Započni novu temu Odgovori na temu  [ 432 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: O moderatorima...
PostPoslato: 16.07.2005. 00:31:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19.09.2004. 20:23:13
Postovi: 82
Lokacija: Kragujevac
Hello,

citam tako po forumu neke starije teme, pa vidim da ima i onih gde se ljudi zale na odredjene moderatore. Evo, ja molim sve moderatore da ovu temu ne obrisu, nego neka je ostave da mogu da cuju "glas naroda sa FFa". Voleo bih da sam mogao da postavim anketu, ali anketa nema 20-30 stavki, pa da ljudi glasaju za omiljenog ili najgoreg moderatora.
Zbog toga eto, neka ovo bude tema gde ce ljudi moci da pohvale rad odredjenog moderatora, da kritikuju, da kazu koji im je najomiljeniji i zbog cega (odnos prema drugim clanovima, temama, kakve su mu teme, komentari...).
Moje neko misljenje je da su najkorektniji moderatori runner, jelenam i johndoe_neki_broj, a od moderatorski postova najvise mi se svidjaju runnerovi i Prokkini. Eto... a sad malo ostali clanovi...

_________________
Posle dobre svirke i jos bolje cirke
Dodjoosmo do kola i pukosmo od bola
Ocajnog li prizora, seljaci nas kinje
Jer naseg Trabanta pojele su svinje.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.07.2005. 08:09:12 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.05.2002. 15:33:21
Postovi: 4745
Godina: Dipl.
Smer: IS
A jel' se i mi moderatori tu pitamo nesto? ;)

Evo, ja najvise volim da citam runner-ove i blooez-ove postove... jesu dijametralno suprotni, ali runner uvek sve nekako lepo sroci a blooez me nasmeje sa svojim uvrnutim smislom za humor :)

Sto se moderisanja tice necu da komentarisem...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.07.2005. 14:51:08 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.05.2003. 14:01:17
Postovi: 3331
Lokacija: Fontana NBG
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ko još čita moderatorske postove ? :P :P :lol:
Kahm...

Pa šta da kažem kad su mi svi dobri! (kupio sam fotoaparat pa sam mnogo srećan i sve mi je lepo! :) )

_________________
A Smile Can Hide A Thousand Words..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.07.2005. 16:22:26 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Mene jedino nervira kada neki moderator pristrasno obrise post, mada su uglavnom svi oni O.K.

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.07.2005. 16:47:57 

Pridružio se: 20.12.2003. 15:36:28
Postovi: 91
Godina: Dipl.
Smer: IS
Za sada je sve OK !


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.07.2005. 17:05:41 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.07.2004. 02:41:21
Postovi: 2276
Lokacija: Somewhere in time...
Godina: III
Smer: IS
Dole Vlada! Vlast narodu!!!
:D

_________________
Open your eyes, open your mind
proud like a god don't pretend to be blind
trapped in yourself, break out instead
beat the machine that works in your head


The road to truth is long, and lined the entire way with annoying bastards


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 17.07.2005. 23:25:09 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.02.2003. 23:09:57
Postovi: 4922
Lokacija: Bgd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Fina tema :) Taman u ovoj jednoj temi nek budu sve pohvale,kritike,objasnjenja zasto je nekome post obrisan itd...

_________________
CARPE DIEM


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 19.07.2005. 18:41:00 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22.09.2004. 23:22:06
Postovi: 987
Lokacija: Bezanija
mad_man je napisao:
Dole Vlada! Vlast narodu!!!
:D


tako je :)

al kad budemo vlast bice opet to

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 22.07.2005. 19:05:53 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
runner i ja smo jin i jang..
ja sam njegov manje-omiljen-lenj-sludjen brat blizanatz koji je zamenjen na rodjenju i odrastao u shumi, i sada se vracja po nasledstvo jer ga je prorok koji govori sa shumom oslobodio vradzbina zle veshtitze, pa se setio svoje proshlosti i imena.. :]

meni su svi moderatori kao detza.. O:]




[ne u tom smislu, pobogu ;]

