Započni novu temu Odgovori na temu  [ 73 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Da li opravdavate zakljucavanje tema?
Naravno! Opravdavam sve sto podpomaze slobodu govora. 13%  13%  [ 5 ]
Ako to doprinosi uniformnosti foruma, da. 40%  40%  [ 16 ]
Pa...zavisi ko ju je otvorio i ko je cita... 13%  13%  [ 5 ]
Nikako! Teme treba samo brisati. 20%  20%  [ 8 ]
Da, da, daaa... To mi radi. I ja cu kada budem mogao 15%  15%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 40
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2006. 22:07:12 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.05.2003. 22:19:50
Postovi: 11096
Lokacija: /var/www
Godina: Padobranac
Smer: IS
ma idite svi kući.

_________________
tuđini. dolazeee...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2006. 22:16:34 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2004. 02:11:42
Postovi: 2868
Lokacija: 11080
Godina: Dipl.
Smer: UK
Eric Cartman je napisao:
@dusan_11192:
Ti ne moras da citas te teme ako te ne zanimaju. Ne moras da ih otvaras! Niko te ne tera! Autoregulacija ce resiti stvar, ljudi ce se zasititi budalastina...

Npr. na nekoj 27-oj strani teme o Angelini Jolie ja sam ragovao kako je totalno kretenski da ta tema ima toliko postova i kako je to generalno kretenska tema. Dobio sam odgovor da je onda ne otvaram i ne diram one koji vole da postuju tamo. I nek bude tako...

Slazem se da treba spreciti spamovanje foruma, ali se tu uvek postavlja problem povlacenja crte... Nek se malo dopuni pravilnik po tome sta je spamovanje, da se to ucini preciznijim. I sto manje cenzure.


OK je to ali ovo je forum posvecen fakultetu.... Ali ocigledno da imamo
drugacije shvatanjne...
Sto se tice povlacenja crte, tu bi osnivaci i stariji moderatori trebali da biraju pogodne urednike...

filip je napisao:
Koliko ja vidim, ti si više za otvaranje podforuma u Opštoj diskusiji (muzika, politika, sport,..) kako opšta diskusija ne bi bila "preširoko shvaćena"? ;)


ne podforume nego teme.. Opste... Npr. rock muzika i tu da se samo prica o tome... Tu fakticki ne bi postojao off topic...


Eric Cartman je napisao:
dusan_11192 je napisao:
Bavim se teraristikom, a retko kad to pominjem


Zaista retko... Samo ti stoji u potpisu, nista vise! :P ;)


Pa naravno.. Ako hocec neko da prica o tome eto mu ga link.. Nisam ja napravio taj forum ali zelim da one koje to zanima TAMO pricaju o tome a ne ovde... ;) Nisi shavtio... Je** ga...

Da hocu otvarao bi teme tipa "Danaas je moj guster kakio + slike" i "POjeo je cvrcka !! Majko mila + slike"....

Kapiras sta hocu da kazem ? ?

Evo stvaicu posle i dizajnzonu u potpis... Neki clanovi FonForuma su tamo clanovi, a neki [jedan ?] je i urednik....






Pitanje za one koji su posecivali Rad i Vizija forum.... Da li ste shvatili zasto je taj forum prs'o i zaasto su ga "tvorci" zatvorili... Iako je imao cca. 8000 clanova.. Mislite o tome...

edit: lose kvotovanje... itd...

_________________
flickr


Poslednji put menjao dusan_11192 dana 12.06.2006. 22:21:45, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2006. 22:21:16 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.04.2002. 20:41:32
Postovi: 2915
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
dusan_11192 je napisao:
Pitanje za one koji su posecivali Rad i Vizija forum.... Da li ste shvatili zasto je taj forum prs'o i zaasto su ga "tvorci" zatvorili... Iako je imao cca. 8000 clanova.. Mislite o tome...

Mogu ja? Mogu ja?

Verovatno je neko otvorio temu o Sundjer Bobu!

