Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 256 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća

Da li ste za otvaranje ovakve teme?!
Za 51%  51%  [ 30 ]
Protiv 49%  49%  [ 29 ]
Ukupno glasova : 59
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 17:15:18 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15.09.2004. 10:00:09
Postovi: 5817
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: ME
:taptap:

_________________
"Smej se i svet će se smejati s tobom, plači - plakaćeš sam"


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 17:22:22 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.03.2006. 12:06:18
Postovi: 6565
Godina: Padobranac
ljudi, niko ovde nece ukidati chet koji se sastoji od par postova! ajde nadjite mi temu, a koja nije shta ste balblatrucj, u kojoj ne postoji neki sitan chet (namerno je ostavljen)! pa nismo roboti, normalno je da ne mozhe sve da bude striktno. ovde se pricha o masovnom chetu koji zna itekako da se otegne! kad ste se vratili sa letenke, kroz ceo forum su se provlachile vashe interne priche koje su totalno, ali totalno bile nezanimljive drugima! nije se moglo pobeci od iris, dendija (edit: zaboravila sam kliforda). recimo da su oni bili najgori. iako ste imali svoju letenka temu, ona vam nije bila dovolja vec ste josh otvorili i magarac temu, i zhalili se shto (ja sam prva pochela) hejtujemo tj konstatujemo da nam nije smesho! alo bre! ovo je dokaz da ako otvorimo tu JEDNU CHET temu nece samo u njoj postojati chet vec da ce apetiti da rastu!! chisto da uporedimo neke stvari.. kada su abraxus, stimpi i pirossi spamovali/chetovali.. to je bilo kul.. bilo je simpatichno i bar si se ko chovek nasmejao njihovim postovima (mnogi su ipak bivali obrisani jer nisu u skladu sa temom). zashto? jer nisu prichali o tome shat su sinoc radili i koga su videli i ko je koga pozdravio, nego su se za**** u odnosu na temu, za razliku od sada! ovaj "danashnji" chet/spam je takva bljuvotina da je to strashno! vashe lichna stvari koja nikog ne interesuje sem vas! ja ne dolazim na ovaj forum da bih chitala ko je sa kim, ko oce sa kim da bude, ko je koga muvao al eto nije se dao/dala.
bozhe.

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 17:49:23 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30.08.2006. 13:59:11
Postovi: 467
Lokacija: nisam
Godina: Padobranac
Smer: IS
ks ks je napisao:
recimo, naidjesh na dobar link, koji zhelish da podelim sa nekim al znash da postavkom te teme kao nove ona nece imati riplajeve (il veoma malo). e onda udjesh u offtopik i postujesh.

gde si do sad bio.. to je i bila poenta offtopik1 teme.. ovo shto sam sad napisala je samo ponovljeno :zbun:

e preskocio sam 6 strana, mozda je vec neko reko kao sto cu ja izvinite, al zasto se onda ne zove no topic a ne offtopic?
i kolko vidim ljudi oce neku temu na kojoj ce biti chat, sto se jednostavno ne napravi na forumu flash chat? to ne bi bila losa ideja...

_________________
maslina je oliva
mene sunce poliva
procvale su kajsije
ru me ne


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 17:56:26 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
^ ne pricamo o pravom chatu...

Zamolio bih sve koji su trenutno nervozni, emotivni ili u PMS-u da ne citaju ovaj moj post, nego da se vrate kad predahu i kad ih prodje!

Ostale molim da procitaju ovaj moj post DETALJNO i da razumeju ono sto kazem. Ako smatrate da ne mozete, niste sposobni ili jednostavno necete, nije problem, samo zaobidjite ovaj post.

Ovako...

Danas sam Shonetu objasnjavao kako mislim da sam ja u ovoj prici u najcrnjoj poziciji.
Zato sto dovoljno dobro poznajem ljude (uzivo) i iz jednog i iz drugog tabora.
Meni je nezamislivo da neko zaista za SL-a misli da je neko ko se izivljava zato sto je mod i moze mu se (a upucivali su mu ovakve poruke u ovoj temi), a takodje mi je nezmaislivo da neko ovde Abraguza smatra debilom i spamerom, jer je covek daleko od toga.
Nezamislivo mi je da neko Runnera proziva da ne doprinosi forumu, jer je Runner ovde mnogo duze od mnogih i doprinosio je mnogo vise nego sto imate predstave! doprinosi i dalje. Mnogi forumasi koji vise nisu aktivni u OD-u drze ovaj j.ebeni forum na norama. Runner, Prokka, Pedja, Jale, da i ne nabrajam... zato, zaj.ebite j.ebene zasluge na forumu...