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.09.2005. 13:09:34 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.01.2005. 21:34:29
Postovi: 4544
Godina: Padobranac
Smer: IS
Neki moderator mi je iz nepoznatog razloga obrisao poruku u temi [OOP] Junski ispitni rok (2004/05) u kojoj sam rekao da je cist bezobrazluk to sto ce rezultati pismenog dela OOP-a biti 12.9., a usmeni deo ispita ce se odrzati 14.9. ujutru. Ja bih najljubaznije ZAMOLIO da mi se ne brisu poruke bez razloga, a ako se koja obrise da budem obavesten o tome ko je i iz kog razloga obrisao. Takodje bih zamolio moderatore (ne sve) da ne lece svoje komplekse na nama. Jednom prilikom mi je bez ikakvog objasnjenja obrisana poruka u temi "Sta vas nervira?" u kojoj sam odgovorio na pitanje koje mi je postavio valdevit. Ponovo sam napisao istu poruku u kojoj sam izmedju ostalog naveo i da mi je prethodna poruka verovatno slucajno obrisana. I ova, druga poruka mi je obrisana, da bi se tek posle toga javio blooez i rekao da je obrisana zbog offtopica. Mislim, mogli smo mi tako u nedogled da se igramo: ja da saljem poruke, a on da ih brise. Bas bi bilo zabavno. Vidim i da se braq zali da mu se brisu zakljucavaju i brisu teme. Ponovo bih najljubaznije ZAMOLIO moderaore (ne sve) da na neki drugi nacin lece svoje komplekse i dosadu.


Hvala!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.09.2005. 13:32:31 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
ej filipe, niko ti nije obrisao poruku, nego si ti tu poruku napisao u temi za UIS evo ga link :D
Jos si uspeo da zbunis par ljudi koji su postovali ispod tebe :D

I meni se cesto desava da pomesam teme, jer skoro sve imaju slicne nazive (Junski rok, sep..) a ono sifriranje (naziv predmeta) se nevidi kada se udje u temu, nego samo na listi tema... bash bezveze... a izgleda da sam ja jedini kojem se ne svidja ovakav nacin sifriranja tema :)

_________________
Autobuski prevoz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.09.2005. 13:55:22 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.11.2002. 15:44:31
Postovi: 4344
Lokacija: za kompjuterom
Godina: Dipl.
Smer: IS
I onda mu moderatori krivi! :ljutko:

Citiraj:
da bi se tek posle toga javio blooez i rekao da je obrisana zbog offtopica. Mislim, mogli smo mi tako u nedogled da se igramo: ja da saljem poruke, a on da ih brise.


veruj mi ne bi islo u nedogled. zato je za tako nesto i izmisljeno banovanje.

_________________
:: Sve prste na ruci, u jadu i muci partizanska složila je svest
I sad dokle treba, do sunca, do neba, visoko mi dižemo
pest! ::
:)


Poslednji put menjao runner dana 06.09.2005. 14:11:00, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.09.2005. 14:00:15 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.07.2004. 02:41:21
Postovi: 2276
Lokacija: Somewhere in time...
Godina: III
Smer: IS
Zato ja u svaku temu stavim [MAT1] [OOP] [PSY] da se zna o chemu se radi, ono shifriranje je dobro kada se gleda forum...

I vrlo lako ljude prozivash za komplexe, ko da ti je neko dete ubio.
Sam si dete zagubio u masi i sada te treba kazniti za klevetu i obeleziti kao nepodobnog roditelja.
Predlazem tunge munge do smrti :P

_________________
Open your eyes, open your mind
proud like a god don't pretend to be blind
trapped in yourself, break out instead
beat the machine that works in your head


The road to truth is long, and lined the entire way with annoying bastards


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.09.2005. 14:03:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.03.2004. 22:56:45
Postovi: 1600
Lokacija: Severna tribina
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Ma moderatori su ocaj...ima nekih dobrih ali vecinom ocaj...mora biti reorganizacije

_________________
Na svoju veru, na svoju zemlju
Ponosan sam ja
Za jedan grad na Balkanu i klub u njemu
Zivim ja
Za te crveno bele boje
Koje bodrim ja
Srce svoje i celog sebe
Zvezdi dajem ja


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.09.2005. 14:12:58 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.11.2002. 15:44:31
Postovi: 4344
Lokacija: za kompjuterom
Godina: Dipl.
Smer: IS
ma i mnogi useri su ocaj,mislim....ima i dobrih, ali treba i tu mozda neke reorganizacije :p

_________________
:: Sve prste na ruci, u jadu i muci partizanska složila je svest
I sad dokle treba, do sunca, do neba, visoko mi dižemo
pest! ::
:)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.09.2005. 14:15:52 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.10.2004. 23:06:03
Postovi: 3369
Lokacija: Bgd
Godina: IV
Smer: IS
mad_man je napisao:
Zato ja u svaku temu stavim [MAT1] [OOP] [PSY] da se zna o chemu se radi, ono shifriranje je dobro kada se gleda forum...