_________________
Bolje da ispadnesh glup, nego da ispadnesh iz voza!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2006. 22:25:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.01.2006. 17:36:31
Postovi: 2194
Lokacija: Просвељеност!
Godina: Dipl.
Smer: IS
dusan_11192 je napisao:
drakChe! je napisao:
ali sho su zakljucali sundjer boba!!!!!!!


:invert: :cucla: :roll:



die, scum!!! Slika

_________________
Taj zlatni svijećnjak mi je sam uskočio u džep... Istina...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2006. 22:33:57 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2004. 02:11:42
Postovi: 2868
Lokacija: 11080
Godina: Dipl.
Smer: UK
Bageri je napisao:
Verovatno je neko otvorio temu o Sundjer Bobu!


Pogledao sam malo tvoje poruke... Da li si ti ikada nesto napisao van oste diskusije... Vidim da ti je status apsolvent pa bi sigurno mogao da podelis neka iskustva sa brucaosima itd... :pitamse:

_________________
flickr


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2006. 22:36:45 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.04.2002. 20:41:32
Postovi: 2915
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
:zbun: Ti si kralj!!! :yo:

_________________
Bolje da ispadnesh glup, nego da ispadnesh iz voza!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2006. 22:43:17 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2004. 02:11:42
Postovi: 2868
Lokacija: 11080
Godina: Dipl.
Smer: UK
Bageri je napisao:
:zbun: Ti si kralj!!! :yo:


Ako nisi razumeo sta sam hteo da ti kazem evo na drugi nacin...

Zar ti je toliko stalog zbog nekih glupavih tema i da mene smaras sa vickastim odgovorima, a nisi klinac pa me cudi da to radis.... Za to sam ti predlozio da se "bacis" na nesto interesantnije... ;)

_________________
flickr


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2006. 22:54:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.09.2004. 10:00:09
Postovi: 5817
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
Sva prepucavanja preko PP. Hvala.

_________________
"Smej se i svet će se smejati s tobom, plači - plakaćeš sam"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2006. 23:01:20 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2004. 02:11:42
Postovi: 2868
Lokacija: 11080
Godina: Dipl.
Smer: UK
Don je napisao:
Sva prepucavanja preko PP. Hvala.


Mislim da se niko ne prepucava.. Sta god sam napisao to su moja misljenja bez zelje za svadjom ili slicno... U svakom slucaju nista licno... :)

_________________
flickr


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2006. 23:03:49 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.04.2005. 17:34:57
Postovi: 1382
Godina: Apsolvent
Smer: IS
dusan_11192 je napisao:
Don je napisao:
Sva prepucavanja preko PP. Hvala.


Mislim da se niko ne prepucava.. Sta god sam napisao to su moja misljenja bez zelje za svadjom ili slicno... U svakom slucaju nista licno... :)


Cekaj, cekaj, ako tebe zanimaju samo teme posvecene fakultetu, zasto gubis vreme po OD?

_________________
"She's not my special lady, she's my fucking lady friend. I'm just helping her conceive, man!"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2006. 23:05:33 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18.05.2003. 22:19:50
Postovi: 11096
Lokacija: /var/www
Godina: Padobranac
Smer: IS
Slika

_________________
tuđini. dolazeee...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2006. 23:15:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2004. 02:11:42
Postovi: 2868
Lokacija: 11080
Godina: Dipl.
Smer: UK
Prof dr Kadzija je napisao:
dusan_11192 je napisao:
Don je napisao:
Sva prepucavanja preko PP. Hvala.


Mislim da se niko ne prepucava.. Sta god sam napisao to su moja misljenja bez zelje za svadjom ili slicno... U svakom slucaju nista licno... :)


Cekaj, cekaj, ako tebe zanimaju samo teme posvecene fakultetu, zasto gubis vreme po OD?


Znao sam da ce neko to da kaze...

