Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 144 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 27.08.2006. 15:47:49 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.01.2004. 04:21:37
Postovi: 2985
Lokacija: Slavija
Godina: Dipl.
Smer: IS
Moma je napisao:
jedan savet za m@rtinu, e_m i medu: ako u firmi kao gotovo date nesto sto je slicno vasim predlozima (po pitanju ispunjavanja uslova), verovatnoca je 90% da biste dobili otkaz
prvo, sto to nije potpuno, drugo sto nema logike (gledano sa strane onoga ko vam je sef), trece ljudi ne zele da gube vreme da im objasnjavate sta ste uradili, 4. nije gotovo
ovo pricam na osnovu svog i tudjih iskustava


:lol: :lol: Pa nisam bas ulazio u detalje kao sto si primetio, a ne bi mi ni padalo da idem kod sefa sa onoliko nerazradjenim predlogom. Mogu ja to i ozbiljnije, ali me mrzi bas sad, nego, sescu, upalicu word, lepo cu da iskucam tacno kako mislim da treba i zasto, pa ko voli nek izvoli. :D Za par dana. :)

_________________
Ti se nikad nisi pitala gde se zatvara krug.
Ti se nikad nisi pitala ko je najbolji drug.
Ti se nikad nisi pitala kako nastaje greh.
Ti se nikad nisi pitala zasto prestaje svet.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.08.2006. 16:31:53 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08.08.2005. 12:52:36
Postovi: 4863
Lokacija: coyote's nest
Godina: Dipl.
Smer: ME
@ miki - nisu teme krive, vec ljudi koji (sto) pisu.. moje licno misljenje je da ti spamujes skoro svaku temu u koju zadjes.. ne teraj me da trazim postove.. al opet, nije moja stvar.. tebi je ocigledno zanimljivo da gde god se spomene tvoje ime pises sa tom osobom o tome bez obzira na temu u kojoj se nalazis.. e sad, u opste nije licno, al ne bih volela da je svaka tema takva. kao sto je neko vec rekao, nije problem podela, vec ljudi koji spamuju na sve strane..

ima mnogo korisnijih stvari koje bi mogle da se odrade, al ocigledno ne ukljucuju +oo tema.. verovatno ce neko hteti duplo vece avatare, 100 smajlija vise, da postoje 100 razlicitih maski za forum i sl.. samo vi trazite..

i ko je bese rekao da mu je ovaj forum bitan zbog ljudi (ili sl) > ne vidim u kakvoj je to vezi sa podforumima.. sta, ako bude preglednije, bolje cete se slagati? uclanite se u neku od organizacija na faxu, pa se druzite do mile volje.. i tamo su sigurno potrebni konstruktivni predlozi

ne znam, ne zelim da budem kao neki bundzija, delite ako vam je milo, mene smaraju glupe teme bez obzira u kom podforumu se nalazile.. stvar je u tome sto mislim da sa viskom podforuma raste i broj glupih tema..

_________________
I've got an idea - an idea so smart that my head would explode if I even began to know what I'm talking about.
:ahhh:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.08.2006. 17:05:09 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
exult je napisao:
@ miki - nisu teme krive, vec ljudi koji (sto) pisu.. moje licno misljenje je da ti spamujes skoro svaku temu u koju zadjes.. ne teraj me da trazim postove.. al opet, nije moja stvar.. tebi je ocigledno zanimljivo da gde god se spomene tvoje ime pises sa tom osobom o tome bez obzira na temu u kojoj se nalazis.. e sad, u opste nije licno, al ne bih volela da je svaka tema takva. kao sto je neko vec rekao, nije problem podela, vec ljudi koji spamuju na sve strane..

ima mnogo korisnijih stvari koje bi mogle da se odrade, al ocigledno ne ukljucuju +oo tema.. verovatno ce neko hteti duplo vece avatare, 100 smajlija vise, da postoje 100 razlicitih maski za forum i sl.. samo vi trazite..