Pre su sve teme bile tako sifrirane i tada je, bar meni, bilo mnogo bolje.. onda se neko pobubio za te sifre, zakili uveo ovaj sistem, i poskidali su sve stare (dobre) sifre, a stavili nove... pa sad.. ko se snadje :) I masovno je ljudima lakse sa tim skracenim nazivima predmeta nego sa ovim novim... vrlo rado bih da se vrate te stare sifre i da se vec jednom ukloni onaj prazan red (valjda <br>) iznad naziva teme :P

u jbt, koji offtopic :P

_________________
Autobuski prevoz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.09.2005. 18:57:19 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.01.2005. 21:34:29
Postovi: 4544
Godina: Padobranac
Smer: IS
:stid: :omg:

Izvinjavam se svakom ko se osetio prozvanim zbog moje gluposti. Sta uceneje i alohol urade od coveka...

runner je napisao:
Citiraj:
da bi se tek posle toga javio blooez i rekao da je obrisana zbog offtopica. Mislim, mogli smo mi tako u nedogled da se igramo: ja da saljem poruke, a on da ih brise.


veruj mi ne bi islo u nedogled. zato je za tako nesto i izmisljeno banovanje.


Za tako nesto je izmisljen pp. I da me obavesti kad obrisem poruku. A ne da ja razmisljam da li je neko slucajno obrisao ili se desilo ko zna sta, pa ja opet moram da je pisem.

mad_man je napisao:
I vrlo lako ljude prozivash za komplexe, ko da ti je neko dete ubio.
Sam si dete zagubio u masi i sada te treba kazniti za klevetu i obeleziti kao nepodobnog roditelja.
Predlazem tunge munge do smrti


Ja sam pogresio sto se ove poruke tice, ali i dalje ostajem pri svom da se neki moderatori lece na nama. Pogledaj samo ovo sa braq-ovom temom. Zbog cega je obrisana? Zato sto se nekom nije svidela? Ma 'ajde molim te...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.09.2005. 19:19:45 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.02.2003. 23:09:57
Postovi: 4922
Lokacija: Bgd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Kad se samo setim koliko su nas iznapadali kad smo stavili sifrirane teme u III godini ... E ne moze se ni svakom udovoljiti :P

_________________
CARPE DIEM


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.09.2005. 19:31:52 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.11.2002. 15:44:31
Postovi: 4344
Lokacija: za kompjuterom
Godina: Dipl.
Smer: IS
filip je napisao:
Za tako nesto je izmisljen pp. I da me obavesti kad obrisem poruku. A ne da ja razmisljam da li je neko slucajno obrisao ili se desilo ko zna sta, pa ja opet moram da je pisem.

za ovo se slazem sa tobom. moderator bi trebalo da obavesti nekog kad mu obrise poruku. Ne mora uvek, ne mora kad je poruka neka stara, kad se ciste neke stare teme, koje nisu vise u fokusu, ali ako je neka sveza poruka, bilo bi, ako nista drugo, bar uljudno i kulturno od njega da te obavesti ili bar opomene (ako ima razloga) :) Ako moderator zaboravi, ili misli da ne treba da te obavesti, zato i sluze ovakve teme da bi se moglo o tome raspraviti. Verujem da ce se vec posle ovih situacija vise obracati paznja na to :)

Citiraj:
Ja sam pogresio sto se ove poruke tice, ali i dalje ostajem pri svom da se neki moderatori lece na nama. Pogledaj samo ovo sa braq-ovom temom. Zbog cega je obrisana? Zato sto se nekom nije svidela? Ma 'ajde molim te...

Za ovo necu da tvrdim, apsolutno bi bilo nerealno reci da su moderatori 100% nepristrasni. Ali konkretno u ovom slucaju Braqa nesto drugo je u pitanju, zato cu da stanem u odbranu moderatora ovde. Konkretno Braq se osetio uvredjenim sto je, boze moj, zakljucana jedna tema koju je on pokrenuo, pa je, kao da se osveti moderatorima otvorio nekih 6-7 tema koje nisu imale apsolutno nikakvog cilja osim da eto...on istrese svoj bes i da moderatori imaju malo vise posla oko ciscenja.... Ne kazem da mu je ona tema zakljucana objektivno i mislim da mu je neka obrisana, to mozemo saznati samo ako nam on i moderator koji je to uradio objasne zasto su to uradili (opet kazem ne sumnjam u moderatore i odgovorno tvrdim da je onaj ko je to uradio uradio iz nekog valjanog razloga). do tad, ovo su sve neka prazna naklapanja...zato te molim da se suzdrzis od ovakvih izjava.

i ajde onda da prozovem konacno one oko kojih je nesporazum nastao:
prvo Braq, Kazi covece konkretno "tu i tu su mi temu obrisali, tu i tu zatvorili, niko me nije obavestio. Hocu da znam zasto" a ne ovako...obrisali mi temu...kme kmee...koju? kad? kako?
drugo: ajde nek se javi onaj mod koji je tu famoznu temu obrisao (samo jos dok nam Braq kaze koja) pa da razjasnimo vise jel to neko ima nesto protiv Braqa licno ili je nesto trece u pitanju.