Da li je ovaj forum posvecen fakultetu i kao takav teme moraju da budu [uglavnom] vezane za fakultet... Ili je ovo opsti forum, tipa burek i chillout gde treba da se zaj.ebavam... ??? Nije mi bas jasnije... Aj' neki moderator da mi objasni...


btw, ne gubim vreme na te teme... Mozes da proveris ;)

_________________
flickr


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2006. 23:16:10 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.01.2004. 04:21:37
Postovi: 2985
Lokacija: Slavija
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ne mogu cudom da se nacudim nad nekim stavovima nekih forumasa ovde. Kakvo je to ogranicavanje slobode misljenja, odnosno izrazavanja? Ja ovde imam i prijatelje i zelim bas sa njima da pricam, a ne da idem na druge specijalizovane forume, da se registrujem, i da pocinjem svoj cyber zivot ispocetka. A i jedan forum mi je dovoljan, hvala. Opsta diskusija je O-P-S-T-A. Ne zove se tako za dzabe. Moze da se prica o svemu i svacemu sve dok se ne kosi sa zakonima Republike Srbije i Pravilnikom. Spamovanje je nesto potpuno trece od postavljanja velikih slika, ili chatovanja po meni, mada prostor za zakonsku manipulaciju tipa "Kostunica" sigurno postoji.

Postoji mnogo demokratskiji vid resenja - prebacivanje tog "chat-a" u novu temu koja bi se zvala nesto tipa "chat" jel'? Ja sam se licno trudio da mi slike nikada ne budu vece od 60-70KB. Nisam bas kopao pravilnik ali sumnjam da postoji bas neko ogranicenje u velicini i tezini slike koju mozemo da stavimo na forum.

Stvarno sam se razocarao nekim stavovima. Jeste da opsta postaje kupusara, ali moderatori su po meni u potpuno pogresnom pravcu krenuli borbu. Stvarno mislim da je uvodjenje podforuma UBEDLJIVO najbolje resenje. Ima vec dosta korisnika, mislim da imamo neki buljuk novih poruka na opstoj po danu, teme su dosta uske cesto... Ne zelim ni da zamisljam na sta bi licile te objedinjujuce teme tipa "rock" ili tako nesto. To bi se tek pretvorilo u potpuni haos i nocnu moru za svakog moda.

_________________
Ti se nikad nisi pitala gde se zatvara krug.
Ti se nikad nisi pitala ko je najbolji drug.
Ti se nikad nisi pitala kako nastaje greh.
Ti se nikad nisi pitala zasto prestaje svet.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2006. 23:21:03 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.11.2005. 12:30:17
Postovi: 3341
Lokacija: shonetova gajba
Godina: Dipl.
Smer: IS
E ove teme "da li je ili nije OD zlo?" su naprosto klasika...
Mislim da naziv "opsta diskusija" govori sam za sebe...Nisu mi jasni likovi tipa dusan_11192 koji tolko hejtuju ovaj deo foruma.Mislim da je glupo da se fonofrum ogranicava na neko puko sredstvo informisanja o faxu, i da iako OD mozda nije "produktivna" tema ne treba je ga(s/z)iti.Cinjenica je da je OD najposeceniji deo foruma, i bilo bi glupo da sad kao terate ljude da prelaze na druge forume, jel vam se to ne svidja.Pogotovu sto se ovde skuplja ekipa bas sa FONa, a na ostalima je vrlo mesovito.
Sad, zakljucavanje tema...Ok, ako je u nekoj temi opako prekrsen pravilnik, ili ako se pretvori u chat...Btw, glasao sam za 1.Inace jos nisam naisao na razlog da hejtujem moderatore tako da... :smajli koj se slihta: :P

_________________
A hydrogen bomb in a necktie.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2006. 23:27:07 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.11.2001. 10:11:24
Postovi: 10000
Lokacija: BBrdo/Rashka
Godina: Padobranac
Smer: IS
Citiraj:
Ja ovde imam i prijatelje i zelim bas sa njima da pricam
Medo, ja kad caskam za Djavolkom, Mishom, Trchkom, Rastkom, MaYom, Saletom, Lusy, Jale, Prokkom, Braq-om itd. koristim ICQ... Postoji naravno josh brdo IM-a, i naravno - oni tome sluze!! Forum ne sluzi tome!!