i ko je bese rekao da mu je ovaj forum bitan zbog ljudi (ili sl) > ne vidim u kakvoj je to vezi sa podforumima.. sta, ako bude preglednije, bolje cete se slagati? uclanite se u neku od organizacija na faxu, pa se druzite do mile volje.. i tamo su sigurno potrebni konstruktivni predlozi

ne znam, ne zelim da budem kao neki bundzija, delite ako vam je milo, mene smaraju glupe teme bez obzira u kom podforumu se nalazile.. stvar je u tome sto mislim da sa viskom podforuma raste i broj glupih tema..


Ne bi ti lično, ali moraš mene da spomeneš. Svaka moja poruka koja je off topic može da se obriše, apropo toga da ja pišem gde me neko pomene, to je moja stvar. Živo me zanima da mi nađeš teme u kojima sam prvi otišao u off topic. Sad ako se neko zeza, i ja normalno nastavljam zezanje, a ti ako uočiš to, lepo prijavi moderatorima. Ako te smaraju glupe teme nemoj da učestvuješ u njima. Mene sve što smara, ja zaobiđem. Meni su glupe, možda nekom nisu, to je individualna stvar.

To što ti sad prebacuješ na domen ličnog, zaista mi nije jasno... Ako ti nešto smeta možeš lepo da kažeš, ili da pitaš... Znaš od tolike "popularnosti" i špajz su mi otvorili!

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.08.2006. 18:13:39 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.11.2001. 10:11:24
Postovi: 10000
Lokacija: BBrdo/Rashka
Godina: Padobranac
Smer: IS
Ajd. moderatori, plz. prochistite temu... Lik smara oko njegove teorije kako ga moderatori mrze, maltretiraju, a on je jadan mladi fini "demokrata" ne moze da dishe koliko ga muche :sarkazam:

Ovo je tema za dogovor oko podele OD, i ne sluzi za nechije tripove o zaveri ili kako ga neko gleda ispod oka... Ako mu je vec zapelo, zaista, otvorite mu temu... I stavite u OD da kompletiramo listu beskorisnih tema :lol:

_________________
Chuvajte i odrzavajte FF. Ne zbog nas matorih, vec zbog vas koji ste sada tu i zbog onih koji ce tek doci.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.08.2006. 18:19:12 
Dizajn Tim
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14.08.2006. 01:43:00
Postovi: 4801
Lokacija: Vozdovac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ma, da se samo Srbi sloze, pa cemo lako. :zbun:
Ajde, ljudi da se dogovorimo, kao ljudi, ako moze? Ako ne moze onda zakljucavaj ovo i da se ne pominje vise.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.08.2006. 18:42:35 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Krenuo sam ovo da postujem pa sam se predomislio. Ali evo...

Joj Bože kuda je zastranila ova tema... :roll: Batalite ovo. Na kraju će biti tuča...

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.08.2006. 19:16:38 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.04.2005. 17:34:57
Postovi: 1382
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Sad sam se setio koliko me ljudska rasa nervira...do srzi. :ljutko: Naravoucenije: nikad se nemoj usuditi da uneses promene u birokratski aparat.

_________________
"She's not my special lady, she's my fucking lady friend. I'm just helping her conceive, man!"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.08.2006. 20:28:51 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.06.2002. 10:23:32
Postovi: 3592
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
e a da ja pitam vas koji ste toliko zapeli za tu podelu, i kojima toliko smeta "birokratizovanost" fonforuma...

jel ste mozda pokusali da pronadjete neki phpbb mod koji bi omogucio sto laksu podelu na podforume? jel ste instalirali kod sebe na localhostu forum, uneli u njega promene kao sto su kod nas na forumu pa onda primenili taj mod?

ako je sve to proslo lagano, onda dajte ovde konkretan predlog za konkretan phpbbmod i nacin na koji to najlakse odraditi.


u protivnom - prekinite da kakite :D

_________________
.ılı.ılı.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.08.2006. 20:30:49 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
Pokusao sam ja... I zakili... I ne znam ko jos... i rekli smo isto: "a u pi**u ma*e*in* i mod i forum!"

