Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 28.05.2004. 17:05:08 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.10.2003. 14:04:31
Postovi: 4555
Lokacija: At the poker table
Godina: II
Smer: IS
seminarski ti ulazi u ocenu...i uslov je za izlazak na ispit.....
a ako imas nameru da ga u septembru polazes mozes i kasnije da ga branis....samo u mojo grupi dvoje hoce da izlaze na kolikvijum pa smmo morali da zavrsimo pre kolikvijuma iako nemam nameru sada u junu da ga polazem...

_________________
I know that the spades are the swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But thats not the shape of my heart


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 28.05.2004. 21:16:37 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.05.2003. 14:01:17
Postovi: 3331
Lokacija: Fontana NBG
Godina: Dipl.
Smer: IS
Ronaldinho i ja odbranismo seminarski kod asistentkinje Maje! Skroz je korektna prilično traži ali daje dobre ocene (on 8, ja 9 i još jedan ortak Filip 9).
Ali četvrti član grupe (zbog mamurluka) nije došla i ona je naj**ala! Mora da radi nov seminarski sama ili sa drugom grupom i da brani!

_________________
A Smile Can Hide A Thousand Words..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 29.05.2004. 00:29:44 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06.04.2004. 22:13:50
Postovi: 348
Lokacija: Belgrade
Godina: Apsolvent
Smer: IS
Kao sto rece Ripper,dobih 8. Toliko mnogo nisam znao, da je zena trebala da pita da li sam taj seminarski video ikada u zivotu... :)
Medjutim, za razliku od asistenta Marka koji je oborio 3 grupe, tj. 12 ljudi za redom,suvisno je reci koliko je asistentkinja Maja zlato od zene. (I to jednom da upoznam :) )
Istina je da prilicno trazi, Ripper je opravdao ulogu strebera (kao i to da je u nasoj grupi najbolje ovladao Accessom, Filip je pruzio bledu partiju iako se mnogo vise ocekivalo od Office veterana, dok je Ronaldinho vukao povredu od prosle nedelje pa nije bio sposoban da igra...) i ako kaze da nije znajte da laze!!! :namig:
Znao je sve sto ga je zena pitala... Ja se nisam bas proslavio, ali neka... doci ce i moj trenutak. Kao savet kolegama: NAUCITE ACCESS kao azbuku!!! Pita bukvalno sve,od toga kako se prave tabele, preko Querija i Formi, do spajanja u Relationshipsu na licu mesta (pred njom).Ripper joj je na licu mesta pravio tabelu i Formu,dok sam ja povezivao u Relationshipsu. U sustini vam je najbitinje da upadnete kod dobrog asistenta (kog inace ne birate sami).Danas je bilo njih tri (asistentkinje),mi smo bili sledeci (drugi po redu),pa smo dobili Maju.
Kolege, srecno!!!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group