Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 87 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: i to sam otkacila
PostPoslato: 16.02.2005. 11:30:42 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.11.2004. 19:26:34
Postovi: 3359
Godina: Dipl.
Smer: IS
NE ZNAM DA LI MOGU DA VAM KAZEM NESTO UTESNO! :( :smlc: ISPIT NIJE NI MALO LAKO POLOZITI, AKO SE NE ZNA CENA KOSTANJA, CELA GLAVA INFLACIJE( SAVRSENO DOBRO, SA SVAKIM GRAFIKOM), STA JE DOBIT, OD CEGA SE SASTOJI,STOPA DOBITI I TAKO TO. NEKE STVARI TREBA ZNATI U CELINI, JER AKO TI PADNE PITANJE OKO INFLACIJE, PROSETACE TE KROZ CELU GLAVU, A POSLE I KNJIGU. DEFINITIVNO MORA DA SE NAUCI, NIJE KAO KOD OSTALIH PREDMETA GDE MOZE DA SE IMPROVIZUJE.
AKO IZVUCETE PITANJA KOJA NEMAJU MOGUCNOST ZA PODPITANJA VI STE NA KONJU. GLAVE GDE SIGURNO DOLAZE PODPITANJA SU: AKUMULACIJA, AGREGATNA PONUDA I TRAZNJA,INFLACIJA,DRUSTVENA PROIZVODNJA, VREDNOST PROIZVODA, PITANAJ U VEZI CENA, ELASTICNOSTI...

PA SRECNO! ;)
PS. PITANJA KOJA SAM JA IZVUKLA SU BILA: SAVREMENA EKONOMSKA MISAO, ZAKON OPADANJA PRINOSA I EKONOMSKI OBLICI ODLUCIVANJA ( MNOGO GLUPA PITANJA, ALI NEMA INSPIRACIJU ZA PODPITANJA PA SAM PROSLA) ! :yo: :skocko: :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 18.02.2005. 12:56:57 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.01.2005. 02:59:43
Postovi: 890
Godina: III
Smer: IS
/me je polozila :D

/me se sad oseca kao da je osvojila ceo svet :lol:

e, ovako.. prvi kolokvijum 25 bodova, minimum minimuma jedne minimalne 6ice.
danas me je pitala samo dva pitanja (dakle, ne to iz dela koji sam polozila) i to sam dobro znala. BAS dobro :D sreca :D

konacna ocena 7 :D

/me pOoNo VeSeLa :lol:

_________________
du it or dont. der iz nou traj. :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 24.02.2005. 13:28:09 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.07.2004. 02:41:21
Postovi: 2276
Lokacija: Somewhere in time...
Godina: III
Smer: IS
Da li sam ja prvi kojeg je pitala polozenu oblast, iako sam pitanje iz nepolozene znao bez greske?

Naime, izvukoh sva tri pitanja, napisao koncept i cekam. U medjuvremenu se povela diskusija o EU pa sam dopunjavao jednu devojku koja je zasluzeno dobila 7 ...

Pita me moje pitanje.. I kao OK.
I kaze sledece..
Ja joj kazem da sam polozio kolokvijum a ona: "pa sta? to je suvise malo bodova da biste prosli" (25 na II, 18 na I, znachi 7 mi je falilo do te shugave shestice) I onda se razmisljala, pa mi gledala prijavu, pa mi je gledala index, pa pitala tamo na kojim stranama su moja druga dva pitanja i na kraju rekla, u junu vam ne vaze kolokvijumi, pa se vidimo tada !!!

Pre toga sam pratio i ispite i forum za slucajeve kao ja i svi su prolazili bez problema.
Da stvar bude gora, sa kolegom mi je u lice rekla da ona u principu ne pita polozeni deo.

_________________
Open your eyes, open your mind
proud like a god don't pretend to be blind
trapped in yourself, break out instead
beat the machine that works in your head


The road to truth is long, and lined the entire way with annoying bastards


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2005. 15:39:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01.01.2005. 13:47:00
Postovi: 71
Lokacija: NBG - Blok 1
Godina: III
Smer: IS
Zanima me da li je pametno uraditi ovo : posto nisam dao ekonomiju i planiram da je dam u septembru a sve ostalo sam skoro dao (sem oop i kadrova to cu sad u junu) da li je pametno da izadjem na ekonomiju (prijavio sam) cisto da vratim pitanja tj da lli ce mi znaciti nesto ako ona vidi u septembru da sam ja vec jednom izlazio bezuspesno.....ili je bolje da ne izlazim????Recite mi sta je najbolje ..... hvala!!! zanima me da li ona gleda ko je koliko puta izlazio???cuo sam da kaze : e pa kolega sto niste izlazili u prethodnim rokovima???pa obori.......ko ima iskustva sa ekonomijom nek i odgovori sta ciniti....