_________________
Autobuski prevoz


Poslednji put menjao salebab dana 27.08.2006. 20:48:35, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.08.2006. 20:45:05 

Pridružio se: 29.04.2002. 10:50:50
Postovi: 8454
Lokacija: НБГ
Godina: Dipl.
Smer: IS
pa, sto ne rece odma?!!!!

mi ovde na krv i noz maltene


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.08.2006. 22:29:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.04.2005. 17:34:57
Postovi: 1382
Godina: Apsolvent
Smer: IS
salebab je napisao:
Pokusao sam ja... I zakili... I ne znam ko jos... i rekli smo isto: "a u pi**u ma*e*in* i mod i forum!"


Pa onda reci lepo ne moze i gotovo. Napravismo Boj na Kosovu i smrt u diskoteci ovde. (to mu dodje kao spot Rednex-a, disko stala)
:sniper: :gomila: Slika

_________________
"She's not my special lady, she's my fucking lady friend. I'm just helping her conceive, man!"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.08.2006. 23:01:30 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.09.2005. 01:43:21
Postovi: 9865
Lokacija: Šabac
Godina: Dipl.
Smer: IS
Pa onda bataljujte ovo više.

_________________
Biće sve okej, problem ne traje dugo...
To je samo loš dan, sutra bolje biće, tu nema ništa drugo.
Život je suviše lep da bismo se borili sa tugom.
Neko je zaista tu za tebe kad si dole, to je puno, puno, puno...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.08.2006. 14:08:18 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.11.2004. 19:26:34
Postovi: 3359
Godina: Dipl.
Smer: IS
ja nisam ni u kakvoj firmi ... nisti se osecam tako :D , niti sam MODERATOR niti zelim da budem , ali imam pravo da iznesem svoje misljenje o postavljenoj temi. Ja sam za podelu i samo sam predlozila kako bi podela mogla da izgleda ... no nije ni vazno ! Moderatori nece da se potrude i pokusaju zajedno sa nama da rese problem OD nego samo kritikuju nase predloge zato sto im je tako lakse ... :ljutko:

Npr. ne pratim temu o sportu a aktuelno je bar njih 3 ... zasto ne bi bile u posebnom delu ... onda muzika ... ni tu ne zalazim cesto a i njih ima mnogo , koncert ovaj koncert onaj ... politika e tu zalazim, ali mnogima verovatno ta tema smeta, kada bi bila u posebnom delu ne bi zauzimala nekim drugim zanimljivim temama mesto na prvoj strani ... i najvise volim stavrno ove opste teme i one gde se pojedini glupiraju ... bas me razvesele ... a neke dobre teme zbog guzve odlaze u zaborav ... masovno se otvaraju nove teme, a one mozda negde vec postoje !

btw. SL sto imas potrebu da me citiras ... sto si se bre navrzo na mene ... da ti nije dosadno ?

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.08.2006. 14:36:38 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.11.2001. 10:11:24
Postovi: 10000
Lokacija: BBrdo/Rashka
Godina: Padobranac
Smer: IS
m@rtin@ je napisao:
btw. SL sto imas potrebu da me citiras ... sto si se bre navrzo na mene ... da ti nije dosadno ?

Zbot tvog negativnog stava:
m@rtin@ je napisao:
Moderatori nece da se potrude i pokusaju zajedno sa nama da rese problem OD nego samo kritikuju nase predloge zato sto im je tako lakse ... :ljutko:

Eto zashto!!

Imam dovoljno obaveza da mi ne bude dosadno, ali me iskreno smara tvoje STALNO i neosnovano kukanje na moderatore... Uz to josh kazesh: "samo kritikuju zato shto im je to lakshe"... A shta li ti radish onda??