Znaci, gledam ljude koje poznajem, i svi su do jaja likovi, i ovde se svadjaju na krv i na noz!!! :aaa:
A siguran sam da bi zajedno pili pivo i druzili se nikad bolje da je drugacija situacija!!!
Ne znam da li da se smejem ili da placem.

Mnogo nerazumevanja... da li namernog ili slucajnog, ne znam..
Kad neko kaze "Ja sam duze od tebe na forumu", nije to qrchenje vec znaci: "Pomagao sam ja ovom forumu mnogo pre nego sto si ti i dosao ovde."
Kad Abraxuz kaze: "I Don chatuje, a on je moderator!", uopste to nije osudjivanje Dona, nego jedan od primera na kome je Abraxus video da ipak ne treba strogo pratiti pravila...
Verujte mi, ovde NIKO nista NIKOME nije uputio zlonamerno, iako vam se mozda tako cini!
Znam vas, ljudi, j.bem mu mater..


Poenta price...

Chatu nije mesto na forumu. Tacka.
Teme na forum usluze za diskusiju, razmenu misljenja, stavova, ideja ili iskustava.
Svako 'normalan' je svestan toga da chat nije nesto sto treba da vlada forumom!
Kontam da se svi slazemo sa ovim.

S druge strane, ako mogu da uradim nesto sto ce mozda doneti dobro, mozda i nece, ali sam siguran da nece doneti zlo, logika mi nalaze da to nesto i uradim.

Ovde diskutujemo o otvaranju teme koja ce da sluzi samo chatu. Naravno, pod ovim 'chat' ne podrazumevam real time chat, nego temu koja ima ulogu caskaonice...

Jedini argument koji sam ja video PROTIV ovoga, tj argument koji tvrdi da ce ta tema doneti ZLO forumu je Kelegormova tvrdnja da ce ta tema sluziti kao podstrek da se chatuje i po drugim temama. :zbun:
Ne vidim logiku tu.

Svi argumenti ZA ovaj predlog se svode na to da to MOZE da pomogne, ali ne mora, ali nece da odmogne nikako!
Sto rece Abraxus, nece ta tema SAV chat na forumu iskoreniti, to je nemoguce. Ali deo chata hoce.
Jednostavno, prvo ce korisnici, mozda ne svi, sigurno ne uvek, ali deo chata ce prebaciti u tu jednu temu. Nazovite je i Deponija. Nije bitno.
Imate korisnike kojima chat smeta, a kojima ce tad biti malo olaksano snalazenje na forumu. Opet cu spomenuti Leopolda kome chat smeta i kome ce chat tema dobro doci zato sto ce odvuci deo chata iz ostalih tema.

Sto se tice moderatora, vama posao nece biti otezan!! Mozda ce ostati isti, a mozda ce i biti olaksan (u sta sam, iskreno, siguran).
To da li cete sav ostali chat brisati, kopirati u temu 'chat', ili u prvo vreme kopirati, a onda ga ne tolerisati, to je stvar vase politike moderisanja!!! Sta cete raditi sa chatom u drugim temama je minorno u ovom trenutku. To se svodi na moderisanje kao i do sada. Znaci, manje stvari tolerisati. Vece brisati/premestati/kako_vam_volja.

Glasanje na koje se pozivate nije validno.
Mnogi nisu ni znali o cemu se radi!
Recimo da sam 75% siguran da je Leopold glasao protiv chata jer mu chat smeta, a da nije ni ukapirao o cemu ja/mi pricam/o...

Gledam gore komentare, mnogi su i dalje ubedjeni da pricamo o tome da se legalizuje chat na celom forumu. NE!!! Nikako.

Ako neko zeli chat temu, ako moderatorima to NECE otezati posao, ako ce mozda i olaksati, ako postoje sanse da se chat u drugim temama smanji, ne vidim u cemu je problem.
A to da ce ta tema pospeshiti chat na ostalim temama je glupost.
Bas bi vam postojanje te teme dalo slobodu da lakse, brze, cesce i bez snebivanja brisete gluposti iz drugih tema, bez smaranja, razmisljanja, konsultovanja sa drugim modovima.