_________________
Ako verujes u sebe uspeces!!!!!!!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2005. 15:57:15 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.02.2004. 22:43:47
Postovi: 339
Lokacija: Dorćol
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Izadji obavezno ako nisi do sad izlazio, ja sam izašao prvi put tek ove godine u februaru i bilo je u fazonu: "Tek sad izlaziš prvi put, trebalo je malo češće ovo da posećuješ." :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2005. 17:22:31 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17.09.2004. 22:29:26
Postovi: 1209
Lokacija: tu i tamo
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Izadji obavezno. Nemas sta da izgubis, a istina je da voli malo bolje da te upozna pre nego sto polozis ;) :(

_________________
Just because I don't care doesn't mean I don't understand.
Slika


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 12.06.2005. 19:31:23 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01.01.2005. 13:47:00
Postovi: 71
Lokacija: NBG - Blok 1
Godina: III
Smer: IS
znaci da izadjem pa sta bude...ustvari znam sta ce da bude kad knjigu nisam otvorio.....joss.....hvala ako neko ima razlog da mi kaze da ne izaaadjem nek ga obrazlozi....hvala...

_________________
Ako verujes u sebe uspeces!!!!!!!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 13.06.2005. 12:04:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.05.2003. 14:01:17
Postovi: 3331
Lokacija: Fontana NBG
Godina: Dipl.
Smer: IS
Pa rekoše ti kolege sa prošle strane! Mojne da se zaje*eš kao ja pa da dočekaš jun II godine da II put polažeš ispit! (ipak voli ona kad te vidi 3-4ti put kako izlaziš)

E pa ljudi SREĆNO SVIMA SUTRA! Trebaće nam.. :) Da Profesorka bude raspoložena a mi puni znanja! ;)

_________________
A Smile Can Hide A Thousand Words..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 16.06.2005. 10:56:09 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.02.2004. 22:43:47
Postovi: 339
Lokacija: Dorćol
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Srećno svima koji polažu! Nego dajte neke utiske sa ispita, kako je raspoložena Profesorka, kolika je prolaznost? Posebno me ovo interesuje za starije generacije, ja polažem sutra pa čisto da znam dal imam neke šanse pošto nisam nešto posebno spremio.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 22.08.2005. 11:31:35 

Pridružio se: 07.10.2004. 11:12:27
Postovi: 242
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
E, a jel' moram da znam od reci do reci kao sto je u knjizi, ili mogu svojim recima da prepricam?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 22.08.2005. 12:15:40 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23.11.2004. 12:45:23
Postovi: 1073
Lokacija: elysian fields...
Godina: III
Smer: IS
Možeš svojim rečima. Definicije bi trebalo preciznije, grafici obavezni, formule takođe. Podele onako kako su u knjizi.

_________________
H.J.S: Oh, why does everything I whip leave me?
Java Primeri


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: jel zna neko?
PostPoslato: 05.09.2005. 10:09:48 

Pridružio se: 26.05.2005. 09:43:32
Postovi: 49
Lokacija: Beograd
Godina: II
Smer: ME
Jel zna neko da li moze da se polozi ako si ucio samo iz skripte?
Jel to dovoljno za neki prolaz?
Da li mozda ima neko ovde ko je polagao na taj nacin i da je prosao? :zbun:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.09.2005. 11:38:00 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.05.2005. 11:09:57
Postovi: 139
Lokacija: Beograd
Godina: Apsolvent
Smer: ME
NAJISKRENIJE!!!!!

Ne zaludjuj se da mozes da polozis sa skriptom, to cisto sumnjam da je ikom uspelo, sedni i uci iz knjige jer je to zasad najbolje napisana knjiga na faksu!!!!