Jel tebi dosadno pa koristish svaku priliku da kukash na ljude koji se oko foruma trude??

_________________
Chuvajte i odrzavajte FF. Ne zbog nas matorih, vec zbog vas koji ste sada tu i zbog onih koji ce tek doci.


Poslednji put menjao Strategylover dana 28.08.2006. 14:38:58, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.08.2006. 14:38:50 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.11.2004. 19:26:34
Postovi: 3359
Godina: Dipl.
Smer: IS
Prethodni post sam napisala citajuci prethodne dve strane , nisam videla sta pise na ovoj, pa ga procitajte kao da je napisan 10 postova pre :D :udri: :udri: :udri: :udri:

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.08.2006. 14:43:07 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.11.2004. 19:26:34
Postovi: 3359
Godina: Dipl.
Smer: IS
SL ja napisala 2 posta a ti 22 + 7136 postova + ne kukam i ne kritikujem sem sada + ako se ti stalno osecas prozvanim to je vec tvoj problem + za direktne poruke imas pp + nemam pojma da li si ti moderator ili ne ...

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.08.2006. 14:48:44 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.11.2001. 10:11:24
Postovi: 10000
Lokacija: BBrdo/Rashka
Godina: Padobranac
Smer: IS
Naprotiv Martina... Kukash chim ti se ukaze prilika... Konstantno...
Ne za ovu temu, nego shta god da se desi...
I ne osecam se prozvanim, ali me zaista smara kad neko kuka samo da bi ga chuli kako kuka...
A ima vas takvih par...

I na kraju je to moj problem :lol:
Pa, i jeste... Jer nemamo opciju "ignore user" :)
Samo, ja ne urlam kako moderatori ne rade nishta da meni ugode :P

A nisam moderator - ochigledno, chim se ne zelenim...
A izvoli i uveri se -> lista moderatora

_________________
Chuvajte i odrzavajte FF. Ne zbog nas matorih, vec zbog vas koji ste sada tu i zbog onih koji ce tek doci.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.08.2006. 16:07:37 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
ja predlazhem da moderatori svakog jutra ustanu oko 4am i prochitaju sve nove poruke koje su napisane na forumu, i onda svakom korisniq sastave dajdzest iz onih tema koje ih zanimaju, odshtampaju i poshalju na qcjnu adresu da stigne pre 12am, ali ne pre 10, da ih ne probudi poshtar.

zashto bi se korisnici cimali da chitaju 3 [i slovima tri] teme ili gledaju beskrajne liste ljudi koji su danas bili na forumu koje ih uopshte ne zanimaju kad su tu moderatori da prochitaju sve to za njih, i otprde novu himnu, onako usput.

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.08.2006. 16:40:43 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
Anketa je dala delimično nerešen rezultat. I ako je malo nelogično da 40tak korisnika odlučuje u ime 2600 registrovanih i još ko zna koliko posmatrača...
Tačno je da ovaj forum raste svakog dana sve više i više, i da je potrebna nova organizacija svih segmenata foruma. Sada, u sred ispitnog roka je nemoguće da se odradi toliko veliki posao, znači tek posle oktobra možete očekivati neke promene, a do tada ima važnijih stvari. Znači, nove organizacije fonforuma će biti sigurno, a pitanje podforuma OD će biti odrađeno na specifičan način kojim ćemo obe strane zadovoljiti. Ovo je još uvek u početnom stanju realizacije gde se još uvek razmatra na koji način će biti to odrađeno, a do sada mi se čini da je najbolje rešenje da poruke budu tagovane, a da korisnici imaju novu opciju u profilu kojom će birati izgled OD, normalan ili podeljen na podforume.

A sada, zaključavam ovu temu, jer je krenula na drugu stranu, a pitanje OD je rešeno.

_________________
Autobuski prevoz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 144 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group