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 18:11:40 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04.04.2006. 15:05:54
Postovi: 4058
Godina: Dipl.
Smer: UK
Slika

Mislim da su svi komentari posle ovog Kliffovog izlaganja izlisni.

Dobijas od mene cokoladnu bananicu kad se vidimo :)

_________________
Dancing is making love to music..
http://www.introsfera.blogspot.com/


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 18:13:02 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.11.2004. 12:45:23
Postovi: 1073
Lokacija: elysian fields...
Godina: III
Smer: IS
Slazem se sa klifordom. Ja sam za to da se otvori takva tema. Nista vas ne kosta da je posle obrisete/zabranite ako dodje do nuspojava kojih se plasite (kao da to potajno prizeljkujete... :().

_________________
H.J.S: Oh, why does everything I whip leave me?
Java Primeri


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 18:35:43 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
uzhasno me nervirate. svi.
bukvalno kao dva jеbena ovna na brvnu.

1.
ajde kliforde, reci mi molim te, kako cje to ta nova tema da _ne uspe_ ?
kako cjesh da primetish da nije uspela ta ideja?
tako shto cje chat da pochne da se preliva na druge teme?
kako mislish tachno to da izmerish, tu kolichinu chata koji se prelio? pa vecj sada ima dosta tog privatnog chata po vecjini tema na forumu. ne znam kako mislish da uochimo tu kritichnu granicu do koje treba da se povecja, pa da onda vi koji ste bili za tu temu kazhete _e, ok sad, ipak ste vi ostali bili u pravu, evo, stvarno se prelio chat i na ostale teme_

ili da jednostavno chekamo dok ovaj forum ne postane kao forum kst, chill itd.
kada mozhemo samo da obrishemo forum i da krenemo iz pochetka.

2.
jеbote, gledam neshto.. ja OBOZHAVAM da chetujem. evo, svi koji me imaju na mesindzerima znaju koliko jеbeno brbljam! znachi ne znam nekoga ko voli vishe od mene da chetuje.
i choveche, nikada do sada, ni dok sam bio korisnik ni sad kao moderator, nisam trazhio da otvorim temu za chet.
chetovao sam uvek tamo gde je to i namenjeno, na jеbenim mesindzerima i tome slichno.
znam brat bratu pola ljudi sa foruma lichno, pa opet nisam primetio da se neko zhalio da chesto prosipam neke moje interne fore sa njima.
ne kazhem da mi se to ne deshava, jеbiga ljudi smo, ali se uvek trudim da makar malo isposhtujem temu chak i kada shaljem neke poluprivatne poruke.

3.
shto se tiche argumenata protiv te chat teme, ja sam napisao zashto mislim da to nije dobro.
i josh mi niko nije osporio taj argument.
svi su kao, pa ajd da probamo pa ako ne valja onda cjete vi moderatori posle da sredjujete stvari.
super.

4.
s tim u vezi, josh nisam chuo nijedan argument ZASHTO ne koristiti mail listu/mesindzer za chet
osim _argumenta_ pa ovde je zanimljivije.
e jeste zanimljivo u pizdu materinu. zato se sve ovo i deshava, zato shto je to tako prokleto zanimljivo.

mrzim vas.

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 18:45:13 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
1.

Ne moze se to empirijsk izmeriti :D
Mozda pomogne, mozda i ne. Ali LOGICNO je da nece odmoci!

Citiraj:
ili da jednostavno chekamo dok ovaj forum ne postane kao forum kst, chill itd.
kada mozhemo samo da obrishemo forum i da krenemo iz pochetka.


O maj gad... ti nisi citao moj post, a??
Upravo je poenta da ne postanemo to. Tamo je SVAKA tema chat. Mi to ovde necemo, je l' tako? Takoooo...

2.

Am, rekoh u vise navrata da ne pricamo o obicnom chatu.
Uostalom, ne izmisljam(o) toplu vodu, mnogi forumi imaju temu ili cak i podforum chat.


3.
ako mislis na ovaj argument:

Citiraj:
a ideja da taj podforum djubrishte bude vidljiv za sve korisnike i otkljuchan od mene nema podrshku.
znam jako dobro, a znash i ti, da se ponashanje _preliva_.
i da ako postujesh tamo, i naviknesh se na jedna pravila, isto cjesh se pre ili kasnije ponashati i u ostalom delu foruma.. i onda ode sve u chat.


