Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 26.04.2002. 07:52:48 

Pridružio se: 26.04.2002. 07:39:02
Postovi: 1
Lokacija: Odavde
Koliko sam ja upoznat ovaj forum je nastao sa razlogom da se olaksa studentima da poloze ispit. Medjutim sada vecina profesora (citaj asistenata) zna za ovaj sajt, pa pocinju da obracaju paznju na ono sto studenti pisu, tako da studenti vise ne mogu da pisu ono sto bi trebalo......................al sam lupio, ipak nadam se da kapirate sustinu (ako ne kapirate ko vas **be).
Moj predlog je da se otvori novi sajt i da se adresa posalje svim sigurnim ljudima koji su rgistrovani na fonforumu (meni).


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.04.2002. 09:20:01 

Pridružio se: 27.03.2002. 08:06:55
Postovi: 8
Lokacija: SRBIJA, VELIKA NARAVNO
Losa ideja.Ko cje tebe (ili bilo koga) da spreci da ispricas nekom asistentu sta si ovde procitao.Pored toga asistenti su isto registrovani.

Da ne tupimo oko ovog, sadrzaj FF-a je postao prilicno jadan i dosadan, teme se ponavljaju, prepucavanja ......,
tako da je sve manje ljudi koji nesto pametno pisu.Ja sam broj pristupa smanjio na 1/week.
Sve sto je moglo da se kaze o polaganjima ispita je vecj receno.Ako dodje do uvodjenja novih predmeta zivnucje i FF.Ne treba zanemariti ni tople dane > bolje je biti na Adi sa devojcicom nego kucji sa racunarom! ! ! !


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.04.2002. 11:27:10 

Pridružio se: 03.01.2002. 02:15:30
Postovi: 744
Lokacija: BG
Godina: Dipl.
Smer: IS
Svrha FonForuma sigurno nije samo razgovor o fakultetu i ispitima, studenti nisu roboti vec manje-vise normalni ljudi koji bi razmenjivali misljenja o raznim temama...

_________________
There must be some kind of way out of here
Said the joker to the thief
Theres too much confusion
I cant get no relief


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.04.2002. 15:00:56 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.12.2001. 21:48:50
Postovi: 933
Godina: Profesor
Sve to stoji (da studenti ne treba samo da pricaju o ispitima) ali ovde ima mnoooooooooogo i previse tema koje interesuju samo 2-3 osobe i koje ne zasluzuju da se nalaze ovde. Za to imaju chatove i mailove. To je ujedno i odgovor na sve one savete tipa : ko nece da cita ne mora. I krajnje je glupo da ukoliko vec postoji mesto i za opustenije teme, neki o tome ne vode racuna pa i tamo gde je rec iskljucivo o ISPITIMA!!! pisu neke svoje mudrolije o ovome ili onome. I da je FF postao jadan - tacno(nije tako uvek bilo)! Tol'ko

_________________
Ali ipak mora da se zna ko je bio prvi!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.04.2002. 16:31:06 
Hall of Fame
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.11.2001. 15:05:24
Postovi: 211
Lokacija: BG
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ovaj forum je nezamenljiva stvar i sigurno je svima bar jednom bio koristan. Zar nama iz 2. godine ne bi bilo lakshe da smo ga imali kad smo upisali fakultet? Istina je da su neke teme za mali broj ljudi, ali ovde vlada demokratija i sve dok se ne predje neka granica pristojnosti i sebichnosti takve stvari ne smetaju. Neke teme nisu vishe aktuelne, ali ce se tim moderatora postarati da na kraju ove shkolske godine napravi izbor i sredi diskusije, tako da ce sledece generacije dochekati jedan skup zaista korisnih informacija. A shto se tiche asistenata, niko ne treba da kaze da oni nisu dobro doshli na ovaj forum. Bilo bi lepo kad bi se i oni ukljuchili u diskusije. Naravno, bilo je par ispada, ali zar 1 losh dan treba da pokvari celu godinu? Dakle, forum mozda sada ne odishe raznovrsnoscu, ali to je zatishje. S obzirom da postoji tek pola godine, ovaj sajt je dosta pruzio. A imace i lepu buducnost.
All hail!

_________________
Intelligence is the ability to avoid doing work, yet getting the work done.
- Linus Torvalds


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.04.2002. 18:13:01 
Site Admin
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.10.2001. 23:51:26
Postovi: 2866
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Sto se tice ideje da se sajt premesti na drugu lokaciju, nikako mi se ne svidja!
Sadrzaj je takav kakav je, pa neka ga cita k'o god hoce!
Mislim da sam o tome sto asistenti posecuju FF vec jednom napisao da je to po meni prednost! Jer mislim oni takodje imaju koristi od foruma, i da i oni odavde nesto mogu da nauce.

