko ko je tek zavrsio i mozda cak planira i da nastavai dalje. Ne trazim iskustvo, ne trazim da se nesto mnogo cima, samo da bude tu kada je meni potrebno zbog "titule" i naravno, dobije minimalac (za VII stepen je to oko 200e...podrazumeva se da si prijavljen). Za nekoliko godina, ukoliko odluci da ode ili meni vise ne bude potreban, zastitar ce na papiru imati iskustvo, ali u praxi....zavisi od razvoja situacije, ali verovatno ravno nuli.....

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.07.2004. 17:07:56 

Pridružio se: 06.07.2004. 14:04:34
Postovi: 5
Druze se sa lepim sekretaricama


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.07.2004. 05:55:55 

Pridružio se: 04.12.2002. 11:26:56
Postovi: 211
Godina: Dipl.
Smer: ME
downt je napisao:
[color=#000000]Eto , ko će da napada nego kolega sa sopstvenog smera?

_________________
Pobednik je onaj koji veruje u pobedu!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.07.2004. 12:54:50 

Pridružio se: 29.04.2002. 10:50:50
Postovi: 8454
Lokacija: НБГ
Godina: Dipl.
Smer: IS
vicep, jedno pitanje: kako neko bez uskustva može odmah da radi to što si ti naveo, nevezano za to što je završio odgovarajući smer na odgovarajućem fakultetu?

Koliko sam razumeo downt-a, njega zanima šta može da radi čim diplomira a ne šta može da radi posle nekoliko godina radnog iskustva.




Edited By Moma on 1089719779


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.07.2004. 13:16:56 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
si ti nekada radio negde?
pa na svakom poslu morash da nauchish shta i kako
ni na jednom poslu ti ne mozhesh odmah da sednesh i krenesh sve da radish kao da si tamo sto godina

negde te bace u vatru pre ili kasnije, i tako nauchish.. uvek su tu ostali da ti pokazuju

fon ti pomazhe da znash kako i zashto, a tehnikalije (da ne kazhem fizikalije) uchish na svakom poslu...

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.07.2004. 13:53:32 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.05.2004. 08:06:14
Postovi: 1088
Lokacija: Weedikovac
Moma je napisao:
vicep, jedno pitanje: kako neko bez uskustva može odmah da radi to što si ti naveo, nevezano za to što je završio odgovarajući smer na odgovarajućem fakultetu?

Koliko sam razumeo downt-a, njega zanima šta može da radi čim diplomira a ne šta može da radi posle nekoliko godina radnog iskustva.

Tako je Momo, mene zanima gde ću da nadjem posao kad diplomiram! Teško da će nko odmah da me primi da rukovodim... Ok, a i ne mogu svi biti rukovodioci, mislim managera ima jako mnogo a mesta za rukovodjenje relativno malo (ispravite me ako grešim)

OK, čekam dalje predloge :)

(a i malo da aktiviramo ovaj podforum !)

_________________

I never apologize
I'm sorry, but that's the way I am


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.07.2004. 15:49:22 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
kolko preduzecja toliko i mesta :)
ima dosta mesta, ali malo ima DIPLOMIRANIH menadzera
zato su ljudi koji zavrshe fon najtrazheniji na birou rada
ili kako se vecj sada zove to mesto

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.07.2004. 20:38:04 

Pridružio se: 06.07.2004. 14:04:34
Postovi: 5
Trazi se generalni direktor bez radnog iskustva :lol:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 14.07.2004. 10:29:07 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.03.2002. 03:16:01
Postovi: 1732
Lokacija: [Hall of fame]
Godina: Padobranac
Smer: IS
Diplomirani ekonomisti smera menadzment su mozda i trazeniji od onih sa naseg fakulteta.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.07.2004. 12:40:09 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.11.2001. 10:11:24
Postovi: 10000
Lokacija: BBrdo/Rashka
Godina: Padobranac
Smer: IS
Downt, da probam da odgovorim na tvoje pitanje... odnosno, da ti prosledim objashnjenje koje je meni dao moj otac (dipl. ecc.) na isto pitanje :)

mozesh se zaposliti u bilo kojoj firmi koja tebi odgovara i pritom imaju mesta/volje da te prime...
e sada ide glavna stvar...
zaposlice te u komercijali...
dakle - nabavka/prodaja, jedan od ta dva sektora, i pochinjesh od mesta(zvanja?) pripravnika... dakle, ako radish u firmi koja se bavi prodajom sokova/automobila, krecesh da uchish kako senabavljaju sirovini/delovi ili kako se prodaju sokovi/automobili...
dakle, uchish sam posao kako teche...
zatim, vremenom dolazish do pozicije referenta (samostalni, mladji-> stariji referent)... gde idesh koji korak vishe u organizovanju sektora u kome si radio...
zatim, ako budesh uspeshan, sledeca stapanica u hijerarhiji je mesto shefa (ili zamenik) tog sektora (ili dela sektora) ili te prebace na neko mesto gde takodje ochekuju da se iskazesh da bi te kasnije lakshe unapredili...
zatim vec dolazish na one pozicije koje su ochekivane da ih popunjavaju menadzeri...
odnosno shefofske pozicije...
i samo za njih da dodam... po calovom objashnjenju, do mesta direktora ti je potrebno minimum 5 godina rada i dokazivanja u firmi... ali, bukvalno da blistash...

nadam se da sam ti makar malo pojasnio...
ba onoliko koliko sam ja skapirao iz calove priche...

_________________
Chuvajte i odrzavajte FF. Ne zbog nas matorih, vec zbog vas koji ste sada tu i zbog onih koji ce tek doci.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 78 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group