Započni novu temu Odgovori na temu  [ 432 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 11:57:48 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.09.2002. 14:12:18
Postovi: 6516
Lokacija: Zemun
Godina: Dipl.
Smer: ME
Nisam bas pratio topic, ali vidim da je problem brisanje postova. S obzirom da nista ne zavisi od broja postova, na forumima gde sam moderator ih nikada ne brisem, vec editujem, pa ako ima potrebe, obrisem ceo sadrzaj i samo napsiem da sam ja editovao...

_________________
"Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava ..."

Hladno pivo, Knjiga žalbe, Pitala si me, 2007.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 15:15:12 

Pridružio se: 04.10.2004. 11:11:27
Postovi: 141
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Svi ste bre neke p*cke, niko da kaze otvoreno, taj i taj moderator po mom misljenju dobro radi, a taj i taj lose. Nego svi kazete, ima ih dobrih ima ih losih...

Evo ja cu prvi da pocnem.

Dobri: jelenam, moma...

Losi: runner, blooez...


@Mickey
Pa kad su prihvatili da budu moderatori, znali su da se to ne placa, pa ako nemaju vremena ne moraju ni da budu moderatori, ima ko ima vremena...

Mene moderatori podsecaju na neku sektu, kao i ovi profani na faksu, kad neko napadne jednog od njih, svi odmah brane jedni druge iako ponekad znaju da nisu u pravu...

_


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 15:29:41 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.05.2004. 08:06:14
Postovi: 1088
Lokacija: Weedikovac
Istripovao si se gadno (u vezi sekte)

_________________

I never apologize
I'm sorry, but that's the way I am


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 15:33:46 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
chuli ste choveka. hajde sad svi, budite otvoreni, registrujte fake nalog, i prozovite otvoreno i poshteno svakog ko vam smeta, kao prave junachine.

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 15:41:29 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.11.2001. 10:11:24
Postovi: 10000
Lokacija: BBrdo/Rashka
Godina: Padobranac
Smer: IS
Bravo Drale, cenim tvoju iskrenost :)
ali ima tu josh stvari, zar ne ;)

_________________
Chuvajte i odrzavajte FF. Ne zbog nas matorih, vec zbog vas koji ste sada tu i zbog onih koji ce tek doci.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 16:55:39 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
filip je napisao:
Takodje bih zamolio moderatore (ne sve) da ne lece svoje komplekse na nama. Jednom prilikom mi je bez ikakvog objasnjenja obrisana poruka u temi "Sta vas nervira?" u kojoj sam odgovorio na pitanje koje mi je postavio valdevit.


filipe, ako mislimo na istu poruq, u toj porutzi te je valdevit pitao [parafraziram] "ej, kad hocjesh da ti vratim ono? ajd svrati kod mene"

samo to i nishta drugo.
i ti si mu na to odgovorio. bar da ste se potrudili da ispod toga napishete neshto shto vas je iznerviralo, chisto da ne idete BASH TOLIKO u offtopic.

ja sam je obrisao, mislecji da ti ne treba objashnjenje, da razumesh da za to sluzhi pp i da ovaj forum nije tvoj i njegov chat log.

i ti si je o5 napisao i tu i u drugom topicu [neko je vecj rekao gde]

i sad se ti ljutish na moderatore?
treba da ti pishem zashto sam ti obrisao jednu takvu poruq?

ne znam kako ja to lechim svoje komplekse i dosadu na taj nachin.

vodi malo rachuna shta pishesh, i imaj milosti kada postujesh. ovaj forum nije tvoj ili moj, i drugi ljudi chitaju sve to shto pishesh. zamisli kada bi svi to radili.

izvini shto ti nisam poslao pp sa objashnjenjem.