_________________
Ne shvataj zivot ozbiljno-NIKAD SE NECES IZVUCI ZIV!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.09.2005. 21:40:42 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02.11.2002. 15:44:31
Postovi: 4344
Lokacija: za kompjuterom
Godina: Dipl.
Smer: IS
evo mojih pitanja, ako nekom nesto znaci:

1. Vrste inflacije
2. Ukupni troskovi, dobit, profit preduzeca. Stopa dobiti
3. Pojam robe (outputa). Svojstva robe. Prilagodjavanje proizvodjaca zakonima trzista.

poz

_________________
:: Sve prste na ruci, u jadu i muci partizanska složila je svest
I sad dokle treba, do sunca, do neba, visoko mi dižemo
pest! ::
:)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 10.09.2005. 11:54:56 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11.07.2004. 02:41:21
Postovi: 2276
Lokacija: Somewhere in time...
Godina: III
Smer: IS
Veni, vidi, vici :))

8 :D

Dobio sam:

- Papirni novac. Nastanak. Pojam Konvertibilnosti
- Akcionarska drustva. Izvori za razvoj Akc. Dr.
- Nastanak i razvoj EU [kljuchni datumi]

dodatno pitanje: elasticnost traznje, robe supstituti, robe komplementi.

obarala je ko ne zna definiciju ponude i traznje, sta su ti primarni, sekundarni, tercijarni sektor privrede, definiciju inflacije, definiciju cene.

U prethodna dva roka pitanja su mi bila:

- Sam pocetak knjige, def. ekonomije, pozitivna i normativna ekonomija
- Stabilizaciona ekonomska politika
- Dobit i preduzetnicka dobit
- Antiinflaciona politika
- Obrtna sredstva, sektori privrede

Kao sto rekoh gore, jedna devojka je imala one investicije s kraja nove knjige, bilo je pitanje o Filipsovoj krivoj, bilo je pitanje o onim teorijama na kraju knjige o privrednom razvoju....

Svaki ispit je lutrija pa i ovaj, kada vam upadnu pitanja ko meni sto su blam je da ne prodjete :)
A ishao da padnem ispit jer drugi deo skoro da nisam imao pojma :D

_________________
Open your eyes, open your mind
proud like a god don't pretend to be blind
trapped in yourself, break out instead
beat the machine that works in your head


The road to truth is long, and lined the entire way with annoying bastards


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.09.2005. 17:35:38 

Pridružio se: 02.02.2005. 15:38:07
Postovi: 419
Godina: II
Smer: IS
Napravio sam skriptu od 150 strana koju nisam naučio baš najbolje u januaru i od tad je nisam pipnuo. Da li je moguće uopšte naučiti to za prolaz, za 8. oktobar, ako uz to još treba da spremate oop za 5. ?
Znam, znam...reći ćete mi da je sve to individualno i štatijaznam...ali mislim da kad bi mi neko rekao neki savet možda bih se i pokrenuo...

A večeras se cirka kod druga tako da je to 2 dana manje...da imate u vidu kad mi dajete savet :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 01.10.2005. 23:18:22 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05.07.2004. 21:00:32
Postovi: 242
Godina: IV
Smer: IS
@ Qlex
Nauci dobro sve formule i grafike i celo poslednje poglavlje, pomaze ako ih sve izvuces na papir (da ih imas na jednom mestu); naravno potrebna su i obrazlozenja uz grafike. Sto se ostalog tice probaj da makar procitas procitas i razumes knjigu do kraja. Ima dovoljno stvari koje se logicki mogu povezati, pa se vadi ako ne znas pitanje koje izvuces. Srecno!