Niko nije pricao o podforumu djubriste, vec o jednoj temi... a to sa prelivanjem ponasanja mi ne pje vodu. nemam egzaktnih dokaza protiv toga, ali nemas ni ti egzaktnih dokaza za to. jbg. rech protiv rechi. Ali meni je to tvoje potpuno nelogichno. Kako se ponasanje iz OD ne prelije u FonInfo, npr?

4.

Ne. Ovako se upoznajes i sa drugim clanovima foruma koje bi tesko pozvao na mejling listu u startu. Ucestvuje vise ljudi, nego na IM-ovima.. osim ako nisu irc sobe. A i to je idi mi, dodji mi.
Iskreno, meni kao meni je sve jedno, ali mi nije jasno cemu muciti ovolike ljude na forumu xD


PS:
Mrzim i ja tebe :zaljubljen:

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 18:52:05 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
iskreno mi je potpuno svejedno. smuchilo mi se sve ovo oko tog offtopica kao i svi vi shto uchestvujete u tome.

1. bolje da si preskochio odgovor na to prvo pitanje :]
3. ja sam i mislio na temu, ne na ceo podforum.

meni se samo ne svidja ideja da jedna tema bude povlashcjenija od drugih.

p.s. mrzim ja i sve druge. nisam bash veran :stid:

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 18:54:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14.08.2007. 14:18:48
Postovi: 1015
Godina: I
zbog tehnickih poteskoca nisam u stanju da ucestvujem u debati..sve sto kaze kliford mozete copy/paste u moj post..covek razmislja ispravno,tj isto kao ja jelte :P..bolje to nego da me moj nedostatak recivosti i ponos odvedu van ff(sto ne bih zeleo)..
@klif reci im! :D

_________________
SlikaSlikaSlika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 18:56:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.03.2006. 12:06:18
Postovi: 6565
Godina: Padobranac
*Iris* je napisao:
Dobijas od mene cokoladnu bananicu kad se vidimo :)


e, o ovome ja pricham! koga boli k**** shto cesh ti sledeci put kad ga vidish da mu dash chokoladu/bananicu/shta god (ne interesuje me)? i to josh pishesh na temi koja je veoma ozbiljna, nije neka spradachina kao shta_%#$%$_! poshalji mu to na pp mene taj podatak ama nimalo ne interesuje!

_________________
Slika


Poslednji put menjao ks ks dana 01.10.2007. 18:57:17, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 18:57:01 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
^^ ti prvi nemash razloga da se ljutish na moderatore.
u potpisu imash duplo vishe piksela od dozvoljenog, i niko ti nishta nije rekao za to.

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Poslednji put menjao bLooez dana 01.10.2007. 18:57:38, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 18:57:29 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
bLooez je napisao:
1. bolje da si preskochio odgovor na to prvo pitanje :]


:zbun:

Citiraj:
3. ja sam i mislio na temu, ne na ceo podforum.


Pa sta kakish onda da ti niko nije odgovoiro na argument? Odgovorio sam ja na Kelegormov koji je to isto sto ti tvrdis.

Citiraj:
meni se samo ne svidja ideja da jedna tema bude povlashcjenija od drugih.


Sta ti to znaci 'povlascenija'??
Svaka tema ima svoju temu :]
U nekoj temi su teme 'pticice' i tu pricamo o pticicama. U nekoj temi je tema 'filmovi' i tu pricamo o filmovima.
U nekoj temi je tema 'chat' i tu chatujemo.
Ako bi u temi o pticicama poceo da pricas o filmovima, to je offtopic, tu treba intervenisati.
Ako bi u temi o filmovima poceo da chatujesh, to je offtopic isto.
Svaka tema je povlascena u odnosu na ostale, ali samo u domenu toga sta je tema.

Citiraj:
p.s. mrzim ja i sve druge. nisam bash veran :stid:


pi.cko.. mislio sam da samo mene mrzis :((

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 18:59:12 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14.08.2007. 14:18:48
Postovi: 1015
Godina: I
^^^bez toga,to ti bude kao sex bez poljubaca :P

_________________
SlikaSlikaSlika


Poslednji put menjao psychonaut dana 01.10.2007. 19:05:45, izmenjena 2 puta

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 18:59:24 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
ks ks je napisao:
*Iris* je napisao:
Dobijas od mene cokoladnu bananicu kad se vidimo :)


e, o ovome ja pricham! koga boli k**** shto cesh ti sledeci put kad ga vidish da mu dash chokoladu/bananicu/shta god (ne interesuje me)? i to josh pishesh na temi koja je veoma ozbiljna, nije neka spradachina kao shta_%#$%$_! poshalji mu to na pp mene taj podatak ama nimalo ne interesuje!