Morate shvatiti da pored vas josh hiljadu ljudi chita taj vash razgovor i nije svima milina i ne uzivaju svi u tome koliko ti i tvoj sagovornik uzivate... Ajd. razmisli sad o tome...

_________________
Chuvajte i odrzavajte FF. Ne zbog nas matorih, vec zbog vas koji ste sada tu i zbog onih koji ce tek doci.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2006. 23:31:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.01.2004. 04:21:37
Postovi: 2985
Lokacija: Slavija
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ne mislis valjda da je to isto? :zbun: A i ja se ni ne trudim da chatujem sa bilo kime preko foruma. Ne vidim otkud ti ta ideja. Ovo je javno obracanje, a ICQ je privatni razgovor. Veeeeeeeeelika je razlika.

_________________
Ti se nikad nisi pitala gde se zatvara krug.
Ti se nikad nisi pitala ko je najbolji drug.
Ti se nikad nisi pitala kako nastaje greh.
Ti se nikad nisi pitala zasto prestaje svet.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2006. 23:37:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.11.2001. 10:11:24
Postovi: 10000
Lokacija: BBrdo/Rashka
Godina: Padobranac
Smer: IS
Hmm - jesi li bio na forumu zadnja dva dana??
Jesi li video kolichinu chat-a kojom su bile zatrpane teme u OD? Nisi!?! :aaa:

E, to je zato shto su ovi moderatori koje tako volish da kritikujesh chistili!!

_________________
Chuvajte i odrzavajte FF. Ne zbog nas matorih, vec zbog vas koji ste sada tu i zbog onih koji ce tek doci.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.06.2006. 00:03:19 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2004. 02:11:42
Postovi: 2868
Lokacija: 11080
Godina: Dipl.
Smer: UK
@Average Bear:

nisi me razume... Lepo ti je "ljubitelj strategija" objasnio... Nisam za "anihalaciju" OD vec za racionalnije koriscenje tog podforuma... U zadnje vreme je bas "hard ore" u OD... A postoji i realan svet za pricanje sa drustvom osim ovog cyber... :)


Shone Zlo je napisao:
E ove teme "da li je ili nije OD zlo?" su naprosto klasika...
Mislim da naziv "opsta diskusija" govori sam za sebe...Nisu mi jasni likovi tipa dusan_11192 koji tolko hejtuju ovaj deo foruma.Mislim da je glupo da se fonofrum ogranicava na neko puko sredstvo informisanja o faxu, i da iako OD mozda nije "produktivna" tema ne treba je ga(s/z)iti.Cinjenica je da je OD najposeceniji deo foruma, i bilo bi glupo da sad kao terate ljude da prelaze na druge forume, jel vam se to ne svidja.Pogotovu sto se ovde skuplja ekipa bas sa FONa, a na ostalima je vrlo mesovito.


Aj' procitaj malo bolje sta sam pisao pa se onda ubaci u diskusiju... Ja nisam protiv OD vec sam protiv ZLOUPOTRBE ISTOG I POSTAVLJANJE DEBILNIH TOPIKA gde bi mogao samo da se pr*eravam i nista pametno da procitam... Nisam terao ljude sa FFa, vec im predlozio da ne otvaraju NPR topik o Rihani, Sundjer Bobu vs. Mr. Proper.... Ne vidim sustinu istih ??? Jel pred ispitna frustracija ?? Zaa Rihanu i slicne muzikofile predlozio da se otvori par "glavnih" temaposvecenih razlicitim muzickim stilovima, ili da se ode na specializovani forum...