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 17:44:16 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.01.2005. 21:34:29
Postovi: 4544
Godina: Padobranac
Smer: IS
Da, na istu poruku mislimo.
Drugi put je nisam napisao u nekom drugom, nego u istom topicu, ovo sto je salebab stavio link je za neku drugu poruku koja nema veze sa ovom.
Zameram to sto se brisu poruke bez obavestenja, ne zbog toga sto ja sad hocu da teram inat i da je ponovo pisem iako si je obrisao, nego cisto da me obavestis da znam zbog cega nema poruke. Ponavljam, nije mi namera bila da spamujem forum, nego sam mislio da je poruka nestala iz ko zna kog razloga, sto izmedju ostalog moze da bude i greska.
Takodje zameram i to sto niste dosledni u brisanju poruka i zakljucavanu tema. Primer je tema o Kabezinim zurkama koja je otisla u najveci offtopic na ovom forumu. Par nas je predlozilo da se topic zakljuca ili obrise, ali ti si tu takodje reagovao i rekao da pustimo moderatore da sami odlucuju da li ce nesto da se brise ili ne i da RADE SVOJ POSAO. Ja nisam na to reagovao, ali bih zamolio da budete dosledni. Priznaces i sam da je to bio jedan veliki offtopic, a da niko od moderatora nije reagovao.
Kad sam vec kod nedoslednosti, zakili je jednu moju poruku sa pravom izmenio i objasnio mi da je to zbog psovanja. Ok je to sto se postuje pravilnik i sto nema psovanja, ali bih zamolio da se to odnosi i na ostale clanove i moderatore, a ne samo na mene. Svi znaju koliko ima psovanja na forumu, ali te poruke niko ni ne prepravlja niti menja, pa bih zamolio da budete i u ovom slucaju dosledni.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 17:50:35 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.06.2002. 10:23:32
Postovi: 3592
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
filip je napisao:
Zameram to sto se brisu poruke bez obavestenja, ne zbog toga sto ja sad hocu da teram inat i da je ponovo pisem iako si je obrisao, nego cisto da me obavestis da znam zbog cega nema poruke.

hajde stavi se u poziciju moderatora. zamisli da naidjes na nekoliko besmislenih offtopic poruka od nekoliko usera. pa da li bi prvi ti obavestavao svakog od tih korisnika o svakoj obrisanoj poruci, koja je pritom beznacajna, kao npr jedan smajli ili nesto slicno, u kojoj nista bitno nije receno. imaj malo obzira. iskreno, da li ti proveravas i pratis svih svojih 1400 i kusur poruka? jel ti je svaka od njih bas toliko bitna da bi za svaku od njih morao da ti se pise razlog brisanja?

_________________
.ılı.ılı.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 18:02:07 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
filipe, ja od tebe nisam trazhio da se pravdash zashto si otishao u offtopic tada niti bilo kada.
nemoj ni ti od mene [nas] da trazhish da se pravdamo za svaq greshq koja se potkrade.

kao shto se tebi ne brishe bash svaka poruka sa kojom odesh u offtopic, tako i na drugoj strani bude neko neprimecjen.

kad bi svaki korisnik moderatorima govorio shta je po njegovom mishljenju za brisanje a shta ne, dokle bismo stigli?

izvinio sam ti se shto te nisam tada obavestio, to je sve shto sam mogao.

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 18:48:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.03.2004. 22:56:45
Postovi: 1600
Lokacija: Severna tribina
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Losi moderatori su blooez, runner, Strategylover, misha, vrana, jel dosta?
Eto ti moderatori me nerviraju

_________________
Na svoju veru, na svoju zemlju
Ponosan sam ja
Za jedan grad na Balkanu i klub u njemu
Zivim ja
Za te crveno bele boje
Koje bodrim ja
Srce svoje i celog sebe
Zvezdi dajem ja


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 18:56:31 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.11.2001. 10:11:24
Postovi: 10000
Lokacija: BBrdo/Rashka
Godina: Padobranac
Smer: IS
da si ikada radio ishta korisno za FF, znao bi da cenish druge... ovako ni prijatelje ne cenish...

_________________
Chuvajte i odrzavajte FF. Ne zbog nas matorih, vec zbog vas koji ste sada tu i zbog onih koji ce tek doci.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 19:03:25 

Pridružio se: 04.10.2004. 11:11:27
Postovi: 141
Godina: Apsolvent
Smer: IS
bLooez je napisao:
chuli ste choveka. hajde sad svi, budite otvoreni, registrujte fake nalog, i prozovite otvoreno i poshteno svakog ko vam smeta, kao prave junachine.


Kakav bre fake nalog, ja sam Nikola Draskovic 309/01 i otvoreno kazem da mi se ne svidja tvoj rad kao moderatora.

_


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 19:45:07 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
super.

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 20:01:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.03.2004. 22:56:45
Postovi: 1600
Lokacija: Severna tribina
Godina: Apsolvent
Smer: IS
A sta zato sto si mi prijatelj treba da te lazem da dobro radis

_________________
Na svoju veru, na svoju zemlju
Ponosan sam ja
Za jedan grad na Balkanu i klub u njemu
Zivim ja
Za te crveno bele boje
Koje bodrim ja
Srce svoje i celog sebe
Zvezdi dajem ja


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 22:00:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.11.2001. 10:11:24
Postovi: 10000
Lokacija: BBrdo/Rashka
Godina: Padobranac
Smer: IS
ne, vec shto zato shto se znamo vec 4 godine ochekujesh povlastice i vece tolerisanje u odnosu na druge :ljutko:
uz to, komentarishesh da sam losh moderator, a ni sam ne znash koji je posao moderatora, kao ni koliko truda je ulozeno u forum za koji svi koji dodju misle da ima je bogom dan i samo je chekao na njih da kukaju za svoja prava...