A koga boli Q sto tebe to ne interesuje??? Je l' treba da budemo roboti??? Ili treba da unesemo malo zivota u ovaj j.ebeni forum????????

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 19:00:33 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.03.2002. 17:30:03
Postovi: 6216
Lokacija: unzipping something.
Godina: Apsolvent
Smer: ME
kliford je napisao:
Citiraj:
3. ja sam i mislio na temu, ne na ceo podforum.

Pa sta kakish onda da ti niko nije odgovoiro na argument? Odgovorio sam ja na Kelegormov koji je to isto sto ti tvrdis.

odgovor ti je bio do jaja :] po sistemu _mozhe da bude a ne mora da znachi_.

kliford je napisao:
bLooez je napisao:
meni se samo ne svidja ideja da jedna tema bude povlashcjenija od drugih.

Sta ti to znaci 'povlascenija'??
Svaka tema ima svoju temu :]
U nekoj temi su teme 'pticice' i tu pricamo o pticicama. U nekoj temi je tema 'filmovi' i tu pricamo o filmovima.
U nekoj temi je tema 'chat' i tu chatujemo.
Ako bi u temi o pticicama poceo da pricas o filmovima, to je offtopic, tu treba intervenisati.
Ako bi u temi o filmovima poceo da chatujesh, to je offtopic isto.
Svaka tema je povlascena u odnosu na ostale, ali samo u domenu toga sta je tema.

osim sitnice da se chat na forumu ne dozvoljava.
po toj tvojoj logici je ok otvoriti i temu _fotke mrtvih beba_ i postovati tu bez problema.
kapirash shta hocju da kazhem.

_________________
..nema genijalne zhene. zhene su dekorativni pol. one nemaju nikada shta da kazhu, ali nas svojim govorom ocharavaju.
zhene predstavljaju pobedu materije nad duhom, kao shto chovek predstavlja pobedu duha nad moralom..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 19:00:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.03.2006. 12:06:18
Postovi: 6565
Godina: Padobranac
^^ a to cemo uraditi tako shto cemo privatno chetovati :roll:

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 19:05:32 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
DA LI JE JE.BENI CHAT STO JE ODGOVORILA NA TEMU I UBACILA JEDNU JE.BENU RECENICU NEVEZANU ZA TEMU?????
Ksenija, pobogu, je l' ti vidis svoje reakcije???

bLooez je napisao:
kliford je napisao:
Citiraj:
3. ja sam i mislio na temu, ne na ceo podforum.

Pa sta kakish onda da ti niko nije odgovoiro na argument? Odgovorio sam ja na Kelegormov koji je to isto sto ti tvrdis.

odgovor ti je bio do jaja :] po sistemu _mozhe da bude a ne mora da znachi_.


Brate, rekao sam da ta tvrdnja nije zasnovana ni na kakvoj logici... sta bi bilo kad bi bilo...

Citiraj:
kliford je napisao:
bLooez je napisao:
meni se samo ne svidja ideja da jedna tema bude povlashcjenija od drugih.

Sta ti to znaci 'povlascenija'??
Svaka tema ima svoju temu :]
U nekoj temi su teme 'pticice' i tu pricamo o pticicama. U nekoj temi je tema 'filmovi' i tu pricamo o filmovima.
U nekoj temi je tema 'chat' i tu chatujemo.
Ako bi u temi o pticicama poceo da pricas o filmovima, to je offtopic, tu treba intervenisati.
Ako bi u temi o filmovima poceo da chatujesh, to je offtopic isto.
Svaka tema je povlascena u odnosu na ostale, ali samo u domenu toga sta je tema.

osim sitnice da se chat na forumu ne dozvoljava.
po toj tvojoj logici je ok otvoriti i temu _fotke mrtvih beba_ i postovati tu bez problema.
kapirash shta hocju da kazhem.