Shone Zlo je napisao:
Sad, zakljucavanje tema...Ok, ako je u nekoj temi opako prekrsen pravilnik, ili ako se pretvori u chat...Btw, glasao sam za 1.Inace jos nisam naisao na razlog da hejtujem moderatore tako da... :smajli koj se slihta: :P


Trebale bi cesce da se upozoravaru SPAMeri koji skrecu sa tema, to je jedina zamerka... Kapiram da je ovo Cyber svet i da sve za****, ali ako ovaj [FON] forum ode van kontrole tesko da ce da se povrati situacija na bolje...

_________________
flickr


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.06.2006. 00:25:54 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.01.2004. 04:21:37
Postovi: 2985
Lokacija: Slavija
Godina: Dipl.
Smer: IS
Pa dobro onda se svodi na to da sam ja za podforume a ti za te objedinjujuce teme. Zasto je bas argument racionalnije koriscenje? Koliko to moze bas biti racionalnije? Sta konkretno podrazumevas pod racionalnije? Nisam ni ja za bas privatizaciju foruma, ipak je javno mesto i treba da se zna da nije mesto za privatni chat, vec da se porukama obracamo svima.

Licno sto se realnog sveta tice, naravno, ali postoji jedan problemcic. ROK. A Forum je sjajan za opustanje u pauzama ucenja. A izgleda mi i nedostaje taj realni svet ovih dana. :((

_________________
Ti se nikad nisi pitala gde se zatvara krug.
Ti se nikad nisi pitala ko je najbolji drug.
Ti se nikad nisi pitala kako nastaje greh.
Ti se nikad nisi pitala zasto prestaje svet.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.06.2006. 01:18:42 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.04.2002. 20:41:32
Postovi: 2915
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
@dusan_11192
Dusane, nisam mislio nishta loshe, samo sam ti podelio kompliment zato shto si raygledao moje poruke. I to mi je bilo nejasno?!? Zashto ti gledash moje poruke gde sam ja postovao?!?
…a ti mi tako uzvracash. Stvarno dno dna!

Raspravu s tobom ne yelim, jer ti anarhiju koristish kao opisnu imenicu, a to mi je dovoljan znak koliko si razmishljao chitajuci knjige.
Ne volim komunizam i zato mrzim te priche “sve koje misle drugachije proterati na Goli Otok”.

GENERALNO:
Mislim da brisanje tema nikad nije primereno, ako poshtuju pravila foruma.
Zakljucavanje je jedino prihvatljivo kad prodje njihovo trajanje (npr.zavrsheno svetsko prvenstvo).
Sve ove teme su bile mnogo dobre i korisne za razmrdavanje ljudi, za podsticaj inspiracije, kreativnosti…i nadam se da ovaj duh nece zamreti.
Valjda moderatori treba, ako im se ne svidja kako se teme razvijaju na forumu da otvore nove teme i da time pokushaju da nametnu svoje mishljenje, a ne zatvaranjem i brisanjem tema.
Svaka chast bluzi za aktivnost u temi “Shta gledate veceras?“, ali ochigledno to nije bilo dovoljno na forumu da prati shta forumovci zele.

Nisu moderatori ljudi sa bichom koji su bogom dani.
Ako znate kakve teme necete na forumu, ja zelim odgovor na pitanje kakve teme zelite na forumu i koliko ste vi uchinili da takve teme zazive.

_________________
Bolje da ispadnesh glup, nego da ispadnesh iz voza!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.06.2006. 01:39:21 

Pridružio se: 03.01.2002. 02:15:30
Postovi: 744
Lokacija: BG
Godina: Dipl.
Smer: IS
Strategylover je napisao:
Hmm - jesi li bio na forumu zadnja dva dana??
Jesi li video kolichinu chat-a kojom su bile zatrpane teme u OD? Nisi!?! :aaa:

E, to je zato shto su ovi moderatori koje tako volish da kritikujesh chistili!!


A tebi se nikad nije desilo da malo skrenes sa teme? Ili da sa nekim razmenjujes poruke preko foruma, koje nece biti toliko zanimljive drugim posetiocima? Hajde, budi objektivan.

U stvari, postoje dva problema.

Problem prvi. U pravilniku ne pise nista o tome da je zabranjeno "chat-ovati" na forumu.