_________________
If at first you don't succeed,
Try, try again.

We do what we can, and then make a theory to prove our performance the best.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 02.10.2005. 20:06:21 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24.10.2004. 00:25:28
Postovi: 1360
Lokacija: Beograd
Godina: Padobranac
Smer: IS
samo shtrebajte Ekonomiju , ali Stanchicjka je to ;ja bash imam loshe iskustvo sa njom....kapiram da nisam jedini
ispit sam polozio iz 3-cjeg puta kad sam bukvalno znao knjigu od korice do korice, ali bukvalno, prethodna 2 puta samo pao totalno bezveze
1. put nisam znao Sejov zakon trzishta , koja je bitna stvar ali kad ne znash samo tu stwar u knjizi je takav smor, znachi tad sam znao sve glave osim te i ja je pitam molim vas recite bilo shta drugo da odgovaram , bilo shta jer sam zaista sve znao drugo, a ona necje ni da chuje...obori me
2. put podpitanje o tome zashto Turska nije usha u EU > koga zabole q zashto nije ushla, mislim koje pitanje ikao neshto tu i tamo i obori me
ja sam hteo da je ubijem
3. put(uspeshni) dolazim na ispit i znam celu knjigu od korice do korice i znao sam da ako me obori da me mrzi i onda cju da je prebijem , ali//
3 pitanja:
_kvantitatina jednachina novca
_monopolska cena i profit
_josh neshto
odgovorim ja to i ona onako gleda i kao 6, razmishljam ja kapiram da cju da obnovim godinu zbog te zene, zato shto sam gubio vreme uchecji taj ispit, i razishljam i kazem joj onako ladno: necju 6
ona gleda kao u chudu , ja znam da znam celu knjigu ida moze da me obori samo ako me mrzi i jednostavno necju 6
- ona meni josh , 4 podpitanja:
- mere drzavne intervencije
- dohodovna elastichnost traznje
- kriva akumulacije i nd
- paradoks shtednje
i odgovorim ja sve to ona gleda i kao 7, ja prosto necju 7 jer mi je malo , mislim moze da mi neko kaze da sam neskroman ali koliko sam rada sopstvenog ulozio u taj ispit znao sam da zasluzujem makar 8
i nishta nisam uradio dade mi ona 7 i kao ponishtavaj ako hocjesh...
makar sam uchinio ljudima uslugu koji su odgovarali posle mene poshto sam je vidno iznervirao, tako da im je spustila kriterijum...
moji saveti za ovaj ispit:::::
01.Uchite, nikakve skripte , samo knjiga(100%najjachai udzbenik na fax-u), kad odgovarate pazite da prichate stalozeno i razumno da ona skapira da ste vi nauchili sa razumevanjem a za tako neshto naucheno sa razumevanjem vam treba mesec dana [ ne verujem da imate toliko ] , takodje pokushajte da neku misao ponovite vishe puta onako smireno da se vidi da vi direktno znate tu o chemu se govori (npr. cena je novchani izraz vrednosti robe , tj. vrednost robe izrazena u novcu)
02. ispita realno nije tezak,lep je za uchenje , mislim za razumevanje, , samo je prof. problem jer nije uvek validna u smislu da necje uvek da vas oceni za znanje, znam devojku koja je znala 3 pitanja i 5 podpitanja i to extra znala prosto recheno SVE O TOME i dobila je 6, najvaznije je da se ne nervirate zbog male ocene ( kao ja npr.), ali ako joj se svidite na konju ste , znajte samo osnovne stvari i imate oko 8 sigurno
03. svako pitanje i podpitanje mora da se zna, grafik mora da se objasni, i da se tachno oznachi, kad kazem da pitanje mora da se zna to ne znachi samo definiciju nego i neko bazichno objashnjenje; u proseku rachunajte da je to od 10 - 15 rechenica
__e da chuo sam da je malo ad oborila kriterijum u SEP. ali da bazichne stwari o5 moraju da se znaju, tako da vam je ovo super shansa da polozite ispit, i ovako cje morati da malo obori kriterijum za ove nove generacije, chuo sam takodje da studenti ocenjuju profesore kao i to da se profesori izmedju sebe ocjenjuju i na osnovu toga mislim tih nekakvih bodova odredjuju ko cje da primi najmanju platu Stanchicjka je najgora u tome mislim iam najmanje bodova, tj 2 godine za redom malo joj se skida od plate zbpg toga, koliko je ovo tachno nemam pojma
SRECJNO!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 05.10.2005. 17:33:52 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29.06.2003. 21:32:42
Postovi: 2086
Lokacija: Zemun/Vranje
Godina: IV
Smer: UK
Ja sam polagao danas. Polozio sam, dobio 6.
Profesorka je stvarno bila fer i prema meni i prema drugim kolegama.
Pitanja su bila:
1. Roba, svojstva robe i kako se preduzece treba prilagodjavati trzistu.
2. Agregatna ponuda i
3. Dobit i preduzetnicka dobit. Ovo pitanje sam pomesao sa preduzetnickom Funkcijom. Trazila mi je da pogledam knjigu da vidim sta treba da pricam al nije pomoglo posto sam to pitanje preskocio. Pitala me je umesto toga sta je vece dividenda ili kamata i jos neke sitnice oko toga.
Sve u svemu ispala je fer, obarala je one koji su vracali pitanja ili nisu znali neke osnovne stvari. Ne pita nista u detalje.
Ja nisam mogao da se setim ni jednog ekonomiste, to joj je malo smetalo al bitno je da sam znao sta su ti ekonomisti pricali.
Nije ekonomija bauk, moze lepo da se nauci, profesorka je ispala fer.