Kapiram. Ali slike mrtvih beba su bolesne i uznemirujuce.
Chat tema je nesto uobicajeno na forumima, nije izmisljanje tople vode.... zaboga miloga, ponavljam se, ti ne citas sta ja pricam????

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 19:18:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.03.2006. 12:06:18
Postovi: 6565
Godina: Padobranac
kliford je napisao:
DA LI JE JE.BENI CHAT STO JE ODGOVORILA NA TEMU I UBACILA JEDNU JE.BENU RECENICU NEVEZANU ZA TEMU?????
Ksenija, pobogu, je l' ti vidis svoje reakcije???
ovo je privatna stvar koja ne treba da stoji u ovoj temi. chime ce ona tebe da nagradi/ti nju nije tema ovog topika. bar u ovom podforumu malo kontrole kad ste vec od oda napravili/ocete da napravite deponiju! hvala bogu, ima dosta glupavih tema (tamo), mozhe prosto da bira gde ce ovo da ti poruchi, u krajnjem sluchaju tu je pp.
i nije privatan chet ovo. ovo je pochetak privatnog cheta. sad da smo u drugoj temi nakrcalo bi se milion postova koji bi se nadovezali na ovaj.
uostalom, bash me interesuje kako ti msilish da privatni chet nastaje :jel:

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 19:27:37 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
ks ks je napisao:
kliford je napisao:
DA LI JE JE.BENI CHAT STO JE ODGOVORILA NA TEMU I UBACILA JEDNU JE.BENU RECENICU NEVEZANU ZA TEMU?????
Ksenija, pobogu, je l' ti vidis svoje reakcije???
ovo je privatna stvar koja ne treba da stoji u ovoj temi. chime ce ona tebe da nagradi/ti nju nije tema ovog topika. bar u ovom podforumu malo kontrole kad ste vec od oda napravili/ocete da napravite deponiju!


sorry... prevideo sam cinjenicu da ovo nije OD... sve jedno, onakva reakcija me ne cudi od tebe ni u OD-u :]

Citiraj:
hvala bogu, ima dosta glupavih tema (tamo), mozhe prosto da bira gde ce ovo da ti poruchi, u krajnjem sluchaju tu je pp.


Slazem se.. previse glupih tema... zamenimo je samo sa jednom? :trep:
Fight together against stupid topics on glorius FonForum the Great :]

Citiraj:
i nije privatan chet ovo. ovo je pochetak privatnog cheta. sad da smo u drugoj temi nakrcalo bi se milion postova koji bi se nadovezali na ovaj.
uostalom, bash me interesuje kako ti msilish da privatni chet nastaje :jel:


Mda... nastaje prvom porukom..
Da sam ja Ireni odgovorio sa: "Jbte, ako sam za ovo dobio chokoladnu bananicu, koliki bi mi post trebao za Milku od 300 grama?", a ona meni sa: "AKo izdejstvujes da se otovri chat tema", a ja njoj sa: "Radim na tome.. daj bar jednu od 100 grama da me motivise..", to bi vec bio chat...
Ovako je ostalo samo na Ireninoj poruci i shta?

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 19:29:50 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.03.2005. 23:46:26
Postovi: 4373
Lokacija: Banovo Brdo
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Zar nije onda bolje razviti kod ljudi naviku da u ovakvom slučaju, čim osete potrebu da odgovore na nešto iz posta koji bi ličio na ovaj Iris-in, reply preusmere na odgovarajuću temu za to, umesto da nastave da razvijaju offtopic u istoj temi?

A tebi ćemo da damo rum kasato, pošto znamo da to više voliš, mrgudu jedan :P

_________________
"We do not see things as they are; we see them as we are."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 19:35:51 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.11.2004. 19:26:34
Postovi: 3359
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja sam jednom rekla ne secam se kome ... da moderatori prvi treba da se drze pravila vezanih za spam i chat.

Posto se neki moderatori toga pravila ne pridrzavaju, daju primer obicnim korisnicima (smrtnicima) da se ponasaju isto. ( Ne zelim da ulazim u prozivanje i diskusiju o tome koji su to moderatori i sl.)