Problem drugi. Cak i da se takva odredba unese u pravilnik, jako je tesko oceniti sta predstavlja "chat", a sta diskusiju. To je jako klizav teren, i ostavlja puno prostora za zloupotrebe.
Ako je neka tema interesantna nekolicini ljudi (pa makar to bila i samo dva coveka), zasto da se takva tema brise i zatvara? Kome se ne svidja, ne mora da cita.

I ja sam svojevremeno imao ozbiljne primedbe na kvalitet foruma (imam ih i dalje, ali to nije relevantno za ovu diskusiju), ali mi nije bilo ni na kraj pameti da trazim da se necije poruke brisu ili da se teme zatvaraju.

I ne vidim po cemu je to "Sundjer Bob" gora tema od mnogih drugih na ovom forumu, koje su stalno u vrhu po posecenosti.

Sve u svemu, nisam siguran da motivi za uterivanje reda na forumu proizilaze samo iz neprijatne duznosti moderatora da sprovode low&order, nego bih rekao da tu ima i malo licne satisfakcije.

Ni meni mnogi likovi na ovom forumu nisu simpaticni, niti delim njihov smisao za humor, a (u poverenju ;)) cini mi se i da se veci deo vremena prave jako pametni i zanimljivi ne bi li se neka zenska upecala, ali ne bih se protiv njih borio brisanjem poruka..
zapravo, ne bih se borio uopste..

_________________
There must be some kind of way out of here
Said the joker to the thief
Theres too much confusion
I cant get no relief


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.06.2006. 01:47:18 

Pridružio se: 03.01.2002. 02:15:30
Postovi: 744
Lokacija: BG
Godina: Dipl.
Smer: IS
Bageri je napisao:
Ako znate kakve teme necete na forumu, ja zelim odgovor na pitanje kakve teme zelite na forumu i koliko ste vi uchinili da takve teme zazive.


A ko ih je ovlastio da odlucuju o tome koje i kakve teme su podobne za forum, a koje nisu?

I zbog cega je uopste zakljucana tema o Mr. Properu i Sundjer Bobu?!

_________________
There must be some kind of way out of here
Said the joker to the thief
Theres too much confusion
I cant get no relief


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.06.2006. 01:47:34 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2004. 02:11:42
Postovi: 2868
Lokacija: 11080
Godina: Dipl.
Smer: UK
Bageri je napisao:
@dusan_11192
Dusane, nisam mislio nishta loshe, samo sam ti podelio kompliment zato shto si raygledao moje poruke. I to mi je bilo nejasno?!? Zashto ti gledash moje poruke gde sam ja postovao?!?
…a ti mi tako uzvracash. Stvarno dno dna!


Nisam mislio da budem bezobrazan ili slicno, ali reakcija ti je bila cudno... Nisam, citao postove nego sam samo gledao [na brzinu] u kojoj sekciiji su poslati, i tako jos dve strane.. Znaci za to mi je bilo potrebno par sekundi...

Bageri je napisao:
Raspravu s tobom ne yelim, jer ti anarhiju koristish kao opisnu imenicu, a to mi je dovoljan znak koliko si razmishljao chitajuci knjige.
Ne volim komunizam i zato mrzim te priche “sve koje misle drugachije proterati na Goli Otok”.


Tvoj izbor, ali si me pogresno protumacio. Ja jos manje od tebe volim komunizaamzbog licnih i porodicnih razloga... ;) Napravio si pogresnu paralelu, jer ne vidim kako si uspeo da u kontekstu pocectka rasula na OD stavljas recenicu "sve koji misle drugacije na goli otok"... To bi bilo Ok da sam rekao da treba banovati sve pokretace tema, sto nisam rekao... Mada sam u saljivom stilu pomenuo BAN... :) Ja sam samo rekao da je potrebna veca samokontrola i ne postavljanje bezpotrebnih topika ili ici u off topik....

