Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 8 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: jun 04
PostPoslato: 03.07.2004. 21:48:43 

Pridružio se: 21.02.2004. 18:55:40
Postovi: 118
Zamolila bih kolege koje su polagale 2 da ostave svoje utiske tipa kako su profesori raspolozeni,koji je bio bolji ,da li moze da se prodje sa 2 pitanja koliko su trazili i tako to!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.07.2004. 22:44:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21.05.2003. 14:01:17
Postovi: 3331
Lokacija: Fontana NBG
Godina: Dipl.
Smer: IS
Pa sad ja sam polozio u aprilsokom roku...dobio sam 6 kod Prof. Dulanovica. Bio je gadno raspolozen i vredjao je ali je delio 6ice svakom za koga proceni da je ucio. On je obicno dosta stroziji!
A Prof. Jasko je dosto smireniji postavlja dosta potpitanja i trudi se da studentu izvuce ocenu! Kod njega se dobijaju vise ocene! Koncept je prilicno nebitna stvar mada moras da znas da nacrtas seme i grafike!
Sa 2 pitanja te niko nece pustiti! Mozda gresim ali ja nisam imao takvo iskustvo iz OOa posmatrajuci druge kako su odgovarali i polagali (padali). Sve u svemu nadam se da sam pomogao! S R E C N O ! ! ! :)

_________________
A Smile Can Hide A Thousand Words..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.07.2004. 23:03:58 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.10.2003. 14:04:31
Postovi: 4555
Lokacija: At the poker table
Godina: II
Smer: IS
e ja sam polozio u februaru ...kod jaska je bilo jako cudno...na pocetku je par njih pitao amo dva pitanja.... trece uopste nije....
mene doduse jeste sva tri...ali je mnogo preskakao... ja sam imao kao prvo motivaciju rukovodjenje
i situacione teorije...pitao me samo motivaciju i malo rukovodjenjen pa sse smorio mao drugo(automat i mehan kao jed proces)
zatim trece (zivotni ciklus preduzeca i idealni kod menadzera...) a zatim tri podpitanja... i sve sam znao i dao mi 10.... prva dva podpitanja su bila neke podele a trece nesto oko serijske i masovne proizvodnje...oko granice izmedju....
za jaska obavezno zadnji deo knjige...a teorije manje....dok kod dulanovica obrnuto....
mislim da ce sada da bude samo jasko....ajd uzdravlje!!!

_________________
I know that the spades are the swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But thats not the shape of my heart


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 03.07.2004. 23:03:59 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.06.2003. 01:21:05
Postovi: 4177
Lokacija: beograd/vračar
Godina: Apsolvent
Smer: ME
Već postoji tema... ali pretpostavljam da ti je frka pa ću je ostaviti...
Može da se položi sa dva pitanja ako si pri kraju i imaš sreće...
inače koncept piši što opširnije.. ja sam samo čitao i ubo 10 sa jednim podpitanjem

_________________
"Veruj u svoje snove, samo ih ti možeš ostvariti!" - Le mois


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.07.2004. 13:26:02 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19.06.2004. 20:28:22
Postovi: 164
Godina: I
ako nisi dobro naucio bolje idi kod Jaska! Sto se koncepta tice ne mora da bude mnogo dugacak, kao sto kazu. Dovoljno je da napises samo najbitnije, pa cak i u tezama! najvise obrati paznju na teorije u prvom delu, jer ako dobro pocnes sa prvim pitanjem velika je sansa da prodjes ispit.

_________________
Kroz moj život prolaze mnoge budale. Samo ja ostajem.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 04.07.2004. 16:36:17 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20.06.2003. 01:21:05
Postovi: 4177
Lokacija: beograd/vračar
Godina: Apsolvent
Smer: ME
hmm.. i ja sam mislio da je samo prvo dovoljno... ali grafici i formule su obavezni...
što se tiče koncepta nije obavezno da bude dugačak ali ćeš sebi mnogo pomoći ako ispišeš dugo pa mu onda smao čitumesto da razmišljaš šta si hteo reći...

_________________
"Veruj u svoje snove, samo ih ti možeš ostvariti!" - Le mois


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 05.07.2004. 16:29:10 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28.09.2003. 11:47:30
Postovi: 53
[color=#000000]E evo i ja malo da postujem :grin:

Izašao sam na Osnove danas, izvukao kombinaciju:

1. Fajol - Teorija administrativnog upravljanja
2. Automatizacija - Definiši apsolutni i relativni stepen, grafici i formule
3. Ortačko preduzeće, divizioni tip - objasni, nacrtaj

Odgovarao sam kod Jaška i dobio 7 (sedam) :aaa:

Znači, čovek se stvarno potrudio. Najpre mi je pogledao koncept na kome je bilo

prvo pitanje objašnjeno u detalje,

drugo pitanje neki grafik koji sam tada izmislio :) i još par sitno i nečitko ispisanih rečenica...kao da nešto i znam, a stvarno samo tu j**enu automatizaciju i mehanizaciju nisam naučio

treće pitanje sam takodje nešto nažvrljao, nešto što je poznato i nekome ko nije ni čuo za Osnove

Najpre me je pitao drugo pitanje, da bi čovek video da nemam veze sa vezom osim neke formule za vreme automatizacije Ta=Tž1+Tž2 koju sam načuo dok je koleginica VRLO TIHO odgovarala baš na to pitanje. Grafici mi nisu uopšte valjali. Počnem ja tu da mucam i da vrtim dve rečenice po ko zna koji put a on meni: "Ajde pričaj Tehnološke alternative", ja sav srećan izdeklamujem i ono što sam znao i ono što nisam :grin: onda me je pustio da mu pričam PRVO pitanje koje sam znao perfektno i još me je pitao Faktore omasovljenja proizvodnje od kojih sam znao da navedem jedan i onda sam počeo da trabunjam o nekom pitanju koje je slično čisto da ide neka priča.

Krene on tu da piše meni po indeksu, ja se krstim, a treće pitanje, nikom ništa.... hvala bogu, jer bi tu tek bila katastrofa.....tako da ispit može da se da i sa jednim pitanjem...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta:
PostPoslato: 05.07.2004. 16:39:15 
Moderator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13.10.2003. 14:04:31
Postovi: 4555
Lokacija: At the poker table
Godina: II
Smer: IS
e a mene je eznuo jer je krenuo da pise u index...i ja stao rekoh...sto da rpicam kad mi upisuje ocenu.....
kad vidim on stao sa pisanjem....i ja st asad zbunio se...i skapirah odjedniom da je upisao sam o predmet...a ocenu ce tek kasnije....
i nastavim ja ali je izgledalo jako glupo kao da ne znam....
savet: nikad ne prestaj d pricas.....moze na ovaj nacin da te zezne....pa da ti posle fda manju ocenu jer mu je izgledalo kao da ne znas....

_________________
I know that the spades are the swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But thats not the shape of my heart


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 8 Posta ] 


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Copyleft FONForum 2001-2014 | Powered by phpBB © phpBB Group