Mislim da tema offtop treba da postoji i da se u njoj treba pustiti masti na volju, naravno bez bezobrazluka i vredjanja. Ako se u nekoj temi pojavi par spam poruka nije smak sveta, nekad treba biti malo duhovit i dati neki smek temi. Nije sve crno belo i po pravilima. Zabranjeno voce je najsladje :)

Tema sta slusate sada je po mom misljenju najgluplja tema na forumu i ja postujem u njoj kada sam extra smorena i kad nem anikog na MSN-u... Ako je Abraxus napisao da slusa svoje grlo, bas je duhovito :) i nije za brisanje... Sta treba da napise da slusa ? Tu nema tacnog odgovora. Usput mislim da se filip mnogo primio na svoju novu ulogu i mnogo promenio. :D

Pozdrav svim vernim slusaocima Abraxusovog grla :)

_________________
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 19:36:10 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31.03.2006. 12:06:18
Postovi: 6565
Godina: Padobranac
^^^ pa nije se to desilo jer si zapenio od prichanja (tj kucanja, ne znam kako da kazhem kad je kucanje u pitanju :D) pa nisi mozhda ni primetio konstataciju, al ja naravno jesam jer sam alergichna na takve postove. :) al da je tema laksha tj u odu, ne sumnjam da bi odgovorio. sori al tako je :]

^^ ne slazhem se sa tobom, rekoh sto puta. i ticju tu, ne pominji rum kasato, necesh me smekshati, ostajem mrgud :P

^ niko ga nije ni brisao? o chemu ti to? :zbun:


zhelim da mi neko navede primer mog spamovanja. al da nije od pre godinu dana.

_________________
Slika


Poslednji put menjao ks ks dana 01.10.2007. 19:41:33, izmenjena samo jedanput

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 19:41:19 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.11.2004. 14:34:28
Postovi: 8655
Godina: Apsolvent
Smer: IS
ks ks je napisao:
^^ pa nije se to desilo jer si zapenio od prichanja (tj kucanja, ne znam kako da kazhem kad je kucanje u pitanju :D) pa nisi mozhda ni primetio konstataciju, al ja naravno jesam jer sam alergichna na takve postove. :) al da je tema laksha tj u odu, ne sumnjam da bi odgovorio. sori al tako je :]


kao sto rekoh u prethodnom postu, nisam ni primetio da nismo u OD-u..
Zasto joj nisam odgovorio?
iz rpostog razloga da ne bih tebe nervirao... kad je Ks Ks u blizini, zabranjena je svaka zaj.ebancija...
Osim kad ona 'chatuje' sa Dandijem o rum kasatu... Dobro, nije to chat, ali bile su to dve poruke, tako se pochinje... Nije da te kritikujem, upravo takve teme i volim.. teme koje imaju temu, ali ima i humora, i malih digresija i sl... ali samo skrecem paznju da upravo ti nastavljas potencijalni chat koji je sad Dandy zapoceo... a zapenila si ja jednu Ireninu poruku...

_________________
Tommorow is cancelled due to lack of interest!
...
O, da mi je da se još jednom zaljubim,
Opet bih uzeo kostim Večnog dečaka,
I opet bih smislio kako da prodangubim
Dok ona ne sleti niz hodnik Studenjaka...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2007. 19:42:35 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.02.2007. 11:36:48
Postovi: 1851
Godina: Dipl.
Smer: IS
Иииихаааа какво клање :)
Људови, ајмо мало да спустимо лопту. Не знам, сигурно нисам у току али раније је постојала тема "офтопик1" и "офтопик2" шта је са тим темама? Ја лично не залазим у те теме јер ми наслов истих не говори шта се у њима прича, а није сваки офтопик занимљив. Ако сам добро схватио ви желите да отворите нову тему са насловом "чет" и да модератори не модеришу исту. ОК, да ли ће се тема звати "чет", "офтопик3" или "навали народе" то је тотално небитно али мислим да је тотално глупо да се било која тема не модерише. Ја не могу да верујем да постоје људи који не могу да се суздрже од офтопичења па им треба нова тема. Па није то вршење нужде па да сад треба да правимо посебан ВЦ где ће та нужда да се обавља. ОК, већ замишљам људе који ће у тој теми висити али никако не могу замислити друге теме које ће се "прочистити" од спама. Ја мислим да је потпуно природно да понекад топик тема мало "скрене" и то се не може контролисати, поруке ће се брисати опет, и опет, и опет... не видим како би отварање нове теме смањило спам у осталим. Ја чак мислим да би то повећало спам у осталим темама јер неки људи не умеју да се контролишу, неки људи стално висе у офтопик темама и мислим да је немогуће везати их само за једну тему, смориће се.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 256 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group