To da je sadrzaj FF-a dosadan, ili cak jadan kako djogani kaze, stoji! Ali zaboravljate nesto, mi smo ti koji taj sadrzaj stvaramo! Zbog ceka neko od vas ne pokrene neku temu sa kvalitetnijim sadrzajem?
Zasto neko ne iznese neke konstruktivne predloge?
Ne mogu ja da vodim racuna i o software-skoj strani FF-a i o kvalitetu sadrzaja!
Jeste da je FF moja ideja, koja nikada ne bi bila realizovana da nije svih vas, ali ja nikada nisam rekao da je FF MOJ sajt! FF je sajt svih njegovih clanova!
Napravio sam ga u nameri da on predstavlja neku vrstu servisa studenata FON-a.
Da bude mesto gde se mogu naci sve informacije o FON-u, mesto gde se moze zatraziti i dobiti pomoc starijih kolega, mesto gde se razmenjuju iskustva, i naravno mesto gde se moze naci neki vid zabave (i ja se slazem da je bolje setati sa devojcicom, nego buljiti u ekran).
I jos jednom napominjem da je FF sajt svih nas, i da je svaki konstruktivan predlog dobro dosao!

Te zato i ako vam se sadrzaj ne svidja, ajde da se potrudimo da bude bolji,jer ipak mislim da ovaj forum ima buducnost.
Iznesite predloge, razmislite sta bi bilo zanimljivo da se ubaci, sta ne valja, pa da izbacimo i sl.
Za pocetak predlazem da otvorimo jos jednu diskusionu grupu "Predlozi i pitanja u vezi foruma" da bi se malo rasteretila i onako opterecena opsta diskusija.

_________________
------------------
GNU/Linux
Get counted! http://counter.li.org/


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 26.04.2002. 21:51:45 
Hall of Fame
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.03.2002. 18:54:47
Postovi: 1962
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: OM
E ovako...
Ja se ne bih slozila sa vama da je ovaj forum jadan... Ako je jadan, a mi troshimo svoje vreme na njemu, kakvim to onda chini nas?!?
Shto se svrhe foruma tiche... Ja mislim da je najkorisnija stvar (a ujedno se moze reci i svrha) ovog foruma upoznavanje ljudi, i prenoshenje iskustava na mladje generacije... Jako je korisno kad postoji mesto na kom znash da se okupljaju studenti FONa slichnih interesovanja, koji mogu dosta da ti pomognu...

_________________
Swippleovo pravilo reda:
Ko najglasnije viče dobija reč


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.04.2002. 12:08:26 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.11.2001. 17:23:58
Postovi: 1619
Lokacija: In the Air
Godina: Dipl.
Smer: IS
Svi mi smo manje vishe krivi za sadrzaj ovog foruma. Na forumu postoji 2 vrste problema:
1) Ljudi koji postavljaju sasvim bezazlene teme
2) Ljudi kojima "smeta i sunce shto sija", koji jedva chekaju da daju komentare u fazonu: "moderator brishi OVO ", "jao vidi ovu shtrebersku temu",... i da ne nabrajam dalje. (da budemo nachisto, kazem uopshteno, ne atakujem na nichiju lichnost:cool:)
Pa dajte budimo ljudi bre. AKo se nekome ne svidja tema neka se obrati nekome od moderatora privatnom porukom (;)zato one sluze;)) pa neka mu kaze da "dotichna tema nije bash za forum" ili shta vecj hocje. Mislim da su potrebni neki veliki preokreti. Pa dajte bre, mi smo "akademski gradjani" a ne cigani koji na semaforu peru prozore. Mislim da bi ova druga grupa trebalo "malo" da sankcionishe svoje komentare i prepucavanja.
Pozdrav svima :cool:
ps: Don't :( be :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.04.2002. 16:43:29 

Pridružio se: 03.01.2002. 02:15:30
Postovi: 744
Lokacija: BG
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja sam vec vise puta ponovio da nisam za cenzuru ali ne mogu da ne primetim da bi bilo lepo kada bi postojala neka vrsta filtera (kao na newsu) koja bi svakome omogucavala da stavi u filter ljude cije poruke ne zeli da cita... jedino tako bi svako mogao sam sebi da uredjuje sadrzaj foruma... ali sa obzirom da tako nesto (koliko je meni poznato) nije izvodljivo citacemo svakakve poruke... sto mozda ima i nekih pozitivnih strana... :)

_________________
There must be some kind of way out of here
Said the joker to the thief
Theres too much confusion
I cant get no relief


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 27.04.2002. 19:24:13 

Pridružio se: 25.04.2002. 16:53:25
Postovi: 7
Lokacija: Beograd
Slazem se sa Jelenom i mislim da je i pored svih osporavanja i sumnji ovaj forum veoma korisna stvar. To pogotovu vazi za nas sa prve godine kojima saveti starijih kolega mogu biti i jesu od velike pomoci.
Tacno je i to da uvek moze biti bolje. Zato ljudi glave gore. Ovaj forum je odlicna ideja i ubedjena sam da je zAKILI u pravu-ovaj forum ima buducnost.

_________________
KATJA


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.05.2002. 20:04:56 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.11.2001. 17:23:58
Postovi: 1619
Lokacija: In the Air
Godina: Dipl.
Smer: IS
Citiraj:
Citat: Od katja dana 9:24 pm on April 27, 2002
zAKILI u pravu-ovaj forum ima buducnost.


I hope so :cool:
Zivi bili pa videli :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group