_________________
Chuvajte i odrzavajte FF. Ne zbog nas matorih, vec zbog vas koji ste sada tu i zbog onih koji ce tek doci.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 23:06:14 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.03.2004. 22:56:45
Postovi: 1600
Lokacija: Severna tribina
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Ma daj bre, sta si ti to uradio za forum....vecina ljudi ti se bre smeje sto samo nesto ljude savetujes u stvarima o kojima ne znas....
Ja govorim iskreno a tebe ako vredja...j*** ga
ja ocekujem povlastice? Kakve bre povlastice na FORUMU? Tu mi bas treba "veza"....ja bre znam mnogo bitnije ljude u zemlji pa od njih ne trazim nista, a kamoli od MODERATORA FON FORUMA. Ili ti ljudi koji su propali na faksu koji je propao

_________________
Na svoju veru, na svoju zemlju
Ponosan sam ja
Za jedan grad na Balkanu i klub u njemu
Zivim ja
Za te crveno bele boje
Koje bodrim ja
Srce svoje i celog sebe
Zvezdi dajem ja


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 23:44:19 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01.02.2004. 03:30:59
Postovi: 214
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Au sto si ti ljut!!! Ajde se najbolje sad svi lepo posvadjajte i rasturite i forum i sve :) Sta vam je, bre ljudi, ovolika frka oko par poruka, totalno beskorisnih izgleda...Ostavite moderatore na miru, kakvi su takvi su, ali nasi su :) he he...Ozbiljno, da nema njih, ipak bi forum bio beskorisan i haotican...Ako ne mozete da ih hvalite, za sve sto rade za nas, onda ih bar nekako konstruktivno kritikujte..Na kraju krajeva, kome je toooliko lose ovde, zasto dolazi??Pozdrav svima :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 23:58:27 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.11.2001. 10:11:24
Postovi: 10000
Lokacija: BBrdo/Rashka
Godina: Padobranac
Smer: IS
braq je napisao:
Ma daj bre, sta si ti to uradio za forum....vecina ljudi ti se bre smeje sto samo nesto ljude savetujes u stvarima o kojima ne znas....
Ja govorim iskreno a tebe ako vredja...j*** ga
ja ocekujem povlastice? Kakve bre povlastice na FORUMU? Tu mi bas treba "veza"....ja bre znam mnogo bitnije ljude u zemlji pa od njih ne trazim nista, a kamoli od MODERATORA FON FORUMA. Ili ti ljudi koji su propali na faksu koji je propao

pa, idi onda gnjavi njih, nemoj meni da se obracash!
mene lepo zaboravi, pusti ostale neka mi se ostali smeju, bash mi prijaju osmesi u zadnje vreme :)
ne gnjavi vishe kada ni ne znash shta hocesh...

_________________
Chuvajte i odrzavajte FF. Ne zbog nas matorih, vec zbog vas koji ste sada tu i zbog onih koji ce tek doci.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.09.2005. 01:09:13 

Pridružio se: 03.01.2002. 02:15:30
Postovi: 744
Lokacija: BG
Godina: Dipl.
Smer: IS
Nisam siguran o cemu se radi, ali podrzavam sukob.. :)
Smucila mi se politicka korektnost, izvestacena ljubaznost i kurtoazija koja je vladala forumom. Nema nista pogubnije za duh od sterilnog okruzenja.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.09.2005. 08:04:23 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.10.2001. 23:51:26
Postovi: 2866
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
filip je napisao:
....
Kad sam vec kod nedoslednosti, zakili je jednu moju poruku sa pravom izmenio i objasnio mi da je to zbog psovanja. Ok je to sto se postuje pravilnik i sto nema psovanja, ali bih zamolio da se to odnosi i na ostale clanove i moderatore, a ne samo na mene. Svi znaju koliko ima psovanja na forumu, ali te poruke niko ni ne prepravlja niti menja, pa bih zamolio da budete i u ovom slucaju dosledni.


Licno se trudim gde god vidim psovku da je obrisem. Zar ti stvarno mislis da mogu da pratim SVE poruke? U pravu ste kada kazete da su se moderatori "prihvatili posla" .. ali nije taj "posao" nama sve. Ponavljam jos jednom, posto se ovakvim prepirkama nista ne resava, svako ko zeli da pomogne je dobrodosao.