_________________
:: Sve prste na ruci, u jadu i muci partizanska složila je svest
I sad dokle treba, do sunca, do neba, visoko mi dižemo
pest! ::
:)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.09.2005. 20:03:00 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.06.2002. 10:23:32
Postovi: 3592
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
mudro zbori trchko :)

_________________
.ılı.ılı.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.09.2005. 23:31:59 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.01.2005. 21:34:29
Postovi: 4544
Godina: Padobranac
Smer: IS
runner je napisao:
filip je napisao:
Za tako nesto je izmisljen pp. I da me obavesti kad obrisem poruku. A ne da ja razmisljam da li je neko slucajno obrisao ili se desilo ko zna sta, pa ja opet moram da je pisem.

za ovo se slazem sa tobom. moderator bi trebalo da obavesti nekog kad mu obrise poruku. Ne mora uvek, ne mora kad je poruka neka stara, kad se ciste neke stare teme, koje nisu vise u fokusu, ali ako je neka sveza poruka, bilo bi, ako nista drugo, bar uljudno i kulturno od njega da te obavesti ili bar opomene (ako ima razloga) :) Ako moderator zaboravi, ili misli da ne treba da te obavesti, zato i sluze ovakve teme da bi se moglo o tome raspraviti. Verujem da ce se vec posle ovih situacija vise obracati paznja na to :)


ja se nadam da ce malo vise obratiti paznju. Meni nije cilj da spamujem forum, i ako je poruka offtopic, onda treba da je obrise i da me obavesti a ne da se pravi lud. Takodje je i moderator koji je braq-u obrisao temu trebao da ga obavesti a ne da cuti kao mutav.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 06.09.2005. 23:57:16 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.11.2001. 10:11:24
Postovi: 10000
Lokacija: BBrdo/Rashka
Godina: Padobranac
Smer: IS
filipe, ukoliko budesh imao offtopic poruka u forumima za godine, ne nadaj se da cesh dobiti obaveshtenje...

tu je najvece cimanje oko uredjivanja i ludilo bi bilo svakom pojedinachno slati PP sa objashnjenjem zashto je obrisana poruka koja ima 2-3 rechi tipa "hvala" ili neki smajli...
a ovo ti govorim jer smo uvideli nakon cimanja oko sredjivanja SVIH tema u forumima vezanim za godine da stvarno nema smisla javljati ljudima za svaku obrisanu poruku...
naravno ovo pravilo vazi samo za podforume za godine!!

takodje, ako je offtopic poruka u OD, u 99% se tolerishe...


shto se tiche "lechenja komplexa"...
neka misli ko shta hoce :)
dok ima vishe korisnih nego offtopic poruka u forumima za godine, moderatori dobro obavljaju svoj posao :)

_________________
Chuvajte i odrzavajte FF. Ne zbog nas matorih, vec zbog vas koji ste sada tu i zbog onih koji ce tek doci.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 06:05:10 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.03.2004. 22:56:45
Postovi: 1600
Lokacija: Severna tribina
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Iako nisam zaduzen da svima pojedinacno odgovaram, pa ni runneru, obrisana mi je tema
"Ep u Odbojci" u kojoj je uglavnom bilo reci o dborim igrama nase reprezentacije

_________________
Na svoju veru, na svoju zemlju
Ponosan sam ja
Za jedan grad na Balkanu i klub u njemu
Zivim ja
Za te crveno bele boje
Koje bodrim ja
Srce svoje i celog sebe
Zvezdi dajem ja


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 08:30:14 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Uglavom se slazem sa trckom. Svi ovde zaboravljaju da moderatori nisu npr. placenji za svoj posao i da to rade na dobrovoljnoj bazi. Zamisli ti da moras nekome svaki put da objasnjavas zasto si mu obrisao poruku? Pa to uzima vremena.

A ako neko ne zna sam zasto mu je obrisana poruka u nekoj od tema za godine i postuje u drugim temama, pa se posle buni, e onda i ne treba da zna zasto mu je obrisana poruka... Neka razmislja malo!

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 11:34:34 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.02.2003. 23:09:57
Postovi: 4922
Lokacija: Bgd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Dobro,bre... Braq,uostalom sto je problem da se ponovo otvori ta famozna tema o odbojci
?
A uostalom nisi ni ti fer da otvoris onoliki broj bzv tema samo da bi pokazao kako smo mi svi nesposobni i da bi nas provocirao... Zar ne moze ovo da se resi na neki lepsi nacin?

_________________
CARPE DIEM


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 432 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group