Bageri je napisao:
GENERALNO:
Mislim da brisanje tema nikad nije primereno, ako poshtuju pravila foruma.
Zakljucavanje je jedino prihvatljivo kad prodje njihovo trajanje (npr.zavrsheno svetsko prvenstvo).

Tu si u potpunosti u pravu

Bageri je napisao:
Sve ove teme su bile mnogo dobre i korisne za razmrdavanje ljudi, za podsticaj inspiracije, kreativnosti…i nadam se da ovaj duh nece zamreti.

Ovo me vec tera na smeh... Inspiracija i kreativnost na temi o Sundjer bobu i Mr properu... Pre bi rekao da je bilo kolektivno pros*ravanje..

Bageri je napisao:
Valjda moderatori treba, ako im se ne svidja kako se teme razvijaju na forumu da otvore nove teme i da time pokushaju da nametnu svoje mishljenje, a ne zatvaranjem i brisanjem tema.
Svaka chast bluzi za aktivnost u temi “Shta gledate veceras?“, ali ochigledno to nije bilo dovoljno na forumu da prati shta forumovci zele.

Sto bi otvarali nove teme kada zatvore debilne.. To ne razumem...

Bageri je napisao:
Nisu moderatori ljudi sa bichom koji su bogom dani.
Ako znate kakve teme necete na forumu, ja zelim odgovor na pitanje kakve teme zelite na forumu i koliko ste vi uchinili da takve teme zazive.

Nisam moderator... Ali ni korisnici [tj. mi sa foruma] nisu bogom dana... Pa da salju sta god im padne na pamet na forum ili otvaraju teme "sumnjivog" prizvuka itd...

Kakve teme ? Pa uglavno vezane za fakultet i zivot na i oko njega... Za ostalo idem dalje... ;) Naravno i neke opustenije na OD, ali u prihvatljivoj meri i da budu visoko kvalitetne...

_________________
flickr


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.06.2006. 01:49:51 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09.01.2004. 02:11:42
Postovi: 2868
Lokacija: 11080
Godina: Dipl.
Smer: UK
Black je napisao:
I zbog cega je uopste zakljucana tema o Mr. Properu i Sundjer Bobu?!


AJ mi objasni svrhu te "prosvetiteljske" teme... Nije mi jasno... Jel nemas gde da "iskalis" svoj kreativan duh ili nesto peto.. Ili u pauzi ucenjja volis da piskaras nove avanture Sundjer Boba protiv zlog [ali cistog] Mr Propera ?? :zbun:

Edit:

sad sam procitao i tvoju poruku pre ove koju sam kvotovao... Ok je to sto kazes ali sam samo odgovorio na anketu nisam trazio nikakva brisanj i slicno...

_________________
flickr


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.06.2006. 02:02:10 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.11.2001. 10:11:24
Postovi: 10000
Lokacija: BBrdo/Rashka
Godina: Padobranac
Smer: IS
4 Black: da li sam toliko preterao sa offtopic-om da dvoje ljudi nakon mojih poruka napishe da je potrebna intervencija moderatora?
A u OD svi manje vishe idemo offtopic, ali retko toliko da se upropashtava tema kachenjem brda slika i gubljenja poente nakon dve strane besmislenih poruka...

A u vezi drugog problema: ako dve osobe caskaju, i njima je lepo, a 10oro trpi jer nema korisnih poruka - kome 'ostaviti' temu - toj dvojici?
Ili ischistiti temu?
Reshenje definitivno NIJE u kuliranju svega. Imali smo prilike i proverili...

4bageri: ne zanima moderatore kakve ce teme biti na forumu, vec kako se ljudi ponashaju u tim temama... Stoga je i doshlo do zatvaranje tema... Ne zbog korisnosti/debilnosti i vec chega...

...i dok god posmatrate moderatore kao osobe sa bichom, teshko da cete i videti gde je problem (a i ja ovo uzalud kucam).

_________________
Chuvajte i odrzavajte FF. Ne zbog nas matorih, vec zbog vas koji ste sada tu i zbog onih koji ce tek doci.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 73 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group