_________________
------------------
GNU/Linux
Get counted! http://counter.li.org/


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.09.2005. 10:23:56 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.01.2005. 21:34:29
Postovi: 4544
Godina: Padobranac
Smer: IS
Ne mislim da mozes da pratis sve poruke, ali ovde ima i 23 moderatora i trebali bi ako vide negde psovku da je obrisu. Inace, moderatotri takodje psuju na forumu, pa gde cemo onda ako "vlast" na forumu prva ne postuje pravilnik.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.09.2005. 10:48:53 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.07.2004. 02:41:21
Postovi: 2276
Lokacija: Somewhere in time...
Godina: III
Smer: IS
I modulatori su ljudi, kad nesto zgreshe da se ispraviti ili kad offtopichkare iseci ce to i slicno...

_________________
Open your eyes, open your mind
proud like a god don't pretend to be blind
trapped in yourself, break out instead
beat the machine that works in your head


The road to truth is long, and lined the entire way with annoying bastards


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.09.2005. 11:48:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.12.2003. 00:09:55
Postovi: 6917
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
A da vi lepo postavite braq i filipa za moderatore, pa da vide kako je?

Ja licno ne bih nikada voleo da budem moderator u opstoj diskusiji. Svi te cimaju i nesto smaraju, svima si nesto kriv, a sta za to dobijes - nista. Prvom prilikom kada nekome obrises poruku odmah se okrene... Mislim zaista nije lepo ovo sto sve citamo!

Drasko, ko ima vremena neka bude moderator... Koliko sam ja shvatio svako ko se ponudi, bice razmotren?

_________________
Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica.
Neka se trnje plete gušće nebo je tvoja prečica,
I zdrobi lažne dijamante ko ljusku šupljeg oraha
Nek bulevari sveta pamte muziku tvojih koraka


Poslednji put menjao Mickey dana 11.09.2005. 20:12:26, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.09.2005. 12:21:23 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.02.2003. 23:09:57
Postovi: 4922
Lokacija: Bgd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Joj al ste svi bezobrazni!!!!!!!!! :ljutko:
Pa da nema vas i nas ovaj ff ne bi ni postojao! I sve ovo zbog jedne teme o EP?! Gledate samo nase greske (ako ih i ima)! A koliko bi ovde bilo medjusobnog vredjanja,vredjanja profesora,psovki,svakakvih tema da nema nas.Pa na sta bi ovaj forum licio?! Treba da sluzi da se medjusobno pomazemo,a u poslednje vreme mi sluzi samo za nerviranje!
Najbolje bi bilo da se ukine ova OD... :ljutko:
Niko ovde nije prisiljen da bude na forumu! Ako vam se ne svidja ovakav kakav je...
Pokazite malo zahvalnosti! Vecina nas pokusava dobro da radi,ako ista trudimo se, i najmanje sto mi treba sad je da me neko omalovazava i ponizava.I sigurno svi imate pametnija posla nego da se svadjamo ovde...
Braq,od 5-6 (ne znam tacan broj) tema koje si otvorio su obrisane sa razlogom (taj mod. ti se javio pp i objasnio,na sta si ti odgovorio da si samo hteo da nam kontriras i da nas nerviras...zar ne?).Medjutim,niko ovde ne spominje te teme...nego,samo tu jednu.Sta bi bilo da i mi svaki put dizemo ovoliku frku kao sto si ti sad?
Zar svi da se medjusobno svadjamo zbog JEDNE teme?!!
@ Filipe: otkud i ti u ovoj prici? i ti si nesto nezadovoljan?? Prvo se bunite svi kao nemate neka prava,ne mozete da kacite ankete,hocete titule bla bla...a samim tim od nas trazite suprotno-da pazimo na svaku vasu rec i da non-stop sve kontrolisemo!?Pa imamo i ispite,nemamo ni mi svo vreme ovo sveta,znamo i mi biti nervozni... Trudimo se,ali ne trazite savrsenstvo.

_________________
CARPE DIEM


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 08.09.2005. 14:31:34 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.11.2003. 20:26:59
Postovi: 1739
Lokacija: pakao
Godina: III
Smer: IS
dajte bre ljudi koji vam je???
uzdrzavao sam se od postovanja ovde...
kazhes 23 moderadora... koliko ima poruka dnevno?
pa oni treba sve to da pregledaju, da vide jel ok, da provere, i ako treba edituju/premeste... pa znash li ti koliko to vremena trazi? josh je vishe od pola njih na dial up-u...
od kad sam ja na ff aktivno, nemam nista loshe o modovima... brisane su mi poruke, slali su mi pp, verovatno par puta i nisu... pa sta? ne bi obrisali bez razloga.. a i oni su bre ljudi, i oni smeju da pogreshe...

_________________
To understand recursion you must first understand recursion.

Remember. The dragons live. Inside us.

hail to the ultimate truth:
kliford je napisao:
mnogi profesori se služe metodom varijacije raspoloženja


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 432 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group