_________________
Sve je lako kad si mlad


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 07.10.2005. 02:53:31 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2005. 02:48:55
Postovi: 101
Lokacija: Belgrade, The Republic of Serbia
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ne znam do kada je trajao ispit. Počeo je malo posle 2 sata, ja sam bio među prvima, izvukao sam fiziokratizam, uticaj akumulacije i investicija na nacionalni dohodak (slučajevi A=I, A>Ι, Α<Ι) i finansijski izveštaji preduzeća. Dobio sam 6. Ostali koji su odgovarali uglavnom su prolazili, koliko sam ja video, bar onih 10-ak pre mene.

_________________
Portal o PC avanturističkim igrama.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.12.2005. 19:42:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12.01.2005. 21:34:29
Postovi: 4544
Godina: Padobranac
Smer: IS
nmilan84 je napisao:
Obnovljena druga po novom programu, i sta sad???
Da jurim po prezimenima gde se uklapam u brucoske A grupe ili da dodjem u terminu koji se vodi kao "stari program"???
:zbun: H.E.L.P.!



i ja sam u slicnoj situaciji, samo sto nisam obnovio vec prvi put upisao drugu, ali mislim da se to svodi na isto.

Zamolio bih nekog ko zna da kaze kad polazemo. Da li u terminima grupa u kojima smo bili u prvoj god, ili mozda u onim terminima gde pise "stari program", doduse to mi je malo nelogicno posto smo mi na novom programu. Cak i da polazemo u terminima za "stari program" kako da znamo kog od ova dva dana? Nelogicno mi je da su stavili dva dana za ove koji su nastavili po starom programu s obzirom na to da ih je <20.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.02.2006. 11:20:16 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2005. 11:54:59
Postovi: 105
Lokacija: Vrachar
Godina: II
Smer: ME
Shomi je napisao:
U redu je , samo sam pitao ako je za januarski zasto su ga stavili pod februarski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

off topic:
Izvini kolega, da ne bude zabune.
Poruka je upucena svima koji su poslednjih dana imali nedoumica oko termina polaganja ispita.

_________________
Save water, drink BEER.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.02.2006. 11:38:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01.10.2004. 13:34:36
Postovi: 1739
Lokacija: Beograd
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ja sam medju prvima odgovarao i pao :udri: Napisem dva pitanja na papir, a ona ni da pogleda to, nego odma' uze trece da me pita, ja onako nesto malo znao to trece i obori me :sniper:

Pricala je kako je trebalo da izadjemo kad je bio prvi termin, kako ona danas moze i da nas ne pita itd. U principu, imam osecaj da joj nije bilo drago sto je danas doslo relativno mnogo ljudi.

Bas cu u inat da izadjem 22. da vidim sta ce da uradi :D

_________________
N.N. je napisao:
Sa koliko velikom nulom treba pomnožiti beskonačnost da tu beskonačnost svedete na konstantu?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.02.2006. 13:36:45 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07.10.2005. 11:54:59
Postovi: 105
Lokacija: Vrachar
Godina: II
Smer: ME
Mislim da je danas ipak bila popustljiva.
Videlo se da joj se bas i nije dolazilo danas na ispit, ali je bila OK. Samo jedan savet za one koji nisu do sad polagali ili polozili:
Naucite grafike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ako od tri pitanja dva ne znate, a trece pitanje vam je grafik, ona dva samo mucajte po recenicu, dve i imate siguran prolaz!
Njoj su grafici zaista najbitniji!
Toliko od mene sto se ovog predmeta tice.
Puno srece svima! ;)

_________________
Save water, drink BEER.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 09.02.2006. 20:57:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03.10.2004. 20:09:42
Postovi: 1405
Godina: Dipl.
Smer: IS
ja nisam imao ni jedan grafik u pitanjima... i pao sam...

_________________
Don't mess with me while lizem poklopac od kremica!!!
blog // furka // prodaj i kupi


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 87